آژانس بین المللی انرژی اتحادیه اروپا: فقط شش ماه در سمت چپ برای سبز بازیابی به دوره تغییر در آب و هوا

جهان باید از این فرصت بهره ارائه شده توسط coronavirus اقتصادی خاموش کردن و تمرکز بر روی یک سبز, بهبود, رئیس آژانس بین المللی انرژی گفت: به دلیل این پنجره برای مقابله با ادامه بحران آب و هوا بسته است.

“در این سال است و آخرین بار ما اگر ما برای دیدن یک کربن واکنش” IEA, مدیر اجرایی, Fatih Birol گفت: نگهبان.

یک گزارش منتشر شده توسط آژانس بین المللی انرژی جزئیات گروه تجویزی برای بهبود پایدار طرح خواستار سیاستگذاران را در نظر بگیرید که آنها “داشتن را فوق العاده مهم تصمیم گیری در یک فضای بسیار کوتاهی از زمان” به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان بهبود از این بیماری همه گیر.

“این تصمیم گیری را به شکل اقتصادی و زیرساخت های انرژی در دهه های آینده خواهد شد و تقریبا به طور قطع تعیین کند که آیا جهان یک فرصت از جلسه طولانی مدت آن انرژی و آب و هوا, اهداف” گروه اضافه شده است.

جهانی سازمان پیشنهاد خواستار ایجاد شغل در بخش انرژی سرمایه گذاری در وسایل نقلیه الکتریکی و سرعت بالا راه آهن انتقال به یک باد و انرژی خورشیدی-محور انرژی شبکه بیشتر انرژی کارآمد ساختمان ها و بیشتر. Birol تاکید کرد ضرورت لحظه ای در تضمین آینده ای بهتر برای این سیاره و انسانیت است که برگ های سوخت های فسیلی ،

“سه سال آینده را تعیین خواهد کرد این دوره از 30 سال آینده و فراتر از آن” گفت: Birol.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

IEA طرح مواجه شد با حمایت از رهبران کشورهای اروپایی است.

“ما توافق با آژانس بین المللی انرژی که جهان هوشیار باقی می ماند به طوری که تولید گازهای گلخانه ای را انتخاب کنید تا به عنوان اقتصاد پرش به عقب به حالت عادی” ترزا ریبرا اسپانیا معاون رئیس جمهور برای محیط زیست, انتقال, گفت:, و اضافه کرد که این طرح “نشان می دهد که ممکن است برای جهان به نوبه خود 2019 به قطعی قله های جهانی تولید گازهای گلخانه ای.”

دانمارکی آب و هوا وزیر دن Jorgensen گفت: پیشنهاد “به وضوح نشان می دهد که بهبود اقتصادی و ایجاد شغل رفتن دست در دست با انرژی سبز گذار.”

“آژانس بین المللی انرژی را ‘بهبود پایدار طرح’ نشان می دهد ما راه رو به جلو” گفت: Jorgensen.

آب و هوا وکالت گروه نفت تغییر بین المللی تحلیلگر ارشد پژوهش کلی ماهی قزل آلا panned آژانس بین المللی انرژی پیشنهاد خواستار آن کافی در یک لحظه که در آن ایده های بزرگتر نسبت به سادگی بهبود پایدار مورد نیاز هستند.

“آژانس بین المللی انرژی دوباره نتواند علامت که در آن مهم ترین به طور کامل نادیده گرفتن ارتباط بین بهبود پایدار و ماندن در عرض 1.5°C گرم شدن کره زمین” گفت: ماهی قزل آلا. “هیچ جا در این گزارش وجود دارد اشاره بحرانی 1.5 درجه گرم شدن کره زمین محدود کردن اجازه دهید به تنهایی و تحلیل از آنچه مورد نیاز است برای بهبود برنامه به طور کامل تراز وسط قرار دارد با آن است.”

“آژانس بین المللی انرژی در حال اجرا است از شانس خود را برای اثبات آن است که مناسب برای هدف در یک زمان از آب و هوا اورژانس” ماهی قزل آلا اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im