‘اگر آن را درست است ما اقدام اروپا و آمریکا به طور کلی در فضل گزارش

جولای 10 (UPI) — ایالات متحده’ top general کنگره گفت که آنها در حال کار به تایید گزارش روسیه ارائه شده طالبان نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان که در آنها عمل می کنند اگر این گزارش ها را تایید کرد.

“ما در حال رفتن به رفتن به پایین از آن” ژنرال مارک Milley گفت: نمایندگان مجلس در روز پنج شنبه. “ما در حال رفتن به پیدا کردن اگر در واقع درست است و اگر درست است ما اقدام خواهد کرد.”

تبلیغات

Milley رئیس ستاد مشترک انجام داده است که سه تورهای در افغانستان شهادت قبل از کمیته نیروهای مسلح مجلس دوشنبه با وزیر دفاع علامت Esper در مورد گزارش های منتشر شده در اواخر ماه ژوئن توسط نیویورک تایمز گفت که روسیه ارائه شده به پرداخت طالبان برای سربازان امریکایی کشته در این کشور خاورمیانه است.

Milley گفت: نمایندگان مجلس که آنها به دنبال اثبات هوش کسانی که گزارش خود را بر اساس.

“که منحصر به فرد و با احتیاط قطعه از اطلاعات است که موید” او گفت:.

Esper اضافه شده است که هیچ کدام از دفاع سازمان های اطلاعاتی شده اند قادر به تایید این گزارش اما آنها را “همه گزارش ها به طور جدی صرف نظر از درجه اعتبار یا اعتماد به نفس.”

او همچنین گفت که او برای اولین بار شاهد هوش گزارش در ماه فوریه اما او نه به خاطر دیدن هر گونه اطلاعات با کلمه “فضل” در آن اما و اگر وجود دارد معتبر تایید گزارش که استفاده می شود که زبان آن را آورده شده است توجه خود را برای عمل است.

پرسیده شد که چه اقدام گرفته شده است Milley وجود دارد گفت: هیچ ماموریت نظامی مانند حمله موجه هوش اما نیروی حفاظت در بالاترین سطح در افغانستان که در آن چندین کشور از جمله روسیه هستند “موثر بر بازیگران” با آموزش و پول و سلاح و تبلیغات و دیگر اشکال حمایت.

“روسیه یکی از این کشورها است و آنها انجام داده ایم برای سال … از طریق طالبان” و دیگر گروه های, او گفت:, و اضافه کرد که بدون در نظر گرفتن که ارائه منابع “ما نیروی حفاظت سطوح در بالاترین سطوح و آنها در حال رفتن به ماندن وجود دارد.”

هیچ عمل خاص آنها باید به دنبال او گفت: به عنوان مسئله این است که در “استراتژیک سطح” بیان کرد شاید آنها انجام نمی دهد و به همان اندازه به عنوان آنها باید اما این نادرست است به فکر می کنم آنها هیچ کاری انجام نمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de