اگر شما نمی فهمم سیاه زندگی موضوع تفکر مانند یک پزشک ممکن است کمک به

به عنوان یک پزشک مقیم, من در بسیاری از مناطق در این بیمارستان از جمله اورژانس ، وقتی کسی می آید به ER برای ارزیابی آنها با توجه به “تریاژ شماره” — یک شماره استفاده می شود که برای تعیین بیماران بیشتر بیمار که ممکن است نیاز به دیده می شود زودتر از دیگران. این همان سیستم استفاده می شود در بسیاری از بیمارستان ها در سراسر جهان است.

هفته گذشته به عنوان من نشسته نگاه کردن به لیست بیماران به ببینید که چه کسی بود و بعد هر بیمار یک شماره بعدی خود را به نام. وجود دارد چند نفر با اعداد 2 و 3 و 4. حتی یک بیمار با 1 و چند برچسب 5. کسی است که با داشتن یک فعال حمله قلبی معمولا با توجه به تریاژ تعداد 1. این به این معنی است که آنها یک شانس بسیار واقعی از مرگ خیلی زود به خصوص اگر آنها نمی تواند مداخله پزشکی به سرعت در حال. از طرف دیگر کسی که می آید به بیمارستان برای دوباره پر کردن از آلرژی دارو داده خواهد شد تریاژ شماره 5. این به این معنی است که هیچ اورژانس واقعی. این سیستم استفاده می شود برای تعیین که نیاز به بالاترین سطح از مراقبت soonest.

این سیستم تریاژ وجود ندارد می گویند زندگی کسی که با یک تریاژ 1 مهم تر از 3 یا 4 — آن است که فقط به افتراق که بیمار است و هیچ زمان به صبر قبل از دریافت مراقبت های پزشکی.

بسیار شبیه به تریاژ در بیمارستان وجود دارد گروه از مردم در کشور ما وجود دارد که در بیشتر شرایط وخیم تر از دیگران است. در چند هفته گذشته ما شاهد چندین تراژدی در میان سیاه و اعضای جوامع ما در نقاط مختلف کشور ما. از طریق فیلم های گرفته همه ما باید شاهد فقط تعداد انگشت شماری از حوادث هولناک که صرف پژواک از آنچه اعضای جوامع سیاه شاهد رنج می برد و برای چند دهه.

من آمده اند به اصطلاح سیاه و سفید زندگی می کند ماده همان راه من تریاژ اعداد در بخش اورژانس. گفت: سیاه و سفید زندگی می کند موضوع به این معنا نیست که سیاه و سفید زندگی مهم تر از دیگر زندگی می کند. اما برای من آن آمده است به معنی سیاه زندگی یک تریاژ شماره 1 در حال حاضر. به عنوان یک مسیحی مرد شماره من احتمالا 5 و این خوب است — من نمی نیاز زیادی به تغییر برای من به وجود مسالمت آمیز است.

من واقعی و معتبر نگرانی برای آینده و رفاه خودم و فرزندانم اما من هرگز احساس که من یا فرزندانم هرگز نمی تواند بازگشت به خانه به دلیل “اتصالات شرح” و یا یک پروفایل. در بیمارستان, اگر وجود دارد هیچ سیستم برای شناسایی و کمک به sickest مردم بسیاری از می میرند بی ارزش.

سیاه زندگی موضوع تبدیل به یک مکانیزم برای افزایش توجه و شناسایی یک گروه از مردم در نیاز مبرم به تغییر. مانند بیمار مبتلا به حمله قلبی نیاز به سطح بالاتر و سریعتر مراقبت از بیمار مبتلا به آلرژی فصلی برادران و خواهران ما از رنگ نیاز سطح بالاتر تغییر دهید. و فقط می خواهم برای درمان حمله قلبی نیاز به توجه فوری خود را تغییر دهید نیاز به اتفاق می افتد در حال حاضر.

دکتر بن ممکن است یک سوم سال اقامت پزشک در پزشکی خانواده در المپیا و یوجین واشنگتن است. او با حضور در مدرسه پزشکی در شمال غربی اقیانوس آرام دانشگاه و دریافت مدرک لیسانس در جنوب ویرجینیا دانشگاه. او یک شوهر و پدر سه باور نکردنی کودکان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im