“من هرگز فکر نمی کردم هر چیزی می تواند حرکت من به اشک’: Purple Heart دامپزشک و خانواده دریافت خانه جدید در آستانه روز استقلال

HUNTSVILLE وبر شهرستان — خوش آمدید صفحه اصلی.

این پیامی است که دوستان ، خانواده و هواداران تا به حال برای جانباز ارتش ایالات متحده گروهبان. 1st Class تراویس Vendela همسرش تیفانی و سه پسر در روز جمعه به عنوان خانواده مورد را وارد کنید, برای اولین بار خود را با نام تجاری جدید خانه نشسته در دامنه کوه بالا Pineview مخزن.

خانه هدیه ای بود به Vendela و خانواده اش ساخته شده ممکن است توسط نیویورک-بر اساس گروه خیریه تونل به برج های تشکیل شده پس از 9/11 حملات و اختصاص داده شده به ساختمان وام مسکن-رایگان خانه برای catastrophically جانبازان و اولین پاسخ دهندگان. این پروژه شامل کمک های مالی از مواد و محصولات و داوطلب دقیقه متعدد یوتا کسب و کار و کارکنان خود را.

Vendela گفت: او مردی بود که به ندرت در معرض ابتلا به گریه اما روز جمعه این رویداد منجر به یک استثنا برای این قانون.

“من هرگز فکر نمی کردم که هر چیزی می تواند حرکت من به اشک,” Vendela گفت. “من بسیار دشوار شخص … اما با تمام این مسائل در ترکیب با دیدن خانه آن را می سازد شما سپاسگزار برای این کشور و افرادی که در آن زندگی می کنند.”

این Vendela خانواده به خانه جدید و خارج از غرفه را از ده ها تن از جدید و هنوز هم تحت ساخت و ساز خانه ها در این منطقه نیست چرا که چگونه آن را به نظر می رسد از خارج اما از آنجا که از آنچه در درون و داستان چگونه آن را به دست می آمد.

Vendela از دست داده و هر دو پا و رنج های متعدد آسیب های دیگر در یک حادثه وحشتناک در عراق در سال 2007 زمانی که او در شناسایی گشت پیشرو کاروان در نزدیکی رودخانه دجله. Humvee که در آن Vendela بود زده شد دو بار توسط مواد منفجره منجر به آسیب های شدید که شامل شکسته لگن و آرنج و ستون فقرات شکسته فک آسیب های مغزی و زخم که منجر به قطع هر دو از پاهای خود را بالاتر از زانو.

Vendela خواهد نیروی تازه یافتن از آسیب های خود را و رفتن به ازدواج با زن او مشغول بود تا در آن زمان دارای سه پسر و دنبال تماس جدیدی را به عنوان یک مربی فوتبال دبیرستان. اما جاده به بازیابی شد یکی از آسان نیست.

“کمی بیش از دو سال پیش قبل از تونل به برج های تماس به من تبدیل شدن به یک بسیار بدبینانه فرد” Vendela گفت. “من هرگز در مورد شکایت زخمی و یا هر یک از آن, اما من نیاز به کمک.”

Vendela گفت: در حالی که او هرگز فراموش کمک او دریافت کرده است از امور جانبازان و دیگر گروه پشتیبانی شبکه برای جانبازان است که خیلی آهسته حرکت می کند و تنها نمی نگه دارید تا با او و خانواده اش نیاز دارد.

“سازمان VA شامل … می گویند که آنها چیزی را انجام دهید اما سپس آنها را پیدا کردن یک دلیل برای انجام آن” Vendela گفت. “پس از 10 سال از آن شما شروع به از دست دادن ایمان است.”

که ایمان یک افزایش بزرگ زیر غیر منتظره تماس تلفنی در بهار سال 2018 است.

“تونل به برج نامیده می شود و گفت:” ما می خواهیم به شما برای ساختن یک خانه,'” Vendela گفت. “در ابتدا من آن را باور نمی کند. پس از آن یک ماه را در آن آنها ما را دعوت به یک رویداد در نیویورک تمام هزینه های پرداخت شده و از آن پس آنها رفته اند بالا و فراتر از آنچه آنها می گویند آنها در حال رفتن به انجام.

“آورده است که عشق را از من ترد سخت خارجی.”

این Vendela خانه جدید طراحی شده است تا زندگی را به عنوان آسان که ممکن است برای یک فرد متکی بر یک صندلی چرخدار برای تحرک. هوشمند, کنترل, هستند, واقع در خودکار بیرونی درگاه راهروها و فضاهای اطراف لوازم اضافی گسترده stovetop می تواند مطرح شود و کاهش و منحصر به فرد رول در حمام/دوش منطقه درست کردن اتاق خواب استاد ساخته شده بود به جای Vendela نیاز دارد. هر دو او و همسرش به نام تسهیلات “زندگی در حال تغییر.”

“هرگز در وحشی ترین رویاهای من می توانم تصور آنچه در این روز بود که” تیفانی Vendela گفت. “من احساس خوش شانس. این خانه است که واقعا به عنوان یک پناهگاه امن برای خانواده ما است.”

تراویس Vendela گفت: امکانات رفاهی نه تنها آن را آسان تر برای او را به انجام همه روز به روز چیزهایی است که می تواند بسیار مشکل تر در یک خانه معمولی طراحی بلکه روشن کردن بار خود را برای همسر و فرزندان.

“در اینجا حتی فقط این چند دقیقه که من در این خانه من احساس بسیار آرام تر و راحت دانستن است که آن را برای من” تراویس Vendela گفت. “آن را ساخته شده به جایی که من مجبور به کار در اطراف خانه به خانه در حال کار در اطراف من.”

کمک به جشن Vendela را دریافت خانه بود تونل به برج های ملی تعامل هماهنگ کننده اندرو مک کلور, اسکورت برای Vendela خانواده ارائه شده توسط ده ها تن از موتور سواران با پاتریوت گارد سواران گروه سابق “بت آمریکایی” مسابقه Jax که انجام شده چند آهنگ ها و جنی تیلور بیوه از اوجن شمالی شهردار برنت تیلور ارتش گارد ملی ذخیره افسر کشته شد 20 ماه پیش در حالی که خدمت در افغانستان است. جنی تیلور و فرزندان او همچنین دریافت کمک از تونل به برج که پرداخت کردن بدهی های وام مسکن برجسته در خانه و خانواده خود را زیر مسلح ، برنت تیلور مرگ است.

استفان Siller تونل به برج های بنیاد تشکیل شد در سال 2002 با به ماموریت به افتخار قربانی از شهر نیویورک آتش Stephen Siller که زندگی خود را از دست, کار برای نجات قربانیان حمله تروریستی به مرکز تجارت جهانی برج در سپتامبر. 11, 2001. این سازمان می گوید: از آن صرف بیش از $250 میلیون دلار به “افتخار و حمایت ما اولین پاسخ دهندگان و خانواده خود را.

وقتی پرسیده شد که اگر مصرف در اختیار داشتن خانه جدید خود را در آستانه روز استقلال تا به حال معنی خاص تراویس Vendela گفت: زمان نمی تواند بیشتر قابل توجه است.

“من پیوست و در سال 1997 و تمام خانواده من تقریبا نظامی” Vendela گفت. “من متولد و بزرگ شده است که شما را یک وظیفه مقدس به کشور برای انجام کاری بیشتر از خودتان. نهایی نماد که علاوه بر پرچم است 4 جولای.

“من یک نماینده از بچه ها که رفت جلو و رو زخمی و کشته شدند که پرچم که برای استقلال است. من یک بخشی از آن هستم تولیدات که به تعطیلات و به آن پرچم. آن را بزرگ برای من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>