من با احترام (به شدت) مخالفت: ستمیر می گوید: آرام وحشتناک قطعات را با صدای بلند

sonia_clouds_otlrjhpk.jpg

در نظر گرفتن نادر شجاع مرحله از تماس با او همدست محافظه کار و همکاران و عدالت Sonia Sotomayor فقط نوشت داغدار مخالفت در SCOTUS حاکم است که اجازه خواهد داد که مغلوب ساختن پیشی جستن سرسپردگان به اجرای عمومی “شارژ قاعده” یک بی رحمانه nativist به احتمال زیاد غیر قانونی ثروت آزمون به نگه داشتن مهاجران از ایالت ایلینوی به نام چه دولت خواستار “اضطراری” را تهدید می کند که “آسیب های جبران ناپذیر” به کشور – حتی اگر او می نویسد: “دولت نمی تواند دولت با دقت هر یک از این قرار است آسیبی که از این دستور…(و) دولت استادانی آسیب برساند بنابراین boils پایین به عدم توانایی در اجرای آن مهاجرت اهداف است.” قرار دادن این حکم به هشدار دهنده دیدگاه ستمیر انفجار “در حال حاضر آشنا الگوی” دولت به طور فزاینده جهش-frogging دادرسی با رفتن مستقیم به جناح راست-کنترل SCOTUS – با تشکر از سوزان کالینز – برای انجام تهمت مناقصه. در این “طبیعی” او اتهامات دولت نگه می دارد “claiming یک اورژانس پس از دیگری…(ع) گریه می کند آن ضرورت حلقه به طور فزاینده ای توخالی است.” هم در یادداشت “دادگاه بازده.”

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

بنابراین last ماه دادگاه اعطا دولت فدرال وحشیانه درخواست به انکار غیر شهروندان یک کارت سبز اگر آنها “به احتمال زیاد در هر زمان برای تبدیل شدن به یک اتهام عمومی” – یعنی: اگر آنها همیشه نیاز به مواد غذایی تمبر, پزشکی, مسکن کمک و یا هر گونه دیگر کاملا معقول و منطقی به کمک گرفتن آغاز شده و در زندگی جدید خود را به دلیل شما می دانید قرارداد اجتماعی. در 5-4 رای جمعه SCOTUS سپس اجازه داد که حکومت برای رفتن به اثر در ایلینوی — که در آن یک دستور تجدید نظر در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای شنیده می شود در دادگاه منطقه در هفته آینده – پس از وکلای دولت به دنبال “اورژانس امداد” آشکارا از سیل سبز-کارت-دنبال مهاجران در ایالت ایلینوی موجب ترس عوام فریب-In-Chief. با جنون انجام کارهای بزرگ در شکوفه پر سنا وزارت دادگستری و هوش جامعه دیگر در خدمت مردم است. در حال حاضر آن را SCOTUS. توسط به طور فزاینده ای انجام مناقصه “یکی litigant بیش از همه دیگران” ستمیر اتهامات دادگاه را کنار انجام می دهند آسیب های جبران ناپذیر به عدالت خود را. او به پایان می رسد او حاکم با سنتی “من با احترام مخالفان است.” بسیاری از ما با احترام از او تشکر می کنم برای آن است.

 sonia-med_sotomayor-2009-exlarge-169.jpg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>