در سال 2020 احیای روح FDR

تحریک توسط 2016 افتضاح انتخابات است که هیلاری کلینتون و حزب دموکرات “باید برنده توسط یک لغزش” جان نیکولز’ کتاب جدید مبارزه برای روح از حزب دموکرات: پایدار میراث هنری والاس Antifascist, زاد نژادپرستی سیاستمی پرسد یک زن و شوهر از سوالات است که باید خالی از سکنه بسیاری از ما:

هر آنچه که اتفاق افتاده است به لیبرال های اجتماعی-و-صنعتی-حزب دموکرات که FDR ساخته شده در این دوره از پیشرو آمریکایی را در برابر افسردگی و فاشیسم? و می تواند ترقی خواهان و در عین حال از گرو در اوردن آن ؟ پاسخ خود را به موقع و به چالش کشیدن—هر چند احتمالا با توجه به نتیجه 2020 مقدماتی راهی نیست او امیدوار بود.

9781788737401-5b607cceb1044667836eb02fcd

به عنوان کتاب جدید خود گواه, نیکولز, ملی, خبرنگار , ملت, مجله و نویسنده بسیاری از آثار تحریک آمیز در تاریخ آمریکا, سیاست و رسانه ای می داند که سیاست مترقی گذشته و حال در داخل و خارج. و در بهره از افشای کامل من باید آن را روشن است که جان و من—همکار Wisconsinites—اند دوستان برای سال. ما به اشتراک گذاشتن یک تحسین برای هر دو روزولت و توماس پین و او با بزرگواری میاد کار من در این کتاب جدید. با این توضیح من نوشتن این نه برای رفیقانه اما به صورت تاریخی و دلایل سیاسی.

آیا دوست من در نظر گرفته شده یا نه, این ماهرانه گفت: تاریخ ما را وادار به رسمیت شناختن است که تکرار مترقی عدم غالب در حال حاضر 75-سال-طولانی-مبارزه برای حزب دموکرات بدهکار است نه صرفا به قدرت مخالفت, اما همچنین در بخش غم انگیز تصمیم گیری ساخته شده است جالب اینجاست که به اندازه کافی توسط خود ما قهرمانان فرانکلین روزولت هنری والاس و برنی ساندرز.

نیکولز’ گفتن از حزب دموکرات را صرف کلمات از FDR-لیبرالیسم به نئولیبرالیسم آغاز می شود نه در 1970s با جیمی کارتر را در انتخابات ریاست جمهوری و نه در پر سر و صدا 1960 با LBJ تصمیم به اولویت بندی این جنگ در جنوب شرقی آسیا بیش از جنگ با فقر در امریکا (که هر دو او آدرس). بلکه نیکولز به ما طول می کشد به روزولت تعجب آور و تصمیم سرنوشت ساز برای تعظیم به خواسته های محافظه کار-نرم افزار-کسب و کار و ارتجاعی-جنوب حزب دموکرات نخبگان است که او به جای مانده سناتور هری ترومن در سال 1944 ریاست جمهوری بلیط به جای خود outspokenly مترقی زمان جنگ معاون هنری والاس—صریح به نقطه unabashedly خواستار ضد کارگری شرکت ها کارفرمایان و نرم افزار-segregationist سیاستمداران به عنوان “فاشیست.”

شناخت رئیس جمهور رو به وخامت سلامت کسانی که محافظه کاران و reactionaries نمی خواهم یک رئیس جمهور-در-انتظار که آنها می ترسید خواهد به شدت احیای قرارداد جدید و به طور جدی سعی کنید به پایان به برتری در Dixie.

FDR تصمیم گیج کننده باقی می ماند امروز. روزولت بود بصورتی پایدار و محکم اصرار بر داشتن دو-مدت قرارداد جدید وزیر کشاورزی والاس در سال 1940 ریاست جمهوری بلیط. والاس به عنوان معاون رئیس جمهور نه تنها توانایی نظارت جنبه های حیاتی از تلاش های جنگ بلکه با شوق و ذوق ترویج FDR چشم انداز از چهار آزادی: “آزادی بیان و پرستش و آزادی از نیاز و ترس است.”

در واقع تشویق نظرسنجی نشان میدهد که اکثریت بزرگی از آمریکایی ها می خواستند برای احیای قرارداد جدید و چهار آزادی همه بیشتر از رئال در پایان جنگ روزولت راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود را که ماه ژانویه در پیام سالانه خود را به کنگره است. او پیشنهاد یک لایحه اقتصادی از حقوق برای همه آمریکایی ها است و بسیار اکتبر گفت ملت “حق رای باید باز به ما شهروندان صرف نظر از نژاد و رنگ و یا creed—بدون مالیات و یا مصنوعی محدودیت از هر نوع.”

علاوه بر این ما در حال حاضر می دانم که او مخفیانه بررسی امکان پیوستن با مترقی جمهوری خواهان (وجود دارد کاملا چند در آن زمان!) به نوبه خود از حزب دموکرات به ایالات حزب لیبرال پاکسازی از محافظه کاران و reactionaries.

تصمیم به حذف والاس به عنوان نیکولز جزئیات سرنوشت ساز بود. در روزولت عبور در آوریل 1945 ترومن رئیس جمهور شد. قابل پیش بینی او هیچ FDR یا والاس. او آورده هک و cronies به کاخ سفید, سوار, جدید نمایندگی از دولت او (از جمله در حال حاضر وزیر بازرگانی Wallace), سنن و فوری انتقال از زمان جنگ به زمان صلح و اقتصاد بیگانه هر دو کار و لیبرال و در سال 1946 در اصل دست کنگره به جمهوری خواهان که به سرعت گذشت تفت-هارتلی عمل می کنند و به طور موثر برای همیشه لطفا برای پس از مانع کار سازماندهی را در جنوب.

بله او پیشنهاد مترقی قانون اما با توافق کنترل کنگره و قادر به دفعات مشاهده شده در جنوب دموکراتیک رای در خرج کردن او به انجام کمی از اهمیت دیگر نسبت به تقویت جمهوری خواهان ضد معامله جدید “وحشت از سرخ ها” طرح های در معرض همه کارمندان فدرال به “وفاداری نقد و بررسی” و به رهبری ایالات متحده به یک خطرناک جنگ سرد (که با توجه استالین جاه طلبی ممکن است اجتناب ناپذیر) و یک جنگ گرم در کره جنوبی.

نیکولز’ اولیه شخصیت والاس خود را ساخته شده بعدی وحشتناک تصمیم گیری است. خشم ترومن را از دست داده و هر دو داخلی و سیاست خارجی به جای مبارزه برای پیروزی این حزب در سال 1948 والاس پیچ و مهره ای از دموکرات ها به دنبال بیهوده مبارزات انتخاباتی به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری جدید و مترقی ، حمایت چپ-چراغ های کارگری مبارز لیبرال ها و ترقی خواهان و گروه های آمریکایی کمونیست او شجاعانه مبارزه کرد و حتی پایین رفتن به اعماق جنوب به صحبت می کنند قبل از نژادی یکپارچه مخاطبان است.

“این ماهرانه گفت: تاریخ ما را وادار به رسمیت شناختن است که تکرار مترقی عدم غالب در حال حاضر 75-سال-طولانی-مبارزه برای حزب دموکرات بدهکار است نه صرفا به قدرت مخالفت, اما همچنین در بخش غم انگیز تصمیم گیری ساخته شده است جالب اینجاست که به اندازه کافی توسط خود ما قهرمانان فرانکلین روزولت هنری والاس و برنی ساندرز.”

آن را بدون نتیجه برای ترومن به خوبی ممکن است تنها مورد ضرب و شتم جمهوری خواه توماس دیویی که در آن سال به دلیل والاس مجبور ترومن به سمت چپ حرکت می کند برای جلوگیری از از دست دادن تعداد قابل توجهی از نیروی کار و لیبرال رای دهندگان. اما به عنوان نیکولز باعث دردناکی روشن والاس خود را نه تنها از دست دادن او از دست مفتضحانه. آن را تمام فعالیت های سیاسی خود را و هزینه های حزب دموکرات مترقی ترین آن صدا. یک نسل بود که به تصویب قبل از ترقی خواهان را دوباره تبدیل به یک نیروی حزب.

برای همه که نیکولز ذکر دلایل به احساس می کنم امیدوارم اگر نه خوش بینانه است که ترقی خواهان می تواند در نهایت پیروزی در مبارزه برای روح. با اشاره به هر دو 2018 کنگره پیروزی با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز (AOC) و “جوخه” و نامزدهای ریاست جمهوری از سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن او می بیند احیای حزب دموکرات چپ. او حتی بازگو مکالمه او با سندرز در والاس آیووا خانه که در آن برنی نشانه عزم خود را در صورت انتخاب به دنبال فرانکلین روزولت چهار آزادی ها و پیش بینی های اقتصادی لایحه حقوق.

که ما به ارمغان می آورد به سومین غم انگیز تصمیم گیری است.

ساندرز بود و نه به نفع نامزدی. اما به اعتبار خود او یک بار دیگر نه در مقابل والاس رها دموکرات ها. و در عین حال او در واقع ممکن است که موفق به کسب نامزدی او را به انجام آنچه او همچنین در سال 2016. با وجود استادانی آرمان و مبارزات انتخاباتی خود سایت بازتاب FDR جدید معامله (قرارداد جدید/سبز معامله جدید; امنیت اجتماعی و مدیکر برای همه; صنعتی دموکراسی/کارگران دموکراسی; اقتصادی لایحه حقوق/21C اقتصادی لایحه حقوق) او در اصل پشت خود را بر روی روزولت. او نه عضو حزب دموکرات و نه حتی زد به عنوان FDR دموکرات او به وضوح است.

او یک بار دیگر فرار به عنوان یک “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی” و اتلاف وقت با ارزش تلاش برای توضیح آنچه که به معنای. حتی بدتر از او هرگز یک بار ذکر شده FDR در سراسر کشور تلویزیونی اولیه بحث به یادآوری آمریکایی ها چگونه رئیس جمهور روزولت و نسل ما حرمت ضرب و شتم رکود بزرگ و فاشیسم اساسا توسط آمریکا افزایش دموکراتیک زندگی است. و نه او را سرزنش خود نئولیبرالی مخالفان برای خیانت FDR و پدربزرگ و مادربزرگ خود مبارزات و دستاوردها و وعده چهار آزادی. بنابراین برنی از دست داد و ما از دست داده است.

با اینحال نیکولز ” کتاب به ما می دهد دلیل خوب برای امید و به آن عمل کنند. در ورود به کنگره AOC درخشان و احتمالا محبوب ترین رقم در دموکراتیک و مترقی قفقاز مرتبط خودش به سنت FDR سیاست و حزب. در واقع او گفت نیکولز “من می خواهم به ما بود که حزب دوباره!”

در ضمن ما نباید نادیده گرفت و یا به سادگی مسخره در جو بایدن در بیانیه ای که از نظر بحران از مغلوب ساختن پیشی جستن و همه گیر او قصد دارد برای راه اندازی یک FDR-سبک مدیریت. ما باید فشار جو در آن به یاد داشته باشید آن و نگه داشتن او را پاسخگو به آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de