من رفتم برای دیدن BYU اما ناشناخته ایالتی یوتا گلف باز به سرقت برده نشان می دهد در به یاد ماندنی 1980 NCAA گلف قهرمانی

سالت لیک سیتی — بیش از 40 سال گذشته من تحت پوشش, هزار نفر از, رویدادهای ورزشی, بسیاری را در مکان های دور افتاده از اسکاتلند به پورتوریکو به هاوایی. هیچ جا بیشتر از لاس وگاس جایی که من تحت پوشش بیش از 50 بازی بسکتبال, فوتبال, گلف, حوادث.

اما به عنوان به یاد ماندنی که هیچ گونه بود که من برای اولین بار خارج از دولت رویداد ورزشی 40 سال پیش در این هفته.

من فقط گذشته اولین سال کامل در Deseret News زمانی که من فرستاده شد به کلمبوس, اوهایو, برای NCAA گلف قهرمانی در دانشگاه ایالتی اوهایو.

دلیل اصلی این بود برای پوشش BYU گلف, تیم بوده و یکی از بالا, کالج گلف برنامه در کشور برای چندین سال تحت مربی افسانه ای کارل تاکر. آن سال بالغ, خانمها بالغ شد یکی از تیم های برتر کشور در آینده PGA Tour بازیکنان کیت ویکی, کیر Zokol و بابی Clampett بود که شماره 1 بازیکن در کشور است.

نیز وجود دارد یک گلف باز جوان از ایالتی یوتا به نام Jay همین بلیک رقابت به عنوان یک فرد که من تا به حال به نگه داشتن چشم در. من می دانستم که او تا به حال ساخته شده و آن را به نهایی یوتا مردان, از یک زن و شوهر از سال پیش از آن و تا به حال برنده برخی از کالج رویدادهای اما نمی دانم بسیار دیگری در مورد او.

همانطور که انتظار می رود BYU رقابت برای قهرمانی ملی تمام هفته در نهایت در پایان دوم به Oklahoma State, چهار سکته مغزی بازگشت. این داستان معلوم می شود که چگونه این unheralded گلف باز از سنت جورج یوتا به پایان رسید تا برنده NCAA عنوان فردی بیش از چندین بیشتر برجسته گلف بازان بسیاری از آنها در ادامه برای تبدیل شدن به ستاره در تور PGA.

در آن زمان من حتی نمی دانم هر چیزی در مورد اجاره اتومبیل و یا شاید من فقط در تلاش برای نجات این شرکت چند دلار است, اما من تا به حال به ادم بیکار و تنبل سواری تا این دوره با هر کس که من دیدم در پارکینگ در هتل رهبری که در راه است. برای ارسال داستان من به یوتا من تا به حال چیزی به نام telecopier یک حجیم ماشین که یک پیشرو را به یک دستگاه فکس به جز که آن را شش دقیقه برای ارسال یک صفحه تایپ شده داستان به عنوان آن را به اطراف چرخید. اما من یک تازه کار اشتباه و بررسی آن را به عنوان توشه و نه از حمل آن در و ماشین را شکست و من را وادار به دیکته تمام داستان های من بیش از این تلفن برای کل هفته.

قبل از مسابقات, من به یاد داشته باشید صحبت کردن به ایالتی یوتا مربی دن Roskelley در کلمبوس فرودگاه و یا شاید آن را در فرودگاه و اتصال در طول راه وجود دارد — هی آن بوده است مدت زمان طولانی و داشتن او به من بگویید که بلیک بود به ادعا می کنند که هفته.

من واقعا باور نمی او — مربیان می گویند چیزهایی مانند که در همه زمان ها, اما روز بعد که باید بالای رهبران اما 21 ساله از ایالت یوتا که 3-تحت-par 69 قرار داده و او را در یک کراوات با Oklahoma State باب Tway.

زمانی که بلیک به دنبال آن است که با 71 و در زمان دو سکته مغزی منجر شود بیش از این زمینه مردم شروع به توجه کنید حتی اگر آنها نمی تواند نام خود را راست. بیاد او را به حال ذکر شده به عنوان جی “Donblake.” در محلی اخبار ورزشی او به عنوان جو دان بیکر بود که در واقع یک دوم نرخ بازیگر فیلم عصر.

“من یک بازیکن شناخته شده و یا فکر به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک مدعی” بلیک گفت: به تازگی از خانه اش در سنت جورج. “تمام مقالات در مورد یک دسته از بازیکنان دیگر اما به آرامی به عنوان هفته رفت نام من نگه داشته حلق آویز در اطراف. اما من مهم نیست که آنها می تواند فکر می کنم آنچه که آنها فکر می کردند. من تا به حال یک دلیل برای اثبات یک نقطه است.”

سال بعد Roskelley که خودش بود که در یک مقاله خبری به عنوان “دن راس کلی” خندید مورد او چگونه و بلیک بودند بی احترامی که در هفته.

“آنها فکر می کردند ما یک زن و شوهر از هیکس از یوتا,” او گفت:. “رسانه ها به عقب وجود دارد نمی دانم (بلیک) از یک بار از زغال سنگ است.”

عدم احترام نمی faze این ادعا بلیک که فقط نگه داشته و ساخت birdies و ماندن پیش از این قرار است برتر رقابت است.

علاوه بر Clampett های NCAA میدان پر بود از بزرگ نام آماتور, بسیاری از آنها در ادامه برای تبدیل شدن به حرفه ای موفق است. وجود دارد یک نیم دوجین بازیکن که در رفت و برنده شدن در مسابقات بزرگ از جمله Tway (هشت PGA Tour برنده 1986 PGA), UCLA کوری Pavin (15 PGA Tour برنده 1995 آمریکا باز) فلوریدا علامت Calcavecchia (13 PGA Tour برنده 1989, انگلیسی, باز), سده را Hal ساتون (14 PGA Tour برنده 1983 PGA) سوتا تام لیمن (پنج PGA Tour برنده 1996 انگلیس باز) و کلرادو استیو جونز (هشت PGA Tour برنده 1996 آمریکا باز). دیگر بازیکنان برتر شامل ایالت اوهایو را Joey Sindelar (هفت PGA Tour برنده), تنسی, Jim Gallagher (پنج PGA Tour برنده) و دفاع از NCAA قهرمان Gary Hallberg از Wake Forest (سه PGA Tour برنده).

اما بهترین این دسته که هفته معلوم شد بلیک که هرگز نشان داد هیچ نشانه ای از فشار وارد شدن به او. در واقع در طول یک باران تاخیر در دور سوم پس از یک خبرنگار تلویزیون درخواست مصاحبه Roskelley جستجو برای بلیک و بالاخره او را در زمین گلف فروشگاه — صدا در خواب.

وجود دارد و دو آب و هوا تاخیر که جمعه (من به یاد داشته باشید آغشته شدن به استخوان های در حال اجرا از هفتم سوراخ در تلاش برای ضرب و شتم یکی از رعد و برق) و تحت فشار قرار دادند که در پایان دور سوم به شنبه که دور نهایی برنامه ریزی شده بود. بلیک همچنین شش سوراخ در صبح به پایان رسید و با یکی دیگر از 71 و رفت به دور نهایی دو عکس پیش از Sutton.

اما بلیک تلاش های اولیه خود را در دور نهایی و در نهایت شبیه فشار بودن و ناشناخته در بالای رهبران تمام هفته بود به او.

او بیش از 2 همتراز در روز از طریق 13 سوراخ و ساتون یکی از برتر کشور آماتور در آن زمان در محل باشگاه وانجمن با 70 و 5-تحت-par مجموع دو عکس پیش از بلیک.

خبرنگاران بودند مصاحبه ساتون و شرقی نویسنده در حال حاضر فراموش کردن در مورد جی whats-خود-نام حال جسارت به درخواست Sutton اگر آن را “بزرگترین پیروزی تا کنون.”

Befuddled Sutton پاسخ مثبت فرض کنید او باید برنده این مسابقات است.

اما بلیک نیست انجام می شود. او مطلع شد از Sutton ایستاده در 14 توپ را روی گوه و او به سرعت ساخته شده مرغک به قطع منجر به یک. زمانی که او از دست رفته سبز در par-3 17th سوراخ و سپس رو روی حیله و تزویر 25-پا پر زدن توپ چیزهایی که به دنبال تلخ برای بلیک.

اما او با آرامش غرق یک توپ است که تا به حال حدود 4 فوت از شکستن آن و رفت و به شماره 18, نیاز به یک مرغک به کراوات Sutton. او 300-حیاط درایو چپ او را با یک گوه به 412-حیاط پر 4 و او زدم آن را در عرض 12 فوت است. با ساتون به دنبال در از راه دور بلیک با اطمینان نورد توپ را وادار یک حذفی.

“من به یاد داشته باشید از دیدن او در پشت سبز” بلیک گفت: Sutton. “او به تماشای من زدن توپ آن را به عنوان به زودی به عنوان آن را در رفت و او فقط تبدیل به اطراف و راه می رفت به سمت محل باشگاه وانجمن.”

من در حال حاضر تکان دادن سر من در بلیک دو کلاچ putts اما وجود دارد بیشتر به آمده است.

حذفی شد برای شروع در 17 که در آن این نام تجاری جدید تمام شبکه ورزش به نام ESPN بود و مداخله در آن. در صورت نیاز حذفی ادامه خواهد داد و در 18 و سپس بازگشت به همان دو سوراخ.

ساتون به نظر می رسد در آستانه برنده شدن در اولین حذفی سوراخ توسط هدف قرار دادن سبز در حالی که بلیک فرود در یک greenside پناهگاه. پس از Sutton مطمئن خود را از یک پر بلیک تا به حال به 10 پا پر زدن توپ به زنده ماندن ، در 18 بلیک 25-پا برای زدن توپ مرغک rimmed جام, در حالی که Sutton 12-پاورقی هرگز آمد ،

همانطور که من نوشت و سپس بلیک به نظر می رسد به رفتن برای پیروزی در حالی که Sutton منتظر بود برای بلیک را بریزید.

دو رفت و برگشت به 17 و هر دو ساخته شده پارس و دوباره به 18. ساتون از دست رفته خود مرغک سعی کنید ترک بلیک با 10-بالا و پایین صفحه برای پیروزی “تقریبا یکسان همان توپ, من می خواهم در پایان از قوانین و مقررات,” او گفت:. بلیک نوازش آن بصورتی پایدار و محکم و آن را مرکز آمار از جام.

بچه از سنت جورج بود NCAA قهرمان.

“این یکی از neatest چیزهایی که من تا کنون بوده است از طریق” Roskelley گفت. “این یک حافظه بزرگ است.”

من باید به توافق برسند. از بسیاری از رویدادهای ورزشی من تحت پوشش در زندگی حرفه ای طولانی Jay همین بلیک پیروزی در سال 1980 NCAA گلف قهرمانی است که هنوز هم در سمت راست وجود دارد در بالای لیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de