من هیدروکسی کلروکین. لطفا همین حالا ذخیره کردن آن است.

بهترین هدیه تولد من بود پر از دارو. معمول است که نمی توان خیلی به جشن می گیرند اما coronavirus دارای طرح میتوانست عادی.

من شده است با مصرف هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر از آنجایی که من مبتلا به آرتريت روماتوئيد در 22. خوشبختانه, آن را نگه داشته من بیماری از پیشرفت. اغراق نیست که بگویم این تنها دلیل من نمی نیاز به یک عصا در حال حاضر.

وقتی دیدم که کلروکين بود که تبلیغ توسط رئیس جمهور تهمت و دیگران به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus قلب من غرق. من شمارش قرص من را ترک کرده بود و به نام من.

خوشبختانه من که هنوز من دارو — در حال حاضر است.

هنوز روشن نیست که آیا کلروکين موثر برای درمان COVID-19. وجود ندارد هر گونه قطعی در مطالعات به آن را اثبات کند — در واقع یک مطالعه در برزیل تا به حال به متوقف بیش از نگرانی در مورد به طور بالقوه کشنده عوارض قلبی.

اما متوقف نشده برخی از پزشکان از استفاده از آن برای درمان خود COVID-19 بيمار. برخی از بیمارستان ها در حال انباشت دارو در پیشبرد در حالی که برخی از افرادی که دارای آزمایش مثبت — و که نیازی نیست که این دارو برای دیگر دلایل پزشکی — در حال تلاش برای گرفتن دست خود را بر عرضه است.

به عنوان یک نتیجه, من تنها کسی نیست که به نگرانی در مورد گرفتن دسترسی به این زندگی-صرفه جویی در دارو.

هزاران نفر بر هزار نفر از مردم در سراسر جهان با تکیه بر آن برای درمان آرتریت روماتوئید و برای کنترل مالاریا شیوع است. تصور کنید آنچه در آن مانند برای آنها مشاهده در غیر این صورت افراد سالم سعی کنید به انبار کردن این مواد مخدر مانند آنها عجله به حرکت شبیه چمچه زنی تا کاغذ توالت.

با توجه به هزینه های بالا مردم در حال حاضر جیره بسیار مورد نیاز داروها حتی در بهترین زمان است. و در حال حاضر در یک بحران شرکت های دارویی در حال ماهیگیری به سرمایه گذاری در این بیماری همه گیر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دارو ساز جلعاد برای مثال به دنبال و دریافت — انحصار از FDA به تولید امیدوار کننده coronavirus درمان که قطعا آن را از رسیدن به میلیون ها نفر. این شرکت تنها حمایت کردن بعد از شدید فشار افکار عمومی.

قبل از شیوع مواد مخدر تولید کننده افزایش داروسازی تصمیم گرفته بود به دو برابر قیمت Plaquenil این نام تجاری نسخه هیدروکسی کلروکین اما این شرکت به طور موقت به حالت تعلیق در افزایش قیمت. چه خوب از آنها.

هنوز هم با بانک ها گزارش تشویق شرکت های دارویی به قیمت گول زدن در را — و برخی از سناتور ایالات متحده آمریکا بیشتر در رابطه با فروش سهام نسبت به حفاظت از مردم از آن احساس بسیار آسیب پذیر به تکیه بر یک زندگی-صرفه جویی در مصرف دارو در یک زمان مثل این.

هر کسی نیاز برای درمان این ویروس باید آن را دریافت کنید. اما این همچنین بدان معنی است که ما نیاز به حفاظت از دیگران که تکیه بر مواد مخدر مانند کلروکين از احتکار و قیمت سنگ آهن در بازار است که می تواند قرار داده و ما داروها را از دسترس بیش از حد.

هیچ یک از coronavirus بیماران به افراد با شرایط مثل من — باید احساس مانند آنها نیاز به ذخیره کردن مواد مخدر به احساس امن و یا محروم از دسترسی به مواد مخدر آنها نیاز به زنده ماندن.

اگر شما به طور کلی سالم وجود دارد چیزی است که شما می توانید به افرادی مثل من یک شانس مبارزه: تقاضا که کنگره قرار دادن سلامت مردم در آینده coronavirus بسته محرک. تماس در آنها نیاز به بیمه برای از بین بردن بیمار هزینه های مرتبط با درمان این بیماری است.

و آنها را به حرکت به سوی جهانی مراقبت های بهداشتی و کاهش هزینه داروهای تجویزی برای تمام بیماری ها است.

من فوق العاده خوش شانس. بسیاری از افراد مبتلا به آرتریت روماتوئید باید به مراتب بدتر علائم از من بودند و برای اولین بار تشخیص داده شد بعد از آن در زندگی که آنها ممکن است توسعه یافته دیگر عوارض است. اینها افرادی هستند که به ویژه آسیب پذیر به COVID-19.

ما در حال حاضر از دست بیش از حد بسیاری از مردم به این بیماری همه گیر و ما را بیشتر از دست دادن. آن را فوری تر از همیشه است که ما در عمل برای حفاظت از سلامت عمومی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im