مهاجر گروه های حقوق قانون آزادی اطلاعات, برای اطلاعات در یخ شیکاگو Vigilante آموزش

واشنگتن – روز پنج شنبه مهاجر دفاع پروژه (IDP) سازماندهی جوامع در برابر اخراج (OCAD) و مرکز حقوق قانون اساسی در زمینه آزادی اطلاعات, قانون درخواست به تقاضای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت و گمرک را اعلام خلبان اجرای قانون و حذف عملیات (ERO) شهروند آکادمی برگزار می شود در شیکاگو بیش از شش هفته دوره شروع و در اواسط ماه سپتامبر این سال است. این درخواست همچنین می پرسد برای اطلاعات در گذشته یخ “شهروند آکادمی” در شهرستانها برگزار شد که به تازگی به نور آمده است.

در زمانی که این کشور مجبور به دست و پنجه نرم کردن با سیستمیک خشونت پلیس یخ دعوت کرده است شهروندان در شیکاگو به شرکت “در سناریو بر اساس آموزش ها و تمرینات انجام شده در یک محیط امن و مثبت محیط زیست از جمله, اما نه محدود به, تاکتیک های دفاعی اسلحه آشنایی و هدف بازداشت.” این مطرح شده زنگ با OCAD و همچنین سایر حقوق مهاجر دهندگان و طرفداران در شیکاگو که دیدن آموزش به عنوان به طور بالقوه تشویق اوباش به مشخصات و هدف قرار دادن مردم در جوامع خود.

یک مشخصه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است به کمپین ترور برپا علیه مهاجران در مرز و یخ افزایش حملات در خانه و در کوچه و خیابان courthouses و در محل کار. دولت استفاده کرده است تشدید یخ با حضور در شهرستانها با سیاست های محدود که پلیس با همکاری یخ مانند شیکاگو و نیویورک به تهدید و ارعاب این شهرستانها.

از دیگر دغدغه های این سازمان است که یخ ERO در حال برنامه ریزی برای برگزاری این اولیه آکادمی در شیکاگو و شامل “سناریو مبتنی بر آموزش و تمرین” بر سلاح های گرم آشنایی فقط سه سال پس از یخ عوامل ضرب گلوله یک فرد در شیکاگو در یک حمله. که در همان سال گروه های اجتماعی در معرض یخ استفاده پلیس شیکاگو اداره منابع مانند شهروند و قانون اجرای تجزیه و تحلیل و گزارش (روشن) سیستم به هدف قرار دادن جوامع مهاجر. در سال 2018 از آن گزارش شد که یخ بازداشت بیش از 150 نفر در منطقه مشهد در مواردی که آژانس ندارد اداری حکم و یا سوء ظن معقول به مردم را بازداشت. در حال بررسی یک طرح دعوی در دادگاه مدعی این نوع از اجرای سوخت بود “دهها.”

مهاجر دفاع پروژه مستند یخ تاکتیک برای هفت سال گذشته و در چند ماه اول سال 2020 به تنهایی یخ انبوه تشدید حملات خود در منطقه شهر نیویورک—به میزان 400 درصد بیشتر از سه ماه گذشته با به طور فزاینده تاکتیک های تهاجمی از جمله تیراندازی اطرافیان در صورت کشیدن نوجوانان از ماشین و نگه داشتن اسلحه در آنها و تکان دادن تفنگ حمله در برانکس خیابان. از طریق تجزیه و تحلیل بیش از 1400 گزارش از یخ حملات گزارش شده به IDP و همچنین بررسی یخ یادداشت guidances آموزش و داخلی دریافت اسناد از طریق قانون آزادی اطلاعات دادخواهی IDP یافت که یخ سیاست ها و راهبردهای تشویق و توجیه بیش از حد تهاجمی پلیس تاکتیک های گسترده نظارت و بی توجهی به قانون اساسی و حقوق بشر است.

“این ظالمانه است در زمانی که بسیاری از محکوم کردن خشونت پلیس و تلاش برای پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس در حال به دست آوردن شتاب که یخ خواهد سرمایه گذاری در آموزش شهروندان را در آغوش و حمایت خود را از جرم و dehumanizing دستور کار” گفت: Mizue Aizeki معاون مدیر مهاجر دفاع از پروژه. “هنگامی که یخ نیروهای پلیس محلی به عنوان مهاجرت عوامل دهها مدنی و حقوق بشر باقی بماند. استخدام غیرنظامیان به یخ ماموریت های مشابه مشکل تهدید کننده امنیت جامعه و تشویق vigilantism.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“آموزش شبیه به این ها بخشی از استراتژی های مورد استفاده توسط اجرای قانون برای عادی سازی خشونت و گسترش تبلیغات تحت پوشش بهبود روابط اجتماعی. این یک برنامه طراحی شده برای نهادینه کردن یخ اقدامات مانند استفاده از سلاح گرم استفاده از خشونت و تاکتیک های مشکوک که منجر به جدایی از خانواده در شیکاگو و در سراسر کشور است. سازمان های اجرای قانون مانند یخ نمی تواند بهبود روابط اجتماعی زمانی که آنها بخشی از مشکل آنها باید برچیده شود” گفت: Rey Wences جامعه سازمان با OCAD.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن درخواست قانون آزادی اطلاعات.

مهاجر دفاع پروژه (IDP) در نیویورک-بر اساس غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار برای امن انصاف و عدالت برای مهاجران در نژاد-گرایش به آمریکا جنایتکار و مهاجرت سیستم های. IDP مبارزه برای پایان دادن به عصر کنونی بی سابقه ای جرم جرم بازداشت و اخراج از طریق چند جانبه از جمله استراتژی, دفاع, قضایی, حقوقی, حمایت, جامعه, مشارکت و ارتباطات استراتژیک. بازدید www.immigrantdefenseproject.org و follow @ImmDefense.

سازماندهی جوامع در برابر اخراج (OCAD) است مستند نشده-رهبری گروه که سازماندهی در برابر اخراج, بازداشت, جرم و حبس سیاه و قهوه ای و جوامع مهاجر در شیکاگو و مناطق اطراف آن از سال 2013. از طریق مردمی سازماندهی حقوقی و سیاست کار اقدام مستقیم و متقابل جنبش ساختمان OCAD دعوا در کنار خانواده ها و افراد برای جلوگیری از اخراج و برای ایجاد یک محیط برای مستند نشده در جوامع به رشد و سازماندهی با شادی و بدون ترس. بازدید www.organizedcommunities.org و follow @OCAD_CHI.

مرکز حقوق اساسی اختصاص داده شده به پیشبرد و حفاظت از حقوق تضمین شده توسط قانون اساسی ایالات متحده و اعلامیه جهانی حقوق بشر. تاسیس در سال 1966 توسط وکلای که به نمایندگی از جنبش حقوق مدنی در جنوب CCR غیر انتفاعی حقوقی و آموزشی سازمان متعهد به استفاده خلاق از قانون به عنوان یک نیروی مثبت برای تغییر اجتماعی. بازدید www.ccrjustice.org و follow @theCCR.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>