استیضاح همواره بیش از استیضاح. و آن را هنوز هم است.

هرگز وجود هر گونه شک و تردید است که یک استیضاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منجر به تبرئه در وضعیت خوابیده به پشت اقتدارگرا جمهوری خواه کنترل مجلس سنا. هرگز.

اولین ستون در استیضاح منتشر شد بیش از یک سال پیش: 7 ژانویه 2019. نوشته شده قبل از انتشار مولر گزارش “تماس به استیضاح صبح” ساخته شده روشن است که استیضاح جدی بود گزینه تنها زمانی که به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده تر از مقاومت و شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. یک استراتژی است که شامل قوه مقننه سیاست, سیاست های انتخاباتی و سیاسی بسیج.

در ماه آوریل پس از مولر گزارش آمد من ارائه اولین استدلال برای استیضاح. آن را بیشتر سیاسی از یک استدلال حقوقی. من نقل قول سه کلید معابر از آن را در زیر هر دو دلیل باید به آنها تصریح کرد: در حال حاضر پس از این واقعیت و از آنجا که آنها هنوز هم می تواند به ما کمک رسم نتیجه گیری مناسب در حال حرکت رو به جلو:

هدف از . . . یک استیضاح روند خواهد بود به بررسی جدی موارد واقعی و یا مشکوک به تخلفات. اما همچنین به آموزش عمومی است. این امر می تواند یک شانس برای دموکرات کنگره به سازماندهی یک فرایند شناسایی بسیار واقعی قانون اساسی نقض مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و بسیار واقعی عواقب ناشی از این تخلفات به صورت دموکراتیک عدالت و انصاف در انجام پروژه جایگزین بیشتر مساوات طلب تفسیر قانون اساسی و دموکراسی است.

نانسی پلوسی گفت: در ماه گذشته در واشنگتن پست مصاحبه ای که او را پشتیبانی نمی کند به دنبال استیضاح: “من نه برای استیضاح. استیضاح این است که تفرقه به کشور است که مگر اینکه چیزی وجود دارد به طوری قانع کننده و قاطع و دو حزبی فکر نمی کنم ما باید در این مسیر به دلیل آن تقسیم کشور است. و او را فقط به ارزش آن نیست.” اما این دقیقا نکته: برای تصویب روشنی بخش بین کسانی که حمایت از ارزش های دموکراسی و کسانی که مخالفت با آنها و یا حداقل مایل به اجازه دهید آنها را traduced با رها.

آمریکا سعی خواهد کرد تا مانع روند. اگر آن حرکت می کند به یک استیضاح محاکمه سناتور دموکرات مطمئنا مانع از تعقیب پرونده و سپس رای در برابر یک اعتقاد. در حالی که همه تهمت و دروغ و مانع و بسیج پایه خود را همیشه عصبانی تر و عصبانی تر در برابر حزب دموکرات در برابر مطبوعات در برابر لیبرال ها و در برابر قانون اساسی دموکراسی است. و بقیه کشور را ببینید کل این فرایند را ساده ، و اگر رهبران دموکرات در حال عاقلانه این کشور خواهد شد و همچنین سیاستمداران دموکرات اقدام با صداقت و تبیین جدی و قانع کننده مفهوم دموکراسی است.

من استدلال و استدلال کرده اند از آنجایی که این تضاد کامل تصویب در دشت دید عموم می تواند یک فرصت برای دموکرات ها به بسیج پایگاه خود را گسترش دهندگان را آشکار فساد در قلب کل حزب جمهوری خواه. بدون شک این امر لذت مغلوب ساختن پیشی جستن و اوباش, اما آن را نیز می تواند خشم بسیاری از کسانی که مست نیست Kool Aid.

این است که در حال حاضر وضعیت ما با یک وضعیت مربوط به املاک خطر بلکه فرصت واقعی.

جاده اینجا شده پر پیچ و خم. خانه دموکرات ها ایستاده بود در حالی که لایحه Barr و تهمت اولین تحریف (“هیچ تبانی!”) و سپس به خاک سپرده شد محکم یافته های مولر گزارش. آنها همچنان به تاخیر در روزها و هفته های بعد به عنوان پلوسی همه چیز او می تواند به جلوگیری از حرکت به سمت استیضاح. در نهایت زمانی که “اوکراین” رسوایی شکست آمریکا نقل مکان کرد و به سمت باریک و با عجله استیضاح پرس و جو. و در حال حاضر به پایان نزدیک است. و مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعای پیروزی. و در عین حال از آن خواهد شد یک ادعای توخالی به تخلفات و انسداد گذاشته شده است که لخت است. بی عدالتی های لازم برای حفظ او در قدرت بوده و به همان اندازه روشن است.

آن است تا دموکرات ها را به بی وقفه چکش صفحه اصلی این پوچی.

می توان آن را قانع کننده داستان است. من به عنوان استدلال در ماه نوامبر گذشته “مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین رسوایی نوک یک کوه یخ از سوء استفاده از قدرت dereliction وظیفه فساد و تحقیر برای واقعی مواد نگرانی از عادی شهروندان آمریکایی… ممکن است برای گفتن یک داستان فوتی و فوری در مورد بسیاری از مفاسدی که قبل ‘اوکراین’ را که تصویب همان بی توجهی به قانون به عنوان ‘اوکراین’ و که تجمع بیش از سه وحشتناک سال به ارمغان آورده است ما را به این نقطه است. وجود دارد یک فرصت واقعی به دست گرفت در حال حاضر به طور موثر ارتباط قرار گرفتن در معرض عمومی ساخته شده ممکن است توسط قوه مقننه جلسات; گسترده تر سیاسی نقد برپا بودن در اصلی مبارزات انتخاباتی و شهروند سیاست است. به آن نیاز دارد را به دست گرفت.”

چگونه به انجام این کار مطمئنا بحث شود در هفته های آینده.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

پل Waldman اخیر “چه دموکرات باید انجام دهید زمانی که استیضاح است بیش از” یک سهم خوب به این بحث. Waldman طرفداران “یک تلاش مضاعف به منظور بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او.” اگر چه impeachments جلسات بیش از, جان بولتون باید این شهادت قبل از خانه. و Waldman استدلال می کند, تلاش برای به دست آوردن مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی باید تشدید شود درمان به عنوان “بخشی از طیف طرح با هدف افشای و برجسته تهمت شخصی فساد و عزت برخورد.”

استیضاح بود که همیشه یکی از معتبر حقوقی-سیاسی عنصر از یک سیاست گسترده تر از مقاومت به خطرناک جمهور.

این اقدامات را حس — اگر به دنبال یک راه اندازه گیری — به دو دلیل. از آنجا که وجود دارد باقی می ماند یک تقاضاهای مصرانه برای بولتون آیات. و دوم به دلیل برخی از خانه مدیران به ویژه آدام شیف تبدیل شده اند “رسانه ها ستاره.” آن را شرم آور خواهد بود برای آنها را به عقب رفتن به کنگره پس زمینه در حال حاضر که استیضاح درام در حال پایان یافتن است. صدای خود را می تواند نقش ارزشمندی در جریان نقد از مغلوب ساختن پیشی جستن افتضاح دولت هر دو طریق از خود صداقت و توسط یک یادآوری ثابت “perfidy” (Chuck Schumer) که از طریق آن روند استیضاح کشته شد توسط خواهان. وجود دارد هیچ دلیلی برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد “اوکراین” و یا “emoluments” و یا برای که ماده مورد “مولر.”

در همان زمان این امر می تواند یک اشتباه بزرگ برای روایت به جلو انجام شده از طریق روند استیضاح باقی می ماند محور سوالات از کنگره برای نظارت و یا تهمت شخصی فساد است. برای بیشتر وجود دارد سوالات اساسی که در این بازی از ابتدا پرسش از آنچه که من را به عمد تماس, زیر, جان رالز, سیاسی, عدالت به عنوان انصاف.

مغلوب ساختن پیشی جستن-مک کانل دست زدن به استیضاح تصویب یک جمهوری خواه تحقیر برای قانون اساسی دموکراسی است که اجرا شده است مانند قرمز روشن موضوع را از طریق سه سال گذشته یک تحقیر است که پیش بینی شد توسط مک کانل امتناع حتی در نظر مریک حلقه گل SCOTUS نامزدی و قبل از آن خود را عمومی اعلام می کند که هدف او این بود که به اوباما را “یک اصطلاح رئیس جمهور.”

مک کانل را lowball سیاست های مشهد کاملا با مغلوب ساختن پیشی جستن تعالی به قدرت سیاسی به عنوان رهبر “birther” جنبش Trumpism در قدرت شده است یک قطار طولانی از سوء استفاده از ایده های اساسی است که در قانون اساسی دموکراسی مبتنی بر حداقل حس انصاف. این سوء استفاده طیف وسیعی از اوایل تلاش برای لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه — مانع توسط آخرین لحظه عمل مقاومت در بخشی از, جان مک کین که منجر به باطل تهمت علیه او به ظالمانه 2018 کاهش مالیات. آنها طیف وسیعی از مهاجر بازداشت به غیر قانونی دیوار. و آنها طیف وسیعی از آشکار حمله به حفاظت از محیط زیست به حملات مداوم به رأی است. تمام طول Trumpism شده است دشمن قانونی به رویه دموکراسی و به نجابت رایج است.

انتخابات کم عمق سنج از موثر افکار عمومی. اما این مهم است که همانطور که از هفته گذشته یک Quinnipac دانشگاه نظرسنجی نشان داد که “75 درصد از آمریکایی ها می گویند شهود باید شهادت در استیضاح محاکمه.” است که درصد بسیار بالایی بسیار بالاتر از درصد از پاسخ دهندگان مایل به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن حذف از دفتر (52%) و حتی بالاتر از درصد از پاسخ دهندگان (51%) که اخیرا ابراز مخالفت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حالی که این امر می تواند احمقانه به مبالغه اهمیت این تقریبا 25 درصد فاصله آن خواهد بود به همان اندازه احمقانه به چشم پوشی از بارز ترین آن معنی: که اکثریت بزرگی از آمریکایی ها باید برخی از ایده از آنچه “محاکمه عادلانه” است. اکثر آمریکایی ها هستند و به عبارت دیگر به خوبی آگاه است که یک دادگاه بدون اسناد و مدارک و یا شاهد یکی که با عجله به تبرئه در امتداد خط یک حزب رای یکی که نمایشگاه مطلق اهانت به حس مشترک “روند” ناعادلانه ناعادلانه و به سادگی اشتباه است.

این است که باز به صورت گسترده دموکراتیک استراتژی مبارزات انتخاباتی قادر به در حال اجرا در برابر تهمت — و در برابر هر مجلس سنا یا مجلس جمهوری خواه برای انتخابات مجدد. این خواهد بود یک کمپین علیه فساد و آشکار بی عدالتی است که علائم هر ابعاد از Trumpism و در حمایت از یک عنصر انصاف در مورد سیاست های مالیاتی, سلامت, سیاست, محیط زیست, سیاست, کار, سیاست های آموزشی, سیاست, سیاست خارجی و به خصوص در مورد حق رای و انتخابات انصاف.

واقعی وجود دارد اختلاف نظر در درون حزب دموکرات و این بازی در هر سطح از فرایند اولیه و کلی انتخابات در سراسر هر کنگره منطقه هر دولت و ملت به عنوان یک کل. (و افسوس که در انتخابات ریاست جمهوری آنها را از طریق فیلتر کالج انتخاباتی است.) در همان زمان سیاست تفاوت که بزرگ نیست به خصوص زمانی که در نظر گرفته شده در کوتاه مدت به میان مدت و هنگامی که در مقایسه با نتایج به احتمال زیاد از ادامه Trumpist کنترل کاخ سفید و سنا است. باید آن را ممکن است برای دموکرات ها به مبارزه و پس از آن برای کار کردن — خود واقعی تفاوت سیاست های, بنابراین به عنوان برای رسیدن به برخی از “تداخل اجماع” در دستور کار انصاف.

این فرایند مبارزه و پس از آن کار کردن تفاوت است لزوما نامطلوب و پنهانی و آن را تنها می تواند به موفقیت سیاسی در انتخابات عمومی اگر این اصول باید ضخامت پوست و جلوگیری از عرق و هذلولی انتقادات از هر یک از دیگر. نامزدها باید نمایش یک نوع پنهانی احترام به یکدیگر و ترویج این میان پیروان خود را — به طوری که مسابقه خود را در نمایشگاه انصاف است که این حزب به دنبال بازگشت به کاخ سفید است. (آن را نیز نیاز است که غیر مديران با محور برای خرد کردن مانند هیلاری کلینتون, ورزش, خویشتن داری به جای performatively تناقض خود تجدید نظر برای “وحدت” با بازگشایی زخم های قدیمی و دامن زدن به بی اعتمادی و خشم.)

شده است وجود دارد هرگز شک که برنده خواهد ادعای “پیروزی” پس از استیضاح و یا که او را به استفاده از آن برای دامن زدن به او عصبانی پایه. استیضاح بود که همیشه یکی از معتبر حقوقی-سیاسی عنصر از یک سیاست گسترده تر از مقاومت به خطرناک جمهور. ما باید برخوردی خشن روبرو خرس (در واقع بزرگ, چاق, نارنجی, فیل) و او در حال حاضر عصبانی تر از قبل. در حال حاضر ما باید او را پایین. اگر ما را نمی, او مطمئنا چکش زدن یا کوبیدن و شاید بلعیدن ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>