“من هیچ برنامه ای برای تعطیل, یوتا, اقتصاد,’ رژیم صهیونیستی است. هربرت می گوید: پس از هشدار از اپیدمیولوژی

سالت لیک سیتی — پس از یوتا از بالا, اپیدمیولوژی دکتر آنجلا دونن هشدار داد دولت نیاز به حرکت به عقب به آن نارنجی و یا در حد متوسط در معرض خطر اگر فاز جدید روزانه COVID-19 شمارش نمی کاهش نیمه دولتی گری هربرت واکنش نشان داد و در توییتر.

“دکتر دونن داخلی یادداشت را افزایش می دهد هشدار در مورد افزایش COVID-19 نفر در ایالت یوتا است. من او را درک و تحلیل و به اشتراک گذاری بسیاری از نگرانی. ما کار خواهد کرد برای جلوگیری از این جزر و مد اما من هیچ برنامه ای برای تعطیل یوتا اقتصاد” هربرت گفت: اواخر دوشنبه شب پس از دونن جمعه یادداشتی به دولت و مقامات محلی عمومی رفت.

“من مصرانه از Utahns برای محافظت از خود و عزیزان خود را از گسترش این ویروس توسط زیر دستورالعمل حس مشترک اجتماعی فاصله خوب بهداشت دست و به خصوص استفاده از پوشش صورت. #StayStrongUtah,” هربرت اضافه شده است.

در روز سه شنبه کندوی عسل, دولت را تایید کرد 394 بیشتر موارد از رمان coronavirus از 2,964 آزمون داده 13.3% مثبت نرخ با توجه به یوتا وزارت بهداشت. آنها را به دولت کل موارد پس از همه گیر شروع به 18,300 از 302,276 آزمایش به صورت کلی مثبت نرخ 6.1%.

پنج نفر نیز جان با این بیماری است. آنها شامل سه سالت لیک کانتی مردان بین سنین 45-64 و دو بین 65-84 یکی از آنها ساکن بود در دراز مدت مراقبت از تاسیسات است. وبر County مرد مسن تر از 85 و یوتا, شهرستان, بین 65-84 هر دو ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات نیز در میان مرگ و میر.

دریاچه نمک شهرستان در بخش بهداشت و درمان است که انجام روزانه رایگان تست در سایت های تلفن همراه در جوامع محروم اعلام کرد روز شنبه آن را لغو تمام رویدادهای برنامه ریزی شده با توجه به “تقاضا” برای این آزمون ها به عنوان منابع restocked.

“ما برنامه ریزی و تدارکاتی تیم نیز با استفاده از این زمان برای توسعه کارآمد تر درایو از طریق عملیات به منظور کاهش زمان انتظار. پیش بینی ما دوباره ارائه بدون هیچ هزینه آزمایش به هدفمند جوامع پس از تعطیلات روز استقلال” در وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

هر چند 34 جدید بیماران نیاز به بستری برای COVID-پس از 19 روز دوشنبه گزارش تعداد کل کسانی که در بیمارستان ها با این بیماری کاهش یافت و کمی از 171 روز دوشنبه به 166 روز سه شنبه.

برای اولین بار یوتا را بهبود موارد — کسانی که از گذشت سه هفته نقطه از تشخیص — پیشی 10,000 روز سه شنبه.

در بیانیه ای در روز سه شنبه دفتر فرماندار تصریح کرد که فرماندهی واحد, تیم که منجر به همه گیر پاسخ در یوتا “است که به دنبال پاسخ های مناسب به افزایش بوده است. دکتر دان را یادداشت یکی از چندین توصیه در جدول. اما فرماندار روشن ساخته است که یک به اصطلاح “تعطیل” است نه تحت بررسی در این زمان. حتی در یوتا ‘ایمن ماندن, ماندن در خانه’ بخشنامه بسیاری از اقتصاد اجازه داده شد به حرکت به جلو با احتیاط.

“فرماندار همچنان به عنوان یک قهرمان قوی برای منظم پوشیدن چهره و پوشش در زمانی که فاصله فیزیکی امکان پذیر نیست. او می پوشد یک ماسک هر روز به تمام جلسات و انتظار دارد که آن را از کسانی که با او ملاقات کند. ما انتظار داریم همه Utahns به دنبال حس مشترک ساخته شده را به ما دستورالعمل های جاری” در بیانیه ای گفت:.

در یادداشت دونن نوشت که اگر دولت رها نمی کند به یک نورد هفت روز به طور متوسط از 200 مورد در هر روز 1 ژوئیه به آن نیاز دارد را به حرکت به عقب به خطر متوسط فاز که حد گردهمایی های اجتماعی به 20 در حالی که در ادامه به تماس های اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی.

“این خواهد ارسال پیام به Utahns که این بیماری همچنان به عنوان یک مشکل جدی و رهبری دولت متعهد به صرفه جویی در زندگی و جلوگیری از تکمیل اقتصادی, shutdown,” او نوشت.

دان نیز نامیده می شود برای دولت و یا کسب و کار به حکم پوشیدن ماسک. او همچنین توصیه می کند دولت نمی سهولت اجتماعی فاصله محدودیت در هر نقطه در دولت تا ژوئیه 1.

اوایل روز دوشنبه هربرت در بیانیه ای گفت دونن و تحلیل خواهد شد “جلو و مرکز” در دولت بحث ها و گفتگو این هفته در مورد چگونگی رسیدگی به افزایش بوده است.

“طرح ما را تنها می توان به عنوان موفق به عنوان تمایل مردم برای محافظت از خود و عزیزان خود را از گسترش ویروس را با پیروی عام ما دستورالعمل های اجتماعی فاصله خوب بهداشت دست و به خصوص استفاده از پوشش صورت,” هربرت گفت.

یوتا دوباره دیدم زیادی روزانه در افزایش COVID-19 موارد دوشنبه با 444 نفر تست مثبت برای ویروس. دولت در مجموع پس از همه گیر نشسته در 17,906 از 299,312 آزمون داده به طور کلی مثبت نرخ نزدیک به 6 درصد با توجه به یوتا وزارت بهداشت.

برای هفته گذشته به طور متوسط 471 موارد گزارش شده در هر روز نسبت به متوسط 327 قبلی هفت روز, دولت, سلامت, مقامات گفت. در حالی که برخی از آنها سوال که آیا افزایش موارد به دلیل افزایش تست, تست اعداد در واقع plateaued با توجه به دان را یادداشت.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im