یخ راه اندازی عملیات هدف قرار دادن COVID-19 تقلب

15 آوریل (فردا) — ایالات متحده مهاجرت و گمرک اعلام کرد راه اندازی یک عملیات جدید برای سرکوب افزایش تقلب و جرم بهره برداری از COVID-19 بیماری همه گیر.

لقب عملیات سرقت وعده های سراسر کشور ضد تقلب ابتکار اجرا شده توسط ICE تحقیقات امنیت داخلی با هدف به هدف قرار دادن سازمان های جنایی است که انتظار می رود تا سطح شیب دار به تلاش در هفته های آینده به بهره برداری مداوم بهداشت بحران مالی از طریق تقلب و کلاهبرداری مالی مربوط به امداد COVID-19 محرک چک و سنتی اتاق دیگ بخار عملیات آژانس فدرال در بیانیه ای گفت.

“HSI به ارمغان خواهد آورد هر دارایی به تحمل در برابر هر کسی هدف قرار دادن مصرف کنندگان با طرح های مالی و یا جعلی محصولات است که به مخاطره افتادن سلامت و ایمنی از آمریکایی ها گفت:” HSI اقدام اجرایی مدیر دانشیار Alysa D. Erichs در بیانیه ای. “این تلاش یکپارچه به ارمغان می آورد یک کل از رویکرد دولت برای نظارت و بررسی و دستگیری کسانی که مسئول به خطر انداختن عمومی با اعمال جنایی از تقلب مرتبط COVID-19 بیماری همه گیر.”

همانطور که از شنبه, HSI محققان باید راه اندازی 130 COVID-19-مربوط به تحقیقات با صدور هفت حکم انجام شده و نه دستگیری و انجام 225 coronavirus مرتبط تشنج از کیت های آزمایش, حذف بیش از 11,000 COVID-19-وب سایت های مرتبط و ممنوع داروسازی و تقلبی ماسک در میان موارد دیگر, مقامات گفت.

“عملیات سرقت وعده را ترکیب HSI تخصص در تجارت جهانی تحقیقات مالی تقلب و تحقیقات سایبری با قوی خصوصی و مشارکت عمومی را مختل و از بین بردن این فعالیت های جنایی و تقویت جهانی زنجیره تامین, امنیت,” یخ گفت.

ملی حقوق مالکیت معنوی مرکز هماهنگی HSI بین المللی عملیات غیرقانونی امور مالی و درآمد حاصل از جرم واحد و Cyber Crimes Center تمام خواهد شد حمایت از عملیات HSI گفت.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im