آژانس بین المللی انرژی پروژه های تقاضا برای انرژی های تجدید پذیر برای افزایش پست-همه گیر در حالی که سوخت های فسیلی سقوط

یک گزارش جدید پنج شنبه از آژانس بین المللی انرژی پروژه های تلخ سال برای سوخت های فسیلی اما یک بنر 2020 برای انرژیهای تجدید پذیر به عنوان coronavirus همه گیر باعث “بزرگترین شوک به بازار جهانی انرژی سیستم در بیش از هفت دهه است.”

“این یک تاریخی شوک به کل انرژی جهان” Fatih Birol آژانس بین المللی انرژی را, مدیر اجرایی, در بیانیه ای گفت. “در میان امروز بی نظیر سلامت و بحران اقتصادی سقوط در تقاضا برای تقریبا همه عمده سوخت سرسام آور است به خصوص برای زغال سنگ, نفت و گاز است. تنها انرژیهای تجدید پذیر در حال برگزاری در طول قبلا بی سابقه رکود در برق استفاده کنید.”

“هنوز زود است که برای تعیین دراز مدت اثرات,” او گفت: “اما صنعت انرژی است که پدیدار از این بحران خواهد شد به طور قابل توجهی متفاوت از یکی که قبل از.”

پاریس-بر اساس برآورد سازمان در آن “انرژی جهانی نقد و بررسی” که—اگر اقتصاد جهانی بهبود می یابند به آرامی از اثرات بحران بهداشت و درمان—جهانی تقاضای انرژی کاهش خواهد یافت 6 درصد در سال 2020 است. چنین کاهش خواهد آورد و با آن نزدیک به 8 درصد کاهش در انرژی مربوط به کربن تولید گازهای گلخانه ای بزرگترین افت در مطلق در تاریخ مدرن است.

“ناشی از مرگ و میر زودرس و اقتصادی تروما در سراسر جهان تاریخی کاهش جهانی انتشار گازهای گلخانه ای است که مطلقا هیچ چیزی برای تشویق” Birol و افزود: “و اگر پس از بحران مالی 2008 و هر چیزی به رفتن ما به احتمال زیاد به زودی تیز جهش در تولید گازهای گلخانه ای به عنوان شرایط اقتصادی را بهبود بخشد.”

بر اساس این گزارش Covid-19 کمک به جهانی زغال سنگ و تقاضا رها در سه ماه اول سال حدود 8 درصد نسبت به مدت مشابه در سال 2019. این گزارش همچنین پروژه های جهانی زغال سنگ و تقاضا رها خواهد شد در حدود 8% مجموع در سال 2020 است. در ایالات متحده آن را می تواند رها و 25٪.

تقاضای نفت کاهش یافته و تقریبا 5 ٪ در سه ماهه اول در مقایسه با سال 2019 سه ماهه اول سال جاری. و در سال 2020 تقاضا می تواند با کاهش 9% آوردن بله در راستای 2012, سطح, این گزارش می افزاید:.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

گاز و تقاضا نیز شاهد افت آن شد 2 ٪ در سه ماهه اول. آن را می تواند رها کردن 5% در سال 2020 است.

انرژیهای تجدید پذیر هستند بسیار متفاوت داستان.

در سه ماهه اول تقاضا بالا رفت و حدود 1.5% و گزارش تخمین می زند که تقاضای جهانی برای انرژی های تجدید پذیر می تواند تا 1% در سال 2020 است.

“انرژی های تجدید پذیر شده است این منبع انرژی بیشتر انعطاف پذیر به Covid‑19 مستند اقدامات می گوید:” این گزارش.

“سریع تر بهبود می توانست حداقل تاثیر بر تولید انرژی تجدید پذیر, هر چند آن را قادر می سازد بیشتر جدید انرژیهای تجدید پذیر و مبتنی بر پروژه به پایان خواهد رسید” این نشریه ادامه می دهد. “اگر بهبود کندتر است, انرژی های تجدید پذیر هنوز افزایش ساخت انرژیهای تجدید پذیر انرژی منبع انعطاف پذیر ترین به Covid‑19 زمان بحران است.”

Birol در بیانیه خود خواستار جهانی دولت ها برای قرار دادن “تمیز کردن فن آوری های انرژی—انرژیهای تجدید پذیر و بهره وری باتری های هیدروژن و کربن ضبط—در قلب برنامه های خود را برای بهبود اقتصادی.”

“سرمایه گذاری در این مناطق می تواند در ایجاد شغل و ایجاد اقتصاد رقابتی تر و هدایت جهان به سمت انعطاف پذیر تر و تمیز کننده انرژی آینده” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im