اگر دولت خود را یک coronavirus نقطه داغ است آن را تقصیر شما?

سالت لیک سیتی — به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در ایالات متحده موج گذشته 3 میلیون و فرمانداران سراسر کشور باید یک پیام برای آمریکایی ها عادی: COVID-19 یک مشکل است که نیاز افراد را حل کند.

“این برنامه فقط کار می کند اگر ما به عنوان افراد در مسئولیت به انجام بخشی از ما” یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت گفت: روز پنج شنبه در یک کنفرانس خبری اعلام ماسک صورت مورد نیاز خواهد بود زمانی که مدارس بازگشایی اما اجتناب گسترده تر ماسک قیمومیت.

در کارولینای جنوبی رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر گفت: “بسیار کمی” دولت می تواند انجام دهد گفت: “آنچه در آن جوش پایین به این است که ما باید مراقب باشید به صورت جداگانه.”

و در تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی گفت: “زمانی که ما مردم در حال مرگ در این دولت به عنوان یک نتیجه از این برنامه ما باید با در نظر گرفتن مسئولیت شخصی برای این کار است.”

مشابه calls آمده اند از فرمانداران جمهوریخواه در فلوریدا تگزاس, New Hampshire, اوکلاهما, آرکانزاس, Missouri, و, آیووا, در میان دیگران. فرماندار داکوتای جنوبی, کریستی Noem, استفاده, اصطلاح, به طور منظم, نشان می دهد در سخنرانی ها و رسانه های اجتماعی پست های که COVID-19 مورد بوده است نسبتا پایین در دولت به دلیل ساکنان آن هستند تا مسئول.

“داکوتای جنوبی است نه شهر نیویورک و ما حس مسئولیت شخصی ما تابآوری و ما در حال حاضر پراکنده تراکم جمعیت ما را در یک موقعیت عالی برای مدیریت گسترش ویروس بدون نیاز به توسل به انواع اژدهایی خاموش شدن ناگهانی به تصویب رسید با شهرهای ساحلی و یا حتی کشورهای دیگر” Noem گفته است.

در تاکید فردی رفتار Noem و دیگر فرمانداران اکو یک ایدئولوژی آغوش اواخر رونالد ریگان رئیس جمهور و ملت پدران بنیانگذار و یکی است که بسیاری از مردم بر این باورند که یک دوغاب از یهودی-مسیحی ارزش.

اما در این زمینه همه گیر مرگبار که ادعا کرده بیش از 134,000 زندگی در آمریکا overemphasis بر مسئولیت شخصی می تواند منجر به اتهام سرزنش قربانیان که شامل 41 ساله ستاره برادوی با شرایط موجود و بیش از 75 ساکنان در خانه برای جانبازان در هولیوک ماساچوست.

“این است که واقعا قابل توجه در یک لحظه ما رو اجتناب ناپذیر بحران برای شهروندان — هیچ کس نمی تواند می گویند که ما به نحوی آورده COVID-19 روز خودمان را — که ما هنوز هم از دیدن این حرف از مسئولیت شخصی” گفت: یعقوب هکر سیاسی-استاد علوم در دانشگاه ییل.

و هنگامی که یک نقطه داغ پدیدار مانند آریزونا و فلوریدا, آیا نظریه حاکی از شما و همسایگان خود هستند به سرزنش ؟

‘یک مثال کامل’

او در سال 2006 کتاب “خطر بزرگ Shift,” هکر گفت ایدئولوژیک تغییر آغاز شد و در دهه 1970 به عنوان دولت و کسب و کار شروع به انتقال خطرات اقتصادی از حقوق بازنشستگی و بیمه به افراد است. به عنوان مثال تغییر از کارفرما-ارائه حقوق بازنشستگی به 401(k) حساب که به کارکنان را انتخاب کنید برای کمک.

چه هکر لقب “مسئولیت شخصی در جنگهای صلیبی” در نهایت طلیعه یک جارو تغییر “از یک all-in-the-قایق فلسفه مشترک خطر ابتلا به سمت رفتن آن را به تنهایی دید از مسئولیت شخصی است.”

و به عنوان مسائل بهداشتی مرتبط با پرخوری و توتون و تنباکو و الکل سوء استفاده شد به طور گسترده ای شناخته شده تولید کنندگان این محصولات نیز به تصویب رسید شخصی-مسئولیت سرود.

Responsibility.org برای مثال وب سایت از پایه و اساس برای پیشبرد الکل مسئولیت است که پشتیبانی شده توسط nine قرار زیرند که اصرار کنندگان به “نوشیدن مسئولانه” حتی اگر سازمان جهانی بهداشت می گوید هیچ سطح امن از مصرف الکل.

این یک استراتژی زیرک پس از فردیت و آزادی پخته شده را به آمریکا اخلاق بود و حتی برانگیخته در مکالمات میان بنیانگذاران گفته شده را علامت Riebling نوشتن برای مجله شهر. مسئولیت بود Riebling نوشت: “یک مفهوم قدیمی است که آن کمال بیان در دنیای جدید است.” و نوشتن برای بنیاد میراث محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان دنیس Prager به نام شخصی مسئولیت بنیادی ارزش مسیحیت و یهودیت می آموزد که انسان در مقابل خدا مسئول هستند. “فقط به من پاداش برای رفتار خوب من پاسخگو برای من بد رفتار” Prager نوشت.

اما منتقدان می گویند که مسئولیت شخصی است weaponized زمانی که تبلیغ توسط دولت و کسب و کار در تلاش برای فرار از خود و مسئولیت خود را در یک مشکل اجتماعی مانند چاقی و یا توتون و تنباکو و الکل است.

“مسئولیت شخصی اغلب استفاده می شود به عنوان یک دوج و راهی برای طفره رفتن از وظیفه و تغییر سرزنش دور از دولت کسب و کار و دیگر نهادهای قدرتمند بر روی فردی شهروندان است. COVID یک مثال کامل از این گفت:” کلی Brownell, مدیر مواد غذایی در جهان سیاست مرکز در دانشگاه دوک در کارولینای شمالی.

بسیاری از فرمانداران که استرس مسئولیت شخصی انجام این کار در آمده است که تصویب کمتری اقدامات به سرعت رشد ویروس. در داکوتای جنوبی, به عنوان مثال که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد استقلال در روز تجمع از قبل تا حد زیادی maskless جمعیت Noem هرگز صادر اقامت در خانه نظم و داکوتای جنوبی به تازگی رتبه دولت با کمترین coronavirus محدودیت در یک نظرسنجی که توسط WalletHub. (یوتا در آمد سوم.)

Brownell سابق دین از سنفورد دانشکده سیاست عمومی در دانشگاه دوک نمی کند تخفیف اهمیت رفتار فردی است. “البته مردم باید مسئول و پوشیدن ماسک و فاصله در مکان های شلوغ اما دولت وظیفه برای کمک به حمایت از مسئولیت و نه تضعیف آن.”

او گفت: دولت فدرال است تضعیف مسئولیت با ارسال پیام های مخلوط مورد جدی بودن این بیماری همه گیر و بهترین راه برای مبارزه با ویروس. “در برخی از راه تمرکز بر مسئولیت شخصی تبدیل شده است بنابراین لازم است به دلیل بی مسئولیتی دولت,” او گفت:.

و در واقع اتهامات بی مسئولیتی هستند شایع در هر دو طرف حزبی تقسیم. یک نفر نوشته شده در توییتر به عنوان مثال او بود که شخصا مسئول با ورزش, دعا و خوردن غذاهای سالم. (چاقی یک عامل خطر برای عوارض COVID-19.) او به این نتیجه رسیدند با هشتگ #saynotomasks.

‘رسول مسائل’

دانشمند علوم سیاسی Yascha Mounk نوشت: در مورد مسئولیت شخصی و شبکه امنیت اجتماعی در سال 2017 کتاب “سن مسئولیت است.” در حال حاضر استادیار در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده مطالعات بین المللی پیشرفته در واشنگتن دی سی Mounk اشاره می کند که مسئولیت شخصی نیست دامنه منحصر به فرد از محافظه کاران; 1996 رفاه اصلاحات امضا شده توسط پرزیدنت بیل کلینتون شد به نام “مسئولیت شخصی و کار فرصت آشتی عمل و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات نیز نامیده می شود برای مسئولیت شخصی در دولت خود را. (Newsom نیز گفت که او یک “مسئولیت برای انجام بهتر.”)

هکر در دانشگاه ییل گفت: “افراطی ترین نسخه” شخصی-مسئولیت فشار است تلاش برای محافظت از کسب و کار از COVID-19-مربوط به مسئولیت. به طور مشابه, مردم حضور تهمت تجمعات انتخاباتی خواسته شده است به نشانه مسئولیت چشم پوشی.

“این یک فرار از مسئولیت حاکم و مقامات را بازگشایی به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای شهروندان” هکر گفت. “می گویند آن را به افرادی که شما در واقع شستن دست های خود را از مسئولیت و پاسخگویی برای این وحشتناک نتایج.”

اما یکی دیگر از دلایل آمریکایی ها باید مراقب باشید در مورد مسئولیت شعارهای میگه شری Pagoto یک مجوز روانشناس بالینی و استاد دانشگاه در وزارت بهداشت متفقین علم در دانشگاه کانکتیکات است.

Pagoto گفت: صحبت از مسئولیت شخصی است “فکری بست” به خاطر دلایل بی شمار است که مردم را در انتخاب آنها حتی زمانی که آنها در تضاد با آنچه که دیگران باور دارند درست است.

برای مثال حتی اگر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله کمک خواهد کرد که جلوگیری از این ویروس در تماس تلفنی با افرادی که این کار را انجام نمی غیر مسئولانه نیست کمک Pagoto گفت. “من فکر می کنم یک قطار سریع به هیچ جا.”

“هیچ کس می خواهد به گفته آنها اهمیتی نمی دهند در مورد افراد دیگر. آنها نمی بینم این است که در راه است. من فکر نمی کنم این چیزی است که در قلب خود و در ذهن خود. آنها فقط نمی بینید که ماسک پوشیدن چیزی است که مفید به انجام,” او گفت:.

“همه ما در زندگی خرده فرهنگ. اگر کسی با پوشیدن یک ماسک در خرده فرهنگ است که رفتار ممکن است در واقع بسیاری از حس به دلیل آن ممکن است این مورد است که اگر آنها با پوشیدن ماسک ، دایره های اجتماعی خود را در حال رفتن به شرم آنها و یا اطلاعاتی که آنها دریافت کرده اید را می گوید آن را غیر ضروری آن را نمی خواهید به انجام این کار بسیار برای آنها. این رفتار باعث می شود حس در این زمینه.”

Pagoto اضافه شده است که جامعه نیاز به آمده تا با استراتژی برای غلبه بر موانع است که نگه داشتن مردم از مطابق با آنچه کارشناسان پزشکی در نظر گرفتن بهترین شیوه.

در مورد افرادی که با پوشیدن ماسک برای مثال شاید کسی نیاز به ارائه پیام دیگر از مقامات بهداشت عمومی.

“مگر در مواردی که فرد گفت که شما باید پوشیدن یک ماسک است کسی که شما واقعا احترام, سپس آن را نمی خواهد آمد به عنوان مفید است. رسول مسائل” Pagoto گفت.

در ضمن Noem در داکوتای جنوبی همچنان به چکش پیام شخصی مسئولیت آن امید را جلب ساکنان جدید به خود دولت است.

“همه فرمانداران مورد اعتماد مردم خود را, اما من,” او گفت: به تازگی. “مسیرهای مختلف معنی متفاوتی دارند انتخاب و داکوتای جنوبی انتخاب commonsense راه حل. اگر شما می خواهید آزادی و مسئولیت شخصی و دولتی که برای شما کار می کند به جای دیکته به شما داکوتای جنوبی است که در محل به آن را دریافت.”

به عنوان شانس خود را از هم گرفتن COVID-19 دولت تا به حال 7,336 موارد و 101 کشته و 9 ژوئیه به گفته نیویورک تایمز’ coronavirus پایگاه داده. دولت با بدترین است هاوایی با 1,076 موارد و 19 مرگ و میر.

هاوایی فرماندار دیوید Ige است که یک دموکرات که توییتی ماه گذشته “ما نیاز به گرفتن مسئولیت شخصی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>