“من شنیده ام در مورد تست در هفته”: در به بیرون درز صوتی تهمت را رد فرمانداران’ نگرانی در مورد عدم Coronavirus تجهیزات

در یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران در دوشنبه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و نگرانی ها در مورد کمبود coronavirus تجهیزات تست متحده در سراسر کشور این ادعا او “شنیده نشده مورد آزمایش مشکل بودن” با وجود صدای بلند از هشدارهای مقامات محلی و نزدیک به ثابت گزارش در این موضوع توسط رسانه ها.

“من شنیده ام در مورد تست در هفته” رئیس جمهور گفت: با توجه به بیرون درز صوتی از این تماس به دست آمده توسط CBS News. “ما تست کردم در حال حاضر بیشتر از هر کشور در جهان است. ما باید از این آزمون و ما آمده ایم با یکی دیگر فردا که شما می دانید تقریبا آنی تست. اما من شنیده ام در مورد تست یک مشکل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات پس از مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک گفت: در تماس است که خود دولت نیست “باید منابع به اندازه کافی به حتی انجام آزمایش” برای coronavirus که رسما آلوده بیش از 163,000 مردم در ایالات متحده است.

“به معنای واقعی کلمه ما یک روز دور اگر ما نمی کیت های آزمایش از CDC که ما نمی خواهد بود قادر به انجام تست در مونتانا” گفت بولاک.

گوش دادن به کلیپ های صوتی:

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: نیویورک تایمز که او مبهوت بود رئیس جمهور اظهارات.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این امر می تواند تکان دهنده به من که… هر کسی که تا به حال دسترسی به هر روزنامه و رادیو و شبکه های اجتماعی و یا هر ارتباطی دیگر نمی خواهد دانش مورد نیاز برای آزمون کیت” Inslee گفت دولت خود را در “وخیم” نیاز به تجهیزات. “من می توانید مطمئن باشید که کاخ سفید به خوبی می داند که در مورد این از جان گذشته نیاز به کیت های آزمایش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها نادیده گرفته شده و یا خار کنار هشدارهای از خط مقدم کارگران و مقامات محلی مورد کمبود تست کیت ها و دیگر تجهیزات پزشکی به عنوان coronavirus همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالات متحده است.

در یک نشست خبری دوشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در PBS خبرنگار Yamiche Alcindor پس از او فشرده رئیس جمهور در, چرا با وجود ادعاهای مکرر خود را به خلاف ایالات متحده همچنان به تاخیر در پشت عمده دیگر ملل در coronavirus تست سرانه.

“شما باید تبریک گفت به جای پرسیدن واقعا snarky سوال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تماشا کنید:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *