نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ یکی از 10 ثروتمندترین افراد در جهان با ارزش خالص نزدیک به 60 میلیارد دلار بسته به vagaries از سهام و بازار اوراق قرضه در هر روز داده می شود.

برای هر کسی است که یک میلیاردر از آن است که تقریبا غیر ممکن است به درک که چقدر پول این است که برای یک انسان است. این امر می تواند مانند محاسبه فاصله از سیاره ما به یک کهکشان دور در سانتی متر است. بلومبرگ می تواند صرف 100 میلیون دلار در هر روز در انتخابات ریاست جمهوری بین در حال حاضر و روز انتخابات در ماه نوامبر—در واقع بیش از هر نامزد به جز مهر و همکار میلیاردر تام Steyer صرف کرده اند تا کنون در کل 2019-20 چرخه انتخابات—و او هنوز ارزش خالص بیشتر از 30 میلیارد دلار. او باقی خواهد ماند یکی از 30 نفر از ثروتمندترین افراد در جهان است.

فکر می کنم در مورد آن. پول اساسا به معنی هیچ چیز به بلومبرگ. آن را می سازد هیچ مواد تفاوت به زندگی خود را دیگر از دست دادن یک پنی را برای بسیاری از مردم—به صرف این همه پول. در سن 77, چرا جهنم نه ؟ و نمی شود آن را سرگرم کننده به رئيس جمهور ؟ شما تنها یک بار زندگی می کنند.

“بلومبرگ می تواند صرف 100 میلیون دلار در هر روز در انتخابات ریاست جمهوری بین در حال حاضر و روز انتخابات در ماه نوامبر—در واقع بیش از هر نامزد به جز مهر و همکار میلیاردر تام Steyer صرف کرده اند تا کنون در کل 2019-20 چرخه انتخابات—و او هنوز ارزش خالص بیشتر از 30 میلیارد دلار. او باقی خواهد ماند یکی از 30 نفر از ثروتمندترین افراد در جهان است.”

بلومبرگ نیز ممکن است موفق باشد. او در حال حاضر ساخته شده رسانه شرکت بسیار سود آور توسط سیل امواج رادیو و تلویزیون با, گران و نرم و صاف کردن تبلیغات—او نشان داده است چیزی است که شرکت های بزرگ امریکا به خوبی می داند: فرش-بمباران تبلیغات کار می کند اگر شما می توانید استطاعت آن—و این فقط آغاز است. او خریداری کرده است هر کس با یک پالس بنابراین او یک تکه بزرگ از طبقه سیاسی در حقوق و دستمزد خود را با بسیاری از بیشتر به آمده است. او را بر این اساس دریافت فوق العاده در مطبوعات جریان اصلی تحت پوشش در این نوع هر نامزد دیگر خواهد بود و برنی ساندرز حتی نمی تواند شروع به تصور کنید.

در بلومبرگ نشان می دهد که مشکلات عمیق از دیوان عالی ایالات متحده تصمیم گیری است که اجازه می دهد نامزدها به صرف مقدار نامحدودی از پول خود را در مبارزات انتخاباتی خود را به خصوص در یک دوره از نفس نابرابری ثروت. چرا مانند Kochs و Sheldon Adelson و صرف ثروت در افراد دیگر در حال اجرا برای دفتر ؟ شما مرد هوشمند پس از همه آن را صرف خودتان.

اگر بلومبرگ موفق است و این به خوبی می تواند تبدیل به جدید طبیعی است. انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود مسابقات بین ثروتمند که قرار دادن پول خود را در خط. بلومبرگ نشان می دهد که هیچ کس دیگری می تواند احتمالا رقابت با آنها را از نظر منابع است. ما در حال حاضر یک راه این جاده در کنگره انتخابات است. در حال حاضر کمرنگ شدن مفهوم این است که یک تابعی دموکراسی را یکی دیگر از تیز به نوبه خود در جهت اشتباه است.

بلومبرگ توضیح تصمیم خود را به اجرا برای رئيس جمهور به عنوان یک نگرانی با چه تهمت است چنین وحشتناک رئیس جمهور است و او است بهترین موقعیت برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن بازگرداندن یکپارچگی به حکومت و تغییر خود را اسفناک سیاست به خصوص در محیط و اسلحه.

نمایشگاه به اندازه کافی. اما گذشته از این موضوع از میلیاردرهای خرید انتخابات وجود دارد یکی دیگر فوق العاده نقص در تفکر خود را در: بلومبرگ باید در حال اجرا در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک جمهوری خواه و نه دموکرات. اگر او در واقع در مورد مراقبت این کشور بیش از نوازش او نفس است که دقیقا آنچه که او انجام می شود.

این است که چنین ایده دیوانه. برای استارت, عصر ایران یک جمهوری خواه و یا او تا زمانی که حزب چای و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد. او متناسب با مشخصات نوع سنتی حزب جمهوری خواه اکثر آمریکایی ها آشنا بوده اند برای نسل های. او pro-کسب و کار نرم افزار-امپراتوری ضد کارگری و به خصوص دلسوز به نگرانی های اقلیت و یا محرومان. این مدرسه قدیمی خواهان بودند متعهد به حاکمیت قانون و حکومت اکثریت.

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن به در آمده و متبلور جریان در حال حاضر در حال رشد در حزب جمهوریخواه مانند “حزب چای” انفجار در 2009-10. با بی دروغ گفتن و رد کردن قانون تهمت به رهبری جمهوری خواهان به سمت قوی تر در آغوش استبداد حتی جرات آن را می گویند من فاشیسم است. وجود دارد بحث در مورد اینکه آیا تهمت خواهد حتی ترک بودند او را به از دست دادن 2020 انتخابات ریاست جمهوری! حرفه ای سیاستمداران جمهوری خواه باید تسلیم به ناروا یکهو از این رو بی اعتبار این حزب در هم رفته است.

از آنجا که از راه انتخابات در ایالات متحده هستند و ساختار ما یک سیستم دو حزبی است و آن را بسیار دشوار است به جای یکی از احزاب موجود با یکی از جدید با وجود حمایت مردمی برای معرفی ایده های جدید به سیاست است. بنابراین ایالات متحده در حال حرکت به سمت یک فوق العاده خطرناک است و جایی که یکی از دو حزب اصلی است که معاشقه با فاشیسم و اختصاص داده شده به حفظ قدرت سیاسی تنها با یک اقلیت های این کشور در حمایت از آن است. آن را نگه می دارد و حکومت قانون در تحقیر.

بلومبرگ می توانست واقعی وطن پرست و اعمال خود را میلیاردها دلار برای به چالش کشیدن تهمت و فاشیستی روند در درون حزب جمهوری خواه. او می تواند انجام داده اند همه چیز ممکن است به افشای تهمت و برای قرار دادن و تشویق anti-مغلوب ساختن پیشی جستن خواهان. او می توانست پشتیبانی اولیه رقبا در این طرف به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان و توانمندسازها. او می توانست ساخته شده است تا به موازات حزب دستگاه با استفاده از هزاران نفر از فعالان جمهوری خواه در حقوق. او احتمالا از دست داده اند اما شما هرگز برای اطمینان می دانم تا زمانی که شما سعی می کنید. بلومبرگ می تواند outspend تهمت 20 به 1. او می شده اند قادر به زور توجه عمومی به این موضوع و نگه داشتن آن وجود دارد. او ممکن است را ساخته اند تهمت به طور کامل کرک کردن. در هر حال او را به حال تاثیر زیادی بر است که ممکن است کمک به کاهش سرعت و شروع به معکوس Trumpian رانش.

“اگر بلومبرگ موفق است در خرید نامزدی حزب دموکرات… حزب متلاشی می تواند به اندازه کافی که تهمت waltzes به دور دوم دقیقا چه بلومبرگ ادعا می کند او نمی خواهید به اتفاق می افتد.”

اگر او موفق به دریافت جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری, Bloomberg می تواند پرتاب خود را پشتیبانی و منابع خود را به دموکرات ها به عنوان او ادعا می کند او قصد دارد به انجام در حال حاضر است.

او می شده اند یک وطن پرست شاید حتی یک قهرمان است.

به جای او تصمیم گرفتند او را تصاحب پروژه به حزب دموکرات است. دموکرات ها در حال حاضر در یک عمیقی مبارزه برای تعیین این دوره از حزب خود را مترقی و استقرار بال. با بسیاری از حساب وصله آن را در ماه نوامبر خواهد شد بسیار مهم برای انتخابات موفقیت است. بلومبرگ ورودی به عنوان یک نهاد ناجی برنده او قابل فهم پشتیبانی از کسانی که دموکرات ها که دوست نداشتن مترقی روند و این باور اشتباه به نظر من که بلومبرگ است بهترین شرط بندی برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. اگر بلومبرگ موفق است در خرید نامزدی حزب دموکرات و یا اینکه خود اختصاص خواهد داد که تصمیم می گیرد آن را تولید می کند مانند خشم و نفرت و بیزاری در جناح مترقی حزب به نقطه که در آن حتی میلیاردها نمی خرید کردن مردم را به دیدن همه چیز راه خود را. حزب متلاشی می تواند به اندازه کافی که تهمت waltzes به دور دوم دقیقا چه بلومبرگ ادعا می کند او نمی خواهید به اتفاق می افتد.

اخلاقی از داستان برای استقرار دموکرات است نمی تواند اغوا شده توسط بلومبرگ و میلیاردها خود را. او را شکستن دموکرات ها و هزینه آنها انتخابات اگر او و یا کسی که از او پشتیبانی می کنیم ،

بنابراین بلومبرگ میراث خواهد بود که او به سمت چپ خود به نئو-فاشیست جمعیت و رفت به دموکرات ها نگه داشتن جمهوری خواهان در کنترل است.

که 180 درجه به دور از یک قهرمان یا یک وطن پرست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im