اگر شما نمی توانید متوقف کردن مردم از رای دادن فقط به آنها کمک می میرند ؟

اولین گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ که قبلا وعده وزیر امور خارجه, همه چیز او می تواند به حفظ صدها نفر از هزاران نفر از سیاه و اسپانیایی رای دهندگان در گرجستان از داشتن رای آنها شمارش و یا حتی قادر به رای دادن در همه.

در ماه های در حال اجرا تا نژاد خود را برای فرماندار او انجام عظیم تصفیه از رای گیری رول بسته حوزه های رأی گیری در سیاه و اسپانیایی محله و حاضر به گواهی اخیر رای دهندگان ثبت نام از حدود 50000 آمریکایی های آفریقایی تبار.

در حال حاضر به نظر می رسد او تصمیم گرفت که اگر او نمی تواند جلوگیری از سیاه و هیسپانیک مردم از رای دادن به او فقط باید به آنها کمک می میرند.

کمپ مانند تمام کشور های آموخته شده در مارس 7, زمانی که نیویورک تایمز و واشنگتن پست هر دو زد صفحه اول داستان در مورد این که سیاه و هیسپانیک مردم در حال مرگ بودند در نامتناسب نرخ از Covid-19.

بدون شک صرفا اتفاقی است که در گذشته نیز هفته است که هر کس از جناح راست نشان می دهد بحث میزبان به راست گرا که گرایش عمده مؤثر بر گروه برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمام چرخد و از نگرانی و احتیاط در مورد کوروناویروس به پیام “وقت آن است برای باز کردن امریکا بازگشت و انجام آن را در حال حاضر!”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی “آزاد!” و سفید با اسلحه و نازی ها و مؤتلفه پرچم نشان داد تا در دولت capitols به تقاضا است که تمام کسانی که به طور نامتناسبی اقلیت کارگران خط مقدم بازگشت به کار.

این بود که اگر نژادپرستان در سراسر کشور و استیون میلر و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید نمیفهمد که اگر آنها می خواستند به واقع کاهش در امریکا سیاه و اسپانیایی جمعیت این بود که شانس خود را. آنها می تواند با استفاده از این ویروس به “امریکا سفید دوباره.”

آن را “حزب جمهوری خواه را در قرن 21 بهسازی نژادی” برنامه ؟

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دو برابر را در این آشکار استراتژی دیروز رژیم صهیونیستی. کمپ رسما ممنوع شهرستانها در گرجستان از اجرای خود ماسک صورت مورد نیاز است.

گرجستان شهرستانها با بزرگ سیاه و اسپانیایی جمعیت مانند دشت و آتلانتا منتقل شده بود ماسک احکام و شهرداران خود در تلاش بودند برای به اجرا درآوردن آنها.

اما کمپ—حمایت تهمت سیاسی عضلانی و قدرت—فقط با قرار دادن پایان دادن به همه که.

به عنوان گرجستان بیمارستان های در حال رسیدن به ظرفیت ها و ویروس است که پاره از طریق جوامع از افرادی که نمی توانند به راحتی ارتباط از راه دور و یا کار از خانه فرماندار گرفتن رسمی گام است که می تواند به طور چشمگیری افزایش عفونت و نرخ مرگ و میر در میان اقشار کم درآمد و اقلیت مردم در سراسر دولت است.

آن را سخت به تصور کنید که انتخاب مقامات دولتی—حتی کسانی که برنده با کمک تقلب مثل کمپ و مغلوب ساختن پیشی جستن—خواهد بود بنابراین ترسو, به تعامل در سیاست هایی که به طور خاص هدف قرار دادن گروه های اقلیت برای بیماری و مرگ است.

وجود دارد به توضیح دیگر درست است ؟

من فقط نمی تواند کشف کردن آنچه در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>