سالت لیک سیتی — دولت به عنوان پایتخت شلوغ بود با هزاران نفر از دانش آموزان و مقامات از جشن سالگرد 150 از یوتا اعطای زنان حق رای چهارشنبه مجلس نمی خواهد به عقب قطعنامه را یوتا the 39th دولت به تصویب اصلاحیه حقوق برابر.

اما آنچه که سخنران براد ویلسون می گویند که یوتا باید یک “مدل” اگر دوران در حال رفتن به “شروع” با اشاره به دیدگاه از دیوان عالی عدالت اموزش Bader Ginsburg این هفته گفت: این جنبش باید شاید یک “آغاز جدید است.”

“شما می دانید آنچه که من فکر می کنم؟” ویلسون گفت:. “اگر این قانون در حال رفتن به بیش از شروع شاید ما باید یک نگاهی به این زبان در یوتا قانون اساسی در مورد حقوق زنان و کپی و چسباندن آن را در اصلاحیه حقوق برابر. چون من فکر می کنم آن را بهتر نوشته شده و روشن تر و در واقع احتمالا انجام آنچه در اصلاحیه حقوق برابر حامیان مالی در حال تلاش برای به انجام رساندن بیش از آنچه در این دوران می کند.”

ویلسون و خانه اکثریت شلاق مایک شولتز, R-هوپر گفت: مجلس ایران با اکثریت گرفته و موقعیت در یک قطعنامه حمایت Rep. کارن کوان, D-موری که امیدوار یوتا ملحق خواهد شد 38 متحده چهار دهه پس از این دوران برای اولین بار معرفی شد. اما آنها پیشنهاد می شود اگر یک مسیر جدید است که جعلی شاید یوتا می تواند یک رهبر باشد.

“اگر آن را به بیش از شروع ، چرا نمی یوتا رهبری در این موضوع؟” Shultz گفت.

Utahns اولین کسانی بودند که زنان برای رای دادن در یک انتخابات ملی و هنگامی که یوتا شد دولت آن را یک ثانیه به گسترش حق رای به زنان زیر وایومینگ.

چهارشنبه علامت 150 سالگرد یوتا ارضی مقننه اعطای یوتا زنان حق رای در فوریه. 12, سال 1870. Seraph بازیگران جوان اولین انتخابات تحت یک حق رای زنان قانون دو روز بعد. همچنین 55 سالگرد قانون حق رای که محافظت حق رأی از مردم از رنگ.

مجلس نمایندگان بعد از چهارشنبه رای دادند به اتفاق آرا به تصویب HJR 12 قطعنامه تجلیل یوتا زنانی که کمک به زنان حق رای. یک توسط یک, زن قانونگذاران رز به صحبت پرشور در حمایت از این قطعنامه پرداخت ادای احترام به زنان چگونه مبارزه برای بیش از یک قرن برای خود رأی است.

“بزرگ shoutout به 100 سال از زنانی که به مبارزه برای این حق رای و برای یوتا که منجر به راه 150 سال پیش” گفت: Rep. ماری Poulson D-کاتن وود هایتز.

این قطعنامه را حامی تشکر. ملیسا بالارد R-North Salt Lake, آورد, دختران نوجوان با خود گفت: آنها به نمایندگی از دولت آینده نسل از زنان درگیر در وظیفه مدنی. بالارد همچنین تشکر از “مردان بزرگ” که به “هموار کردن راه” برای زنان قادر به رای دادن.

“ما فوق العاده رهبری در تاریخ, یوتا” بالارد گفت.

بالارد برگزار اخیر Deseret News مقاله با تیتر “150 سال پیش یوتا زنان تغییر تاریخ” و “وی افزود:” یوتا زنان در حال تغییر تاریخ” تشویق زنان را همچنان به خود مشغول مدنی وظایف.

“آن زمان برای همه ما به شرکت دریافت به خانواده و دوستان ثبت نام برای رای دادن و درگیر می شود,” او گفت:. “ما نیاز به ادامه به تغییر تاریخ است.”

مجلس آماده به بحث در مورد قطعنامه در طبقه دانش آموزان سرو از غرفه به غرفه راه اندازی در سراسر کاپیتول. منینگ کسانی که غرفه به زنان ملبس به در دوره, لباس, بسیاری از آنها به تصویر کشیده چهره های کلیدی در ایالت یوتا تاریخ چنین به عنوان فعال حقوق زنان Susan B. Anthony. زنان صحبت با دانش آموزان به عنوان آنها گذشت و به آنها گفت در مورد مهم چهره های تاریخی و حوادث.

سیزده ساله اماتور, بوکاکی کومبس از کندی دبیرستان گفت: آنها آموخته ام یک کمی در مورد حق رای زنان در کلاس به آماده شدن برای سالگرد. روز شنبه او و همکلاسی هایش همکاری برای تکمیل یک شکار روبنده در اطراف ساختمان که در آن آنها penciled در پاسخ های مربوط به این موضوع است.

“من فکر می کنم این برای ما مهم است چرا که مردان تا به حال کارهای بیشتری از زنان” کومبس گفت. “(زنان) نمی تواند هر چیزی خود را — آن را تا به حال برای رفتن تحت نام مرد. بود که بسیار عادلانه است. آنها واقعا نمی باید زندگی خود را. من فکر می کنم این مهم است که زنان حق رای دادن.”

همکلاسی Jared مزا, 13, نظر در کنگره را “چشمگیر” معماری و گفت: سپاسگزار او مدرسه خود را در زمان زمان برای دانش آموزان را به این رویداد است. او می دانست که کمی در مورد حق رای زنان به دلیل یوتا مطالعات کلاس و گفت: آنها امروز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسیاری از چیزهایی که تغییر کرده در گذشته 150 سال است.

“همین دلیل است که ما اینجا هستیم. ما می خواستم برای یادگیری کمی بیشتر در مورد چگونه آنها زندگی می کردند” مزا گفت.

این داستان به روز خواهد شد در طول روز است.

Jan C. Smith portrays Susan B. Anthony while speaking to students as part of Utah Women’s Suffrage Week at the Capitol in Salt Lake City on Wednesday, Feb. 12, 2020.
Jan C. Smith به تصویر می کشد Susan B. Anthony در حالی که صحبت کردن به دانش آموزان به عنوان بخشی از یوتا حق رای زنان در هفته در کنگره آمریکا در سالت لیک سیتی در روز شنبه, فوریه. 12, سال 2020 است.
لورا Seitz, Deseret News

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su