واشنگتن – رایان کاستلو سیاست مدیر برای دیپلماسی اقدام با صدور بیانیه زیر را در سنا تصویب Kaine قطعنامه S. J. پژوهش. 68 محافظت در برابر غیر مجاز در جنگ با ایران در یک 55-45 رای:

“رئیس جمهور تهمت ندارد مجوز برای یک ایران جنگ است. سناتور. Tim Kaine سزاوار اعتبار فوق العاده ای برای کار در سراسر راهرو روشن است که واقعیت امروز با عبور دو حزبی قطعنامه حاکم کردن غیر مجاز در ایران جنگ است. همه سناتورها که حمایت خود را از قطعنامه و رای دادند در برابر سم قرص اصلاحات از کسانی که مشتاق به شروع جنگ با ایران باید تقدیر می شود.

“ما نگران برخی از زبان که درج شده بود به وضوح امروز. این پیام اساسی قطعنامه – که رئیس جمهور ندارد مجوز برای یک ایران, جنگ روشن است. کنگره شده است روشن و منسجم در آن نمره از تابستان گذشته زمانی که هر دو حزب اکثریت در مجلس نمایندگان و سنا برای اولین بار پشتیبانی از اصلاحات حاکم کردن غیر مجاز در جنگ با ایران. آن است که به خصوص معنی است که هر دو مجلس کنگره عمل یک بار دیگر در پی رئیس جمهور ما را به آستانه جنگ در ماه ژانویه بعد از قتل از ایران ژنرال قاسم سلیمانی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“ما مصرانه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از به رسمیت شناختن است که به منظور رفتن به جنگ با ایران آنها نیاز به ایجاد یک مورد قانع کننده به کنگره و مردم آمریکا است. بلکه دولت دروغ در مورد آن جنگ مجوز و به دنبال آغاز یک جنگ از طریق راش و غیر قانونی تشدید تنش در خاورمیانه است.

“این کار برای کنگره نشده است. ما مصرانه از مجلس نمایندگان به تصویب Kaine قطعنامه و ارسال آن به رئیس جمهور میز. علاوه بر سنا باید در نظر بگیرید و با تصویب قوی ایران جنگ قدرت مصوبات مجلس در هفته های اخیر. مردم آمریکا نمی خواهند یک جبهه جدید در جنگ برای همیشه لطفا برای با ایران است. این وظیفه کنگره برای منعکس کردن آرمان های مردم آمریکا و محافظت از آن در قانون اساسی مقامات از پایمال توسط رئیس جمهور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su