من رد با استفاده از ستم محکومیت علیه جولیان آسانژ

در سال 2015 من اشتباه محکوم و زندانی برای نقض آمریکا جاسوسی عمل می کنند. در حال حاضر در حالی که هیچ سوال وجود دارد که من ایستاده در همبستگی با ویکی لیکس ناشر جولیان آسانژ در یک دادگاه بریتانیا به عنوان او مبارزه می کند استرداد کمی من می دانم که حضور من نیز وجود دارد به عنوان علوفه برای حمایت از استرداد. اگر من می خواهم برای استفاده در چنین راهی وجود دارد حداقل باید اندکی از حقیقت به شمول است. من هیچ چیز معقول و منطقی مورد آزار و اذیت قرار و محکوم به زندان تحت جاسوسی عمل می کنند.

در اولین روز اخیر استرداد رسیدگی در لندن, James Lewis, QC, نمایندگی دولت ایالات متحده در تلاش برای مقابله با استدلال در مورد پتانسیل حکم زندان آسانژ چهره اگر محکوم به نقض جاسوسی عمل می کنند با بیان این که افراد از جمله خودم در خدمت به عنوان “معیار” برای چه آسانژ مواجه است. به لوئیس و دولت ایالات متحده من 42 ماه حبس و یا طیف وسیعی از 40-60 ماه است “معقول است.” از جمله استفاده از تجربه مبارزه با جاسوسی عمل به منظور سرکوب نگرانی در مورد آسانژ بالقوه جمله گمراه کننده است و بدون ارائه میدهد.

به عنوان یک شهروند ایالات متحده, من ظاهرا مسلح با حقوق خاص رفتن به دادگاه ویرجینیا به مبارزه برای آزادی من. من محزون می خوانی اشتباه گرفته شود. دادگاه در ویرجینیا که در آن آسانژ خواهد بود تلاش است با همان دادگاه است که مانع از پیگرد آژانس اطلاعات مرکزی برای استخدام تبعیض در زمینههایی که آن را تهدیدی برای امنیت ملی ایالات متحده است. به آن دادگاه و به دولت آمریکا یک آمریکایی آفریقایی برای مبارزه با او ظاهرا تضمین حقوق مدنی یک تهدید برای امنیت ملی است. از رفتن به دادگاه در سال 2015 به عنوان یکی از رو به رشد تعداد متهم به نقض جاسوسی عمل من رو, رو به یک دادگاه و سیستم قضایی است که تا به حال سابقه بوده من به عنوان یک تنفس زندگی شهروند با هر گونه حقوق. نتیجه این که یک طرفه سازمان سیا نشان می دهد-محاکمه من بود “معقول” 42 ماه حبس. اگر قرار است حقوق مسلم شد تضمین شده نیست به من به عنوان یک شهروند آمریکا جولیان آسانژ است که تنها تضمین برای تحت پیگرد قانونی قرار.

در حداکثر شرایط بحران مواجه است 175 سال در زندان است. برای اتهامات علیه من نیز رو به بیش از 100 سال حبس. این واقعیت است که من محکوم به 42 ماه نباید هر معیار معقول زمانی که جاسوسی عمل می کنند و دادگاه در ویرجینیا که در آن ایالات متحده می خواهد استرداد آسانژ به درگیر هستند.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در لحظه آخر از وضوح پس از یک تاخیر طولانی قبل از صدور حکم قاضی, Leonie Brinkema اظهار نظر که دستورالعمل صدور حکم شد “راه” و با انتخاب 42 ماه به عنوان حکم من. که “معقول” بود و به احتمال زیاد نه از هر خیرخواهی در بخشی خود را. این ممکن است که اسقف اعظم دزموند توتو نوشت به دادگاه درخواست انصاف و یا شاید او بود نقل مکان کرد توسط این واقعیت است که من محکوم به توسط یک دولت متمایل داوران در مطلقا هیچ مدرکی وجود ندارد. دادستان شد مشخصه کبود به عنوان او بدیهی است که امیدوار بود برای خیلی دیگر از جمله. مستمر خود را سوال اگر نه شفاعت قاضی به توضیح این حکم شد و در نهایت سکوت زمانی که قاضی اظهار داشت: “خودشه.” من از ترس است که آسانژ را کمتر معقول دادگاه و حکم.

و لوئیس موفق به ذکر است که چگونه شرایط در زندانهای آمریکا خواهد بود بخشی از این معیار. ایالات متحده سیستم زندان یکی از اسفناک شرایط زندگی بی توجهی به زندگی انسان و همیشگی است. و با توجه به آسانژ سلامت او خواهد بود خوش شانس برای دریافت مراقبت های پزشکی. در حالی که من در آمریکا, زندان, آن را در زمان مداخله از یک سناتور ایالات متحده برای من برای دریافت مراقبت های بهداشتی است که کاملا احتمالا زندگی من را نجات داد. نباید این واقعیت بخشی از لوئیس’ معیار?

با توجه به سابقه طولانی دولت ایالات متحده را پیگیری آسانژ و آشکار ماهیت سیاسی خود را از پیگرد قانونی بالقوه من ترس وجود خواهد داشت هیچ چیز معقول و منطقی با توجه به هر جمله به تحمیل شود. من پیگرد قانونی باید خدمت می کنند نه به عنوان یک معیار برای بودن محکوم تحت جاسوسی عمل می کنند بلکه یک هشدار در مورد چگونه منحرف استفاده از جاسوسی عمل آغاز شده توسط دولت اوباما و ادامه داد: با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سرکوب و سکوت مخالفان تهدیدی برای آزادی بیان نه تنها در کشور و به عنوان استرداد اقدامات نشان می دهد در کل جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im