من خشم مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا عکس-Op

در کتاب ارمیا عبری حضرت سهام دستورالعمل از خدا در مورد ورود به محل عبادت.

“ایستاده در دروازه خانه خداوند و اعلام این پیام وجود دارد:” خدا می گوید پیامبر است. “اصلاحات راه خود را و اعمال خود را به طوری که من ممکن است ساکن با شما در این محل است.” شما می توانید وارد کنید, پیامبر رله تنها “اگر هر یک از شما معاملات عادلانه با همسایه خود را; اگر شما دیگر ظلم و ستم بیگانه یتیم و بیوه; اگر شما دیگر ریختن خون بی گناه در این محل” (ارمیا 7: 1-10).

این کلمات به ذهن آمد به عنوان تکان دهنده عکس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی در واشنگتن مقدس در دست فلش در سراسر تلویزیون ها و رایانه ها و گوشی های.

چه شد که رئیس جمهور تلاش برای انتقال? آن را قطعا یک تماس به اصلاحات راه ما برای برخورد عادلانه با ما همسایه یا خوش بیگانه بیوه و یتیم.

تنها یک زمان کوتاه قبل از رئیس جمهور ظاهر پر قدرت سرکوبگر دولت به هر طریقی بود بر مردم مسالمت آمیز اعتراض دردناک خشونت علیه آمریکایی های سیاه و سفید. آنها تعقیب از لافایت مربع در یک مجموعه از teargas و گلوله های لاستیکی.

برای بسیاری از آمریکایی ها شوکه شدند, قتل عام جورج فلوید در دست یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس است. اما برای آمریکایی ها این بود که تنها ترین حادثه در 400 سال سابقه نژادپرستی. تظاهرات و راه پیمایی در حال وقوع در سراسر کشور نشان می دهد که چگونه این زخم همچنان به چرک.

رئيس جمهور در پاسخ باید استنباط هیچ چیز کوتاه از محکومیت از پیروان عیسی.

در یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران رئیس جمهور خواست آنها را به “تسلط” بازداشت و زندانی کردن تظاهرکنندگان برای “ده سال است.” او chided فرمانداران برای اقدام نیست با نیروی بیشتر و برچسب زدن آنها را “خيانت” برای انجام این کار است. وجود ندارد یک کلمه از رئیس جمهور در مورد نژاد پرستی و یا طولانی آن میراث از ظلم و ستم و محرومیت.

وجود دلایل دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا عکس-op بود و شرم آور نیز هست. برای یک چیز, رئیس جمهور ایستاده در مقابل یک کلیسا نشانه آن است که گفت: “همه در حال خوش آمدید.” نفاق است که تقریبا بیش از حد به خرس.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور موثر بسته مرزهای ما consigning بسیاری از پناهجویان به باقی می ماند در خطرناک مکزیکی, شهرهای مرزی در حالی که آنها صبر کنید برای پناهندگی جلسات.

افراد از برخی کشورها که به رئیس جمهور داده است تا در مبتذل و موهن نظر ممنوع از آمریکا و ده ها هزار نفر از مهاجران رنج کشیده در زندان و برای سود بازداشتگاه به جایی که آنها با افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض به کوروناویروس.

در ضمن coronavirus همه گیر و رکود اقتصادی کاهش یافته و سنگین در جوامع از رنگ. این شرایط که باید به ما یادآوری می کنند که ما یک مردم که سلامت ما این است که از نزدیک مربوط به بهداشت و درمان از هر کس دیگری.

من یک کاتولیک هستم ، ما عمیق ترین اعتقاد به مسلمانان—اعم از پروتستان و کاتولیک ارتدوکس یا انجیلی—نگه می دارد که ما همه کودکان از همان عشق به خدا و مسئول یکی دیگر.

متاسفانه رئیس جمهور ما حتی اگر او تصمیم به ایستادن در مقابل یک کلیسای مسیحی کتاب مقدس در دست او به نظر نمی رسد به درک این اساسی ترین شعار ما ایمان است.

او را نادیده گرفته و همه گیر برای هفته مجبور متحده به مخرب جنگ مناقصه برای تامین نادیده مشاور بهداشت حرفه ای و خوار اقدامات کاهش با امتناع از پوشیدن یک ماسک و یا عمل اجتماعی فاصله.

و در حال حاضر او را مورد ضرب و شتم و پاره گاز کشته مسالمت آمیز مردم معترض برای عدالت برای همسایگان خود است.

این رئیس جمهور است که با استفاده از کلیساها و ایمان جامعه به عنوان پس زمینه خود را برای انتخاب مجدد کمپین—و نه چیزی بیشتر. به جای ژست گرفتن در مقابل یک کلیسا تهمت امر می تواند عاقلانه برای رفتن در داخل و صرف برخی از زمان تأمل در پیام عیسی مسیح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de