در یک پیام ویدئویی ارسال شده به Instagram در روز شنبه در میان روزهای سراسر کشور در پاسخ به اعتراض به پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا در اوایل این هفته در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز با صدور دادخواستی به هر کسی که خواستار پایان “ناآرامی” هم زده با خشونت و ظلم و ستم به تمرکز بر روی علل ریشه ای فقر و بی اعتمادی و خشونت در جامعه آمریکا است.

“بنابراین اگر شما در اینجا درخواست برای پایان دادن به ناآرامی های شما بهتر بود درخواست بهداشت و درمان به عنوان یک انسان حق شما بهتر بود خواستار پاسخگویی ما در پلیس شما بهتر بود در حمایت از جامعه بررسی تابلوهای شما بهتر بود حمایت از پایان مسکن, تبعیض, شما بهتر بود ایستاده تا برای سود توسعه دهندگان املاک و مستغلات که در حال تهدید آمیز مردم و تلاش برای اخراج آنها از خانه های خود را—که چیزی است که شما بهتر بود خواستار.”
—Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY)
“اگر شما خواهان پایان دادن به این ناآرامی… اما شما خواستار پایان دادن به این شرایط است که ایجاد ناآرامی شما یک hyppocrite,” Ocasio-کورتز گفت: در پست.

“اگر شما در حال تلاش برای تماس برای پایان دادن به ناآرامی اما شما باور نمی بهداشت و درمان است و یک حق انسانی. اگر شما ترس به گفتن زندگی مهم است. اگر شما بیش از حد می ترسم به تماس از خشونت پلیس—پس از آن شما نیست درخواست برای به ناآرامی. شما در حال درخواست برای بی عدالتی به ادامه و برای مردم خود را برای ادامه به تحمل خشونت و فقر و خشونت از فقدان مسکن دسترسی خشونت و وحشیگری پلیس نمی گویند یک چیز لعنتی. که چیزی است که شما برای درخواست.”

“بنابراین اگر شما در اینجا” او ادامه داد: “درخواست برای پایان دادن به ناآرامی های شما بهتر بود درخواست بهداشت و درمان به عنوان یک انسان حق شما بهتر بود خواستار پاسخگویی ما در پلیس شما بهتر بود در حمایت از جامعه بررسی تابلوهای شما بهتر بود حمایت از پایان مسکن, تبعیض, شما بهتر بود ایستاده تا برای سود توسعه دهندگان املاک و مستغلات که در حال تهدید آمیز مردم و تلاش برای اخراج آنها از خانه های خود را—که چیزی است که شما بهتر بود خواستار. چرا که اگر شما همین حالا تماس بگیرید و برای کسانی که همه چیز و شما درخواست برای پایان ناآرامی ها—همه شما درخواست برای ادامه ظلم و ستم آرام.”

Ocasio-کورتز گفت: قانونگذاران و سیاستمداران و هر کس دیگری چنین تماس باید مطمئن شوید که هیچ تقاضا وجود دارد برای پایان دادن اعتراض است که همراه با خواسته برای “اقدامات است که در واقع آزادی مردم در زندگی خود از ظلم و ستم اقتصادی و اجتماعی نابرابری.”

سازمان دیده بان 6 دقیقه ارسال ویدئو:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اجازه می دهد مردم را به مبارزه و مرگ در عرض ناعادلانه سیستم گفت: Ocasio-کورتز است “فقط اشتباه” و دیگر باید تحمل بود. او گفت: هیچ یک از سخنان او به معنای چشم پوشی از خشونت و تخریب اموال توسط برخی از افراد در میان تظاهرات در شهرهای سراسر کشور, اما که او قصد دارد به درخواست مردم را در نظر بگیرید بیشتر “دیدگاهی از این لحظه” و می دانیم که تنها با محور عدالت و شناخت گسترده تر سیستمیک شکست می تواند صلح و رفاه بود به اشتراک گذاشته شده توسط همه.

همانطور که از نوشتن این ویدیو مشاهده شده است صدها نفر از هزاران بار بین Instagram و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی که در آن به اشتراک گذاشته بود.

“ما واقعا باید بررسی کند که چرا بسیاری از مردم خوب نادیده گرفتن این مشکلات تا زمانی که یک پنجره رو شکسته,” او گفت:. “چرا آن را که برای مردم به توجه دارد ؟ به دلیل آن را نباید.”

به جای تماس برای چیزهایی که به سادگی آرام و “بازگشت به حالت عادی” گفت: Ocasio-کورتز “بیایید ایجاد یک دنیای جدید—که در آن همه مردم برگزار می شود به همان استاندارد از حکومت قانون است. و یکی که در آن عدالت یک فرد برای جنایات خود وابسته است که آنها را برای کار و یا چقدر پول دارند اما واقعی عمل که انجام شد.”

جهان مانند او به این نتیجه رسیدند “آن چیزی است که عدالت به نظر می رسد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im