‘گام مهم’ به عنوان قاضی فدرال دستور یخ برای آزادی بازداشت مهاجران در افزایش خطر ابتلا به COVID-19

در حکم جشن پنج شنبه توسط طرفداران حقوق به دنبال آزادی به عنوان بسیاری از بازداشت مهاجران به عنوان ممکن است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس یک قاضی فدرال در سان فرانسیسکو دستور آزادی چهار مردان که مربوطه سنین و شرایط پزشکی را به ویژه آسیب پذیر به COVID-19.

“این تصمیم یک گام مهم” ویلیام فریمن ارشد مشاوره در ACLU بنیاد شمال کالیفرنیا در بیانیه ای گفت. “این شرط برای آزادی افراد بازداشت هستند و در تمام زمان بالا به عنوان تهدید COVID-19 شیوع مکان آنها در افزایش خطر ابتلا به بیماری های جدی و یا مرگ.”

ایالات متحده ارشد منطقه قاضی Maxine M. Chesney منظور روز شنبه به انتشار چهار مهاجران از یک جفت از ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) مراکز بازداشت در کالیفرنیا آمد و در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل آیتالله سیستانی مبانی شمال کالیفرنیا و جنوب کالیفرنیا وکلای کمیته حقوق مدنی از منطقه خلیج سان Francisco سان فرانسیسکو مدافع و Lakin & Wille LLP.

“مهاجران در یخ بازداشتگاه باید فورا آزاد” گفت: San Francisco مدافع منهر Raju. “این مایه تاسف است که ما تا به حال به توسل به دادگاه برای این تسکین; یخ باید برای انجام این کار در خود را دارد.”

Chesney نوشت که “هیچ یک از این [افراد] در یک موقعیت به معنی محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به COVID-19 در حالی که در یوبا سیتی یا مسا ورد.” بری Bernwanger کارکنان ارشد وکیل در این وکلا’ کمیته حقوق مدنی از منطقه خلیج سان فرانسیسکو گفت که تصمیم قاضی “به رسمیت شناخته شده است که هیچ سیاست های مهاجرتی است و مهم تر از حفاظت از زندگی انسان است.”

شاکیان ماهی قزل آلا مدینه کالدرون و گنادی V. Lavrus هر دو مبتلا به دیابت در حالی که 82 ساله J. الیاس Solario لوپز دارای سابقه فشار خون بالا و بیماری کلیوی.

صدفی Clements’, شوهر, چارلز جوزف نیز شاکی و دچار آسم شدید. او گفت که “بازداشتگاه های اداره مهاجرت غیر ضروری است به طور کلی اما در حال حاضر با COVID آن است که قرار دادن افراد در معرض خطر” انعکاس هشدارهای اخیر از گروه های حقوق بشر در مورد همه بازداشتگاه ها از جمله ملت زندان و زندان هستند که برای بدنام “تنگ و شرایط غیر بهداشتی.”

سازمان عفو بین الملل روز سه شنبه منتشر شد گزارش که به این نتیجه رسیدند که “بازداشت هر کسی صرفا برای مهاجرت-دلایل مرتبط با طول همه گیر جهانی است, بی رحمانه, بی پروا, و کشنده است.”

که احساسات به اشتراک گذاشته بود روز شنبه توسط وکیل شاکیان که وعده داده شده به نگه داشتن مبارزه برای مهاجران و کسانی که همچنان در بازداشت به رغم نگرانی های بهداشتی مربوط به شیوع ویروس.

“یخ است بی پایان در پاسخ به COVID-19—از جمله خود سرسخت عدم توجه کارشناسان بهداشت عمومی و آزادی به عنوان بسیاری از بازداشت شدگان در صورت لزوم—نقض قانون اساسی” اعلام کرد اردن چاه آیتالله سیستانی بنیاد کالیفرنیای جنوبی. “بدتر از آن خطرات زندگی بشر و تهدید به تشدید این بیماری همه گیر. ما در حال رها برای کسانی که به دستور دادگاه یخ به انتشار. و ما ادامه خواهد داد برای مبارزه با هر کس هدایت بیحال شدن در یخ زندان است.”

یهودا Lakin, وکیل Lakin & Wille, موافقت که “یخ امتناع خود را به تغییر سیاست ها و شیوه ها در این بیماری همه گیر است که نه تنها مأیوس کننده است اما به وضوح خلاف قانون اساسی” و قول داد برای ادامه مبارزه برای “بیشتر زندانی جمعیت در مقیاس بزرگ است.”

در سراسر کشور وجود دارد در حال حاضر بیش از 451,000 تایید COVID-19 موارد و حداقل 15,938 نفر کشته شده اند. یخ تایید کرده است که بازداشت شدگان در سراسر چندین امکانات باید آزمایش مثبت برای ویروس.

Tatalu هلن دادا 40 ساله و مهاجر از نیجریه در حال حاضر در حال برگزار شد در LaSalle یخ مرکز پردازش در ینا لوئیزیانا نوشت: در یک op-ed برای رویاهای مشترک در روز پنج شنبه که شیوع در بازداشتگاه است “،”

“من واحد” او توضیح داد: “80 زنان اشتراک سه تشناب شش دوش و هشت تلفن. ما خواب در تخت تختخواب سفری فقط چند پا از هم جدا. هیچ ضد عفونی کننده دست و سپاه پاسداران را در داخل و خارج از خوابگاه بدون پوشیدن ماسک و دستکش.”

“من احساس درماندگی” اضافه شده دادا سابق دانشجوی پرستاری. “به عنوان یک روت بهداشت و درمان کارگر من می تواند کمک به COVID-19 پاسخ تلاش. به جای من مبارزه برای زندگی من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید