با استناد به تعهدات خود تحت قوانین بین المللی Rep. Ilhan عمر خواستار پولی پرداخت غرامت برای قربانیان غیر نظامی از ایالات متحده آمریکا حملات هواپیماهای بدون سرنشین در سومالی با وجود پنتاگون ادامه داد: عدم اذعان به این جنایات است.

“ما موضوع را به قوانین بین المللی و در نتیجه باید غرامت پرداخت شود و اگر کسی به طور غیرقانونی کشته شده توسط دولت دیگر” عمر گفت: BBC سومالی خدمات در روز پنج شنبه.

در حالی که عمر خود را مطرح کرده است در اعتراض به نظامی آمریکا را در حمله به سومالی در گذشته دموکرات مینه سوتا گفت: او را به ادامه تلاش برای اطمینان از ارتش آمریکا نیست و هدف قرار دادن و کشتن غیر نظامیان بی گناه.

“حملات هواپیماهای بدون سرنشین در سومالی را در شب” گفت: عمر. “آنها نمی کشتن تروریست ها اما غیرنظامیان نیز هست و خانواده ها خواب با هم.”

عمر را گفت: رویاهای مشترک در روز جمعه که به دلیل آن است که در حال حاضر سیاست ایالات متحده به پرداخت غیر نظامی قربانیان حملات هواپیماهای بدون سرنشین و بمب گذاری در این کنگره با هدف تلاش خود را در وزارت دفاع به اذعان قربانیان این حملات است.

در مارس عمر led هفت نفر از نمایندگان مجلس در نامه ای به کلی Stephen J. تاونسند “خواستار افزایش شفافیت و پاسخگویی از تلفات غیر نظامی” از AFRICOM به پنتاگون هواپیماهای بدون سرنشین جنگ در آفریقا همچنان ادامه دارد. این نامه می پرسد تاونسند AFRICOM فرمانده به انتشار گزارش در این جنگ تلفات ملکی و برای اطمینان از شمارش دقیق هستند.

“همانطور که شما به خوبی آگاه هستند وجود دارد مدت طولانی است که اختلاف قابل توجهی بین تلفات غیرنظامی ارزیابی سازمان های غیر دولتی و کسانی که از بخش” نامه ای می خواند. “این تفاوت ها ممکن است متفاوت از روش های دسترسی به طبقه بندی شده هوش; اما زمانی که گزارش می آید از معتبر و پیچیده سازمان های غیر دولتی فرهنگی و زبانی ظرفیت تلفات غیرنظامی گزارش ها به راحتی رد کرد.”

با توجه به Daily Beast:

به کنگره نامه یادداشت AFRICOM است توضیح داد که چگونه آن بررسی تلفات غیرنظامی ادعا می کند گفت: برای نگرانی های امنیتی آن را می توانید رفتن به جزئیات در مورد آن روش. سازمان عفو بین المللی پیدا کرده است ارتش آمریکا نیست و صحبت با شاهدان و اعضای خانواده دوستان و یا همکاران متوفی حتی زمانی که اطلاعات تماس خود را به اشتراک گذاشته شده است.

قطع ارتباط بین دولت و ناظر تعداد از تلفات این حملات زده Allegra Harpootlian, تجدید نظر, هواپیماهای بدون سرنشین, عضویت در خبرنامه, نویسنده, به عنوان مثال از راه نظامی ایالات متحده فکر می کند از قربانیان آن است.

“واقعیت این است که ما به ندرت جبران هنگامی که ما در کشتن مردم بی گناه را هرگز نمی توان ذهن دمیدن به من” Harpootlian توییتی.

Priyanka Motaparthy مدیر پروژه در درگیری های مسلحانه مبارزه با تروریسم و حقوق بشر در کلمبیا دانشکده حقوق موسسه حقوق بشر گفت: رویاهای مشترک است که انسان هزینه نظامی ایالات متحده عمل دقیقا همان است که چرا عمر نظرات بسیار مهم است.

“ایالات متحده حملات هواپیماهای بدون سرنشین در سومالی که کشتن غیر نظامیان ترک خانواده عزادار عزیزان خود مرگ” گفت: Motaparthy. “در عین حال تقریبا هیچ یک از این خانواده ها را دریافت پاسخ در مورد چگونه و یا چرا بستگان خود کشته شدند, اجازه دهید به تنهایی برای جبران از دست دادن.”

“Rep. عمر را برای پاسخگویی به تماس و جبران مهم اذعان است که شهروندان غیرقانونی آسیب حق جبران,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de