ایگور Matovic قسم خورده در اسلواکی به عنوان نخست وزیر

مارس 21 (UPI) — رئیس جمهور اسلواکی زوزانا Caputova اداره ادای سوگند در دفتر جدید نخست وزیر ایگور Matovic در روز شنبه در میان بحران اقتصادی با توجه به گسترش coronavirus.

Matovic, 46, است با در نظر گرفتن نقش رهبری به عنوان کشور سر به رکود اقتصادی پس از اقدامات لازم برای کنترل این ویروس را توقیف مغازه ها و کافه ها برای بیش از یک هفته است. توسط دوشنبه, تولید, خواهد بود به حالت تعلیق در تمام چهار نفر از این کشور ماشین-ساخت گیاهان است که کلید برای صادرات آن اقتصاد است.

“ما در حال بدست گرفتن مسئولیت برای کشور اسلواکی در زمانی که اعتماد به پلیس و دادگاه است که حداقل زمانی که اسلواکی در صدر فساد رتبه بندی” Matovic گفت: پس از سوگند یاد کرد. “ما هر چیزی را که به اطمینان حاصل شود که شهروندان اعتماد خود را به دولت دوباره.”

Matovic حزب مردم عادی برنده Feb. 29 انتخابات و ایجاد یک لغزش اکثریت ائتلاف با دیگر احزاب — جناح راست پوپولیستی ما خانواده مرکز-راست شروع به کار برای مردم و لیبرال SaS ،

Caputova قبول استعفای سابق اسلواکی نخست وزیر پتر پلگرینی در شب جمعه است.

Matovic از ترناوا شد یک عضو شورای ملی جمهوری اسلواکی در سال 2010.

انتقال قدرت نیز متوقف اقتصادی در پاسخ به این بیماری همه گیر. همسایه لهستان و جمهوری چک را تایید محرک بسته با اسلواکی هنوز به پرده چنین بسته است.

“او را مجبور به انجام برخی از آتش نشانی به سرعت گفت:” اقتصاددان Lubomir Korsnak. “اما این ویروس الشعاع یک مشکل بزرگتر: مدل کسب و کار مبتنی بر نیروی کار ارزان خود را خسته. دولت جدید باید در مقابله با این عنوان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im