iHeartMedia, WarnerMedia امضای قرارداد به شرکت تولید HBO حداکثر پادکست

23 ژوئن (فردا) — iHeartMedia, و WarnerMedia سرگرمی teaming تا برای شرکت-تولید همراه پادکست برای HBO حداکثر را نشان می دهد.

اولین پادکست برای اولین تحت قرارداد جدید شامل, کمدی, هیجان انگیز, جستجو حزب و sci-fi, درام, فیلم Raised by Wolves.

تبلیغات

کل تخته سنگ از پادکست در دسترس خواهد بود در HBO Max iHeartRadio و در همه جا پادکست ها شنیده می شود.

iHeartMedia, خواهد دریافت اول-نگاه اولویت به تولید HBO Max همراه پادکست. این دو شرکت همچنین ممکن است تولید پادکست برای WarnerMedia سرگرمی شبکه های تلویزیونی TNT, TBS و truTV.

“ما مشتاقانه منتظر به کار با iHeartMedia, به عنوان ما همچنان به پیدا کردن راه های جدید برای شکستن زمین و ایجاد فرصت ها برای ما قصه را به انجام آنچه آنها بهترین را انجام دهید” Kevin Reilly, رئیس جمهور, TBS, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن truTV و رئیس محتوای افسر HBO حداکثر در بیانیه ای گفت.

“امروز جریان طرفداران گرسنه هستند برای محتوای بیشتر دوم آنها در پایان یک قسمت از مورد علاقه خود را نشان می دهد و پادکست ها هستند یک راه عالی برای نگه داشتن آن دسته از طرفداران درگیر در حالی که همچنین به ما فهرستی از استعداد خلاق ابزارهای اضافی برای گسترش جهان از خود نشان می دهد و داستان” او ادامه داد.

جستجو حزبکه ستاره آلیا شوکت جان رینولدز جان زود و مردیت Hagner دنبال یک گروه از بیست و چیزی که در جستجوی از دست رفته خود را در شهر نیویورک است.

دو فصل از حزب جستجو در دسترس هستند در HBO Max Season 3 تنظیم می رسند در روز پنج شنبه.

Raised by Wolvesکارگردانی و اجرایی تولید شده توسط ریدلی اسکات به دنبال خواهد داشت دو مصنوعی شناخته شده به عنوان پدر و مادر که وظیفه هستند با بالا بردن یک کودک انسان بر روی یک سیاره مرموز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de