ایان Poulter, علامت هوبارد گره خورده است برای دور 1 سرب در RBC میراث

18 ژوئن (فردا) — ایان Poulter و علامت هوبارد بسته بود بالای رهبران بعد از هر شات 64 روز پنج شنبه در افتتاحیه دور از RBC میراث فرهنگی را در بندرگاه شهر گلف لینک در هیلتون رئیس S. C.

Poulter holed 30-پا زدن توپ مرغک در شماره 17 و ثبت یکی دیگر از مرغک نهایی سوراخ به کلاه خود 7-تحت 64 در دور اول. هوبارد که تا به حال عقاب در سوراخ های شماره 2 و پنج birdies نگه داشته و نمره خود را همراه با دو پر putts در پایان.

تبلیغات

هوبارد و Poulter برگزار می شود یک شات سرب بیش از سباستین Munoz ویکتور Hovland, Michael Thompson, وب سیمپسون, Dylan Frittelli, Brice Garnett و رایان پالمر با آن گروه از اتمام 6-تحت همتراز برای یک سهم از سوم.

Jordan Spieth-که آغاز شده در پشت نه — به صخره برخورد کرد اما سه بار عمده قهرمان چیتی از یک سوراخ بزرگ با یک کشش قابل توجه از birdies در جلو نه.

سه سوراخ به مسابقات Spieth زده یک سه گانه دیو پس از تندرست یک شات از یک درخت. او باقی مانده دو سکته مغزی بیش از همتراز خود را از طریق نه سوراخ تا تندرست با هفت birdies-از جمله شش در یک ردیف — روی دوم خود را نه.

“ناگهان من بیش از سه طریق و شما شروع به دیدن بچه ها رفتن دو طریق دو زیر از طریق سه اولیه. آن را احساس بزرگ” Spieth گفت.

Spieth را بازیابی قرار داده و او را در 5-زیر پر و در یک کراوات برای 10th با تونی Finau مکنزی هیوز و متی NeSmith, در میان دیگران.

Rory McIlroy — بازی در بندرگاه شهر گلف لینک کلیک کنید برای اولین بار از سال 2009 — باز این مسابقات با 72, خود را به پایان خط هفت متوالی که او در آن حوادث را شکست همتراز در دور اول. بروکس Koepka, ریکی فاولر و Bryson DeChambeau در میان کسانی که در 4-تحت 67.

با وجود تایگر وودز بودن وجود ندارد و برای دومین دوره متوالی به PGA Tour رویداد پس از آن در بازگشت از سه ماه وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس زمینه در RBC میراث برجسته بسیاری از گلف بازان در جهان است.

پنج بازیکن در جهان در حال شرکت در این هفته تور رویداد. این رشته همچنین شامل 114 بازیکن که برنده شده اند در تور PGA بیشتر از هر رویداد پس از این سفر شروع به نگه داشتن مسیر از میدان داده در سال 2000.

PGA Tour گزارش هیچ مثبت coronavirus آزمون قبل از شروع RBC میراث فرهنگی که در حال وقوع است بدون طرفداران در حضور. سفر اداره کل 954 آزمون بیش از دو هفته گذشته.

RBC میراث دارای یک کیف پول از $7.1 میلیون که شامل 1.2 میلیون دلار برای برنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de