من عاشق زندگی و آزادی و پوشیدن ماسک محافظت هر دو

من نام دن و من معتاد به سیاست است. من عضو ایالتی یوتا قوه مقننه. من استفاده می شود به همه چیز که خوب سیاسی است. اسلحه. مالیات است. آموزش و پرورش است. من سیاست در تقریبا همه چیز. این یک بیماری است.

راستش من تعجب سیاست از ماسک پوشیدن. من به خصوص شگفت زده چگونه کاملا تفرقه آن تبدیل شده است.

به نظر می رسد شدید دو اردوگاه در این نبرد:

اردوگاه یکی: ضد maskers. برای آنها که ماسک-رایگان یک بیانیه “به معامله با دولت است.” مرتب کردن بر اساس بروید-برای-شکست عشق از آزادی و مخالفت با گفته بودن چه باید بکنید.

اردوگاه دو: نظامی maskers. برای آنها پوشش یک سیگنال از خود روشنگری است. یک راه برای نشان دهد که چگونه “بیدار” آنها در مقایسه با دیگران در محله بازار و یا به تنهایی در ماشین خود را.

مردم در هر دو اردوگاه نمی خواهد به احتمال زیاد تغییر رفتار خود در آینده, اما آنچه در مورد تمام بقیه از ما ؟ باید چه کار کنیم ؟

به عنوان یک محافظه کار, من عاشق هر دو آزادی و زندگی است. و زندگی من منظور من اجرای لوایح محدود کردن سقط جنین و من نیز تلاشهایی برای محدود کردن یوتا اعدام.

زندگی من و گرامی ترین آنهایی که در خانواده من — من همسر و فرزندان و پدر و مادر من. من هم دوست دارم همسایه من چه کسی است, مولتیپل اسکلروزیس و افراد مسن که با این نسخهها کار در بخش تولید از فروشگاه های مواد غذایی و مردی که با این نسخهها کار در ماشین من. من نمی خواهم برای دیدن هر یک از آنها را از دست دادن کار خود را به سلامت خود و یا زندگی خود را با توجه به COVID-19.

من هم دوست دارم مبتنی بر شواهد تصمیم گیری. در حالی که شواهد و مدارک است که هنوز هم در حال تحول کنونی بهترین اطلاعات نشان می دهد که اگر دو نفر با هم هستند و یکی از مسری است با COVID-19 سپس این چیزی است که ماسک-پوشیدن می کند: اگر یک فرد سالم است با پوشیدن یک ماسک و COVID-19 حامل نیست با پوشیدن یک ماسک وجود دارد 60-75% شانس این ویروس گسترش می یابد.

در صورتی که همان COVID-19 حامل پوشد ماسک احتمال گسترش ویروس از قطره تا حد 40 درصد و حتی اگر فرد سالم نیست با پوشیدن ماسک. اما اگر هر دو COVID-19 حامل و فرد سالم پوشیدن ماسک وجود دارد تنها 1% شانس این ویروس را از بین آنها.

و از آنجا که بسیاری از — ترین — مردم حمل COVID-19 ویروس هیچ علائم و هیچ یک از ما نمی داند برای مطمئن شوید که اگر ما در حال حاضر یک خطر برای افراد دیگر.

به عنوان یک محافظه کار من واقعا نفرت زباله — تلف دلار در مراقبت های بهداشتی زمان هدر رفته در درمان و مراقبت است که می تواند ذخیره شده برای چیز دیگری تلف فنجان پلی استایرن (چون من نمی تواند دوباره پر کردن آنها را در Maverik).

برآورد معقول برای 10 روز اقامت در ICU یک ونتیلاتور بیمار مبتلا شدید COVID-19 است در $100,000 محدوده. کسانی که با متوسط تا خفیف موارد بدیهی است که هزینه بسیار کمتر است.

وجود دارد برخی از نشانه های که در حال حاضر حتی متوسط به خفیف بیماران می تواند در طولانی مدت رنج می برند علائم برای چند ماه و حتی می توانید نیاز به طور منظم خانه درمان با اکسیژن است. فکر می کنم در مورد آن. تمام بازدیدکننده داشته است دکتر بازديد ER اکسیژن و تجهیزات پزشکی. این همه اضافه می کند تا.

به نظر من پوشیدن یک ماسک محافظه کار ترین چیزی که به انجام است. آن است که ساده و آسان راه برای عشق من و خانواده و دوستان و همسایگان. آن را به یک انتخاب منطقی و مبتنی بر شواهد — و همچنین از لحاظ مالی مسئول است; این راه کم هزینه برای حفظ COVID-19 بیمارستان پذیرش پایین.

زمانی که ما صرف کمتر در مراقبت های بهداشتی ما نگه داشتن حق بیمه پایین و ترک پول بیشتر در دست کسانی است که کسب آن است.

این ویروس در حال حاضر هزینه یوتا در قالب تاریخی سطح بالایی از بیکاری و به معنای واقعی کلمه میلیاردها دلار از تاثیر اقتصادی. این فرماندار است به نام قانونگذاران به یک جلسه ویژه دو بار در سه ماه گذشته به درد مقعد بودجه تنظیمات به بحرانی خدمات — همه به عنوان یک نتیجه مستقیم از COVID-19.

کره جنوبی ساخته شده ماسک-پوشیدن اجباری و آنها را با موفقیت و به طور چشمگیری پیشتر انتقال. در حال حاضر نهایی سوال ما چگونه از ماسک پوشیدن و جلوگیری از یک دستور?

من اعتقاد دارم که با پوشیدن یک ماسک ساده انتخاب شخصی است. برای جامعه ما است. برای خانواده های ما. برای خودمان. چرا ما را انتخاب کنید برای انجام این کار است.

به علاوه اگر با پوشیدن ماسک دریافت این اقتصاد به سرعت هر چه زودتر به جای بعد ما تمام شود بهتر است.

بنابراین اجازه دهید این موضوع را به دو اردوگاه و شروع یک سوم اردوگاه سیاسی در این ماسک بحث است. اجازه دهید آن را به “من عاشق زندگی و آزادی و من را انتخاب کنید برای محافظت از هر دو با پوشیدن ماسک.”

بنفش ، یک کمو ماسک. یک BYU ماسک. حتی یک U U ماسک (اما سعی کنید برای پیدا کردن یک جایگزین به سرعت). شما شما انجام دهد. و من انجام من است. با هم, ما شما را نشان می دهد قدرت انتخاب و پاسخگویی و جلوگیری از یک دستور.

سناتور. دن McCay نشان دهنده منطقه 11 در قوه مقننه ایالت یوتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>