“من هرگز دروغ به شما” قول مغلوب ساختن پیشی جستن جدید دبیر مطبوعاتی در ابتدا به طور منظم جلسه توجیهی در بیش از یک سال پس از آن شروع به دروغ گفتن

تازه ضرب مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany روز جمعه به خبرنگاران خود را برای اولین بار به طور منظم جلسه در اتاق فشار در بیش از یک سال و لگد کردن رویداد توسط امیدوار کننده رسانه ها و مردم آمریکا “من هرگز به شما دروغ.”

“شما کلمه من در آن گفت:” McEnany.

اما McEnany دروغ بارها و بارها در طول دوره 32 دقیقه توجیهی—اولین آشکار باطل به عنوان Vox خبرنگار هارون Rupar اشاره کرد آینده فقط 15 دقیقه پس از او تعهد به حقیقت است.

به عنوان Rupar توضیح داد:

McEnany اولین دروغ از کاخ سفید تریبون آمد و در پاسخ به سوالی در مورد نظر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن ساخته شده و در روز مشخص تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه جو بایدن را به عنوان “مراتب بیشتر فوتی و فوری” از اتهامات ساخته شده در برابر دادگاه عالی عدالت برت Kavanaugh خود را در طول جلسات تایید. خواسته گوشت را مغلوب ساختن پیشی جستن تفکر McEnany مشخص Kavanaugh اتهامات عنوان “verifiably نادرست است.”

شکایت علیه Kavanaugh در حالی که ثابت نشده نمی شد یافت می شود “verifiably false”—آنها یافت می شود معتبر.

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

وزیر به دنبال آن نهفته است با دروغ گفتن در مورد تازه منتشر شده اف بی آی اسناد و یادداشت در مورد این تحقیقات به ژنرال مایکل فلین خوار سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. فلین چهره تا پنج سال زندان برای دروغ گفتن به اف بی آی در طول دوره بررسی هر چند دادستان فدرال خواسته اند تنها برای شش ماه حکم او پس از گناه.

در تریبون McEnany ضمنی که FBI یادداشت گذاشته یک طرح به ترفند فلین به دروغ گفتن به محققان—اما در این یادداشت تنها به ارائه آن را به عنوان یک گزینه برای محققان همراه با تعیین اگر مشاور گفتن حقیقت در مورد ارتباطات خود با روسیه است.

سازمان دیده بان کامل جلسه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im