در یک جنگ طبقاتی—آن را دوست دارم یا نه—این سیستم باعث می شود همیشه یک قتل

روزنامه نگاران قرار نیست به “دفن شود.” اما هنگامی که مرگ است این موضوع و شرکت های بزرگ قدرت است مقصر اتصال به طور معمول می رود يکديگر اعلام کردند.

جنگ طبقاتی—برپا متد از بالا به پایین است بنابراین ثابت و فراگیر است که آن را ممکن است به نظر می رسد عادی است. 24/7 محاصره به شرکت های بزرگ سود آور تر و ثروتمند تر و ثروتمند است که در تمام اطراف ما. در این روند عادی قابل اجتناب مرگ به عنوان یک هزینه انجام کسب و کار.

به طور کلی رسانه های خبری بخشی از آن عادی. در حالی که منفی پوشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رایج بوده است به دلیل دست زدن به همه گیر رسانه های خشم شده است خاموش در رابطه با میزان مرگ در میان ما—در زمانی که بسیاری از مرگ مانع شده اند می تواند.

مرگ و میر تمایل به تبدیل شدن به کمتر “قابل انتشار” به عنوان اعداد کوه و شوک می دهد راه را برای ضمنی رسانه های پذیرش. جدید کشنده واقعیت ساخته شده است در غالب سازه را که در خدمت اولویت های مالی قدرتمند است. تاکید است که اغلب کمتر مورد صرفه جویی در زندگی می کند و بیشتر در مورد صرفه جویی در بازار سهام است. داستان بیشتر در مورد “باز” کمتر در مورد مرگ, حتی اگر باز مطمئن است به علت بیشتر مرگ.

“شاید شما نمی خواهید به آن تماس بگیرید, جنگ طبقاتی. اما هر آنچه که شما آن را تماس, سیستم باعث می شود همیشه یک قتل است.”

الگوهای اقتصادی و بی عدالتی بسیار اساسی به ایالات متحده آمریکا جامعه ای که آنها مقدار به ترک های عمیق در پایه و اساس آن. تحت وزن از فاجعه آیا طوفان یا رکود یا همه گیر ترک تقسیم گسترده تر و گسترده تر به عنوان انسان—به طور نامتناسبی فقیر و مردم رنگ—سقوط به ورطه.

شرکت های بزرگ رسانه ای روایات به طور معمول دور زدن چنین هسته حقایق در مورد علت و معلول است. دلخراش داستان اندک زمینه. قربانیان بدون victimizers.

سوخت فوق العاده-حرص و طمع و تهمت رویکرد یک نوع سوخته-زمین nonstop کمپین یک نسخه نامتقارن جنگ کلاس رفتن در همه زمان ها است.

“جهان قبل از COVID-19 بود عمیقا نابرابر محل” مترقی ناشر یا کتاب اشاره کرد در یک ایمیل به حامیان این هفته است. “در حال حاضر در گیر آن نابرابری تنها بیشتر آشکار. در سراسر آمریکا و در سراسر جهان ثروت افسانه برای کوچک چند و تعمیق آن استفاده شد برای هر کس دیگری.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

یک سرعت بدنام Instagram ارسال توسط دیوید گفن (“ارزش خالص” $8.7 میلیارد دلار) در اواخر ماه مارس نشان دادن خود $590 میلیون قایق بادبانی در غروب آفتاب به عنوان بیماری همه گیر در زمان مرگبار در ایالات متحده آمریکا (“جدا شده در گرنادین اجتناب از ویروس . . . من امیدوارم که همه ایمن ماندن”) تبدیل به یک نماد فراتر قسم خورده سیاست است. گفن هیچ راست جناح. او یک لیبرال. در سال 2018 چرخه انتخابات او به $1 میلیون به دموکرات کنگره فوق العاده PACs. او در ادامه برای تبدیل شدن به یک اهدا کننده به پیت Buttigieg ریاست جمهوری مبارزه است.

اما مهلک ترین و در نهایت اقدامات مخرب فوق العاده ثروتمند هستند و نه آشکارا چپ دست. این سموم با رنگ و لعاب با, تسکین دهنده, روابط عمومی, در حالی که غنی سیاست گذاران و shakers قوانین بازی که سرمایه داری ساخته شده برای حریص کسب ثروت در هزینه از هر کس دیگری. در این معنا, بدترین کلاس-جنایات جنگی هستند که پایبند به قوانین و آیا به طور خاص برای محکومیت.

در نظر گرفتن آسیب شناسی جف بزوس مشهور جهان ثروتمندترین فرد که اظهار داشت که او نمی تواند فکر می کنم بسیار دیگری به صرف پول خود را در علاوه بر این برنامه ها برای سفر به فضا در حالی که پشت در سیاره زمین تا چه حد از بدبختی به علت فقر سرسام آور است. گفت بزوس: “تنها راهی که من می توانید ببینید برای استقرار این مقدار منابع مالی است که با تبدیل من آمازون بردن به فضا سفر می کند. که اساسا آن است.”

برای امثال بزوس و دیگر نخبگان برندگان ثروت در سخنان ترانه سرا تریسی چپمن, آینده در انتظار: “من از مرگ نمی تنهایی / من این همه prearranged / قبر که عمیق و گسترده ای به اندازه کافی / برای من و تمام کوه ها o’ همه چیز است.”

چند ماه به سال 2020 سرمایه داری است amuck در حال اجرا در پشت سر هم با کروناویروس مانند برخی از headless horseman یورتمه رفتن بیش از بدن مرده. در ضمن برای آمریکا اخبار رسانه ها عادت کرده اند به پوشش دور بلایای طبیعی رفلکس است در مجموعه نزدیک به خانه—چرخش صفحه در مرگ و میر به طور فزاینده ای ارائه آنها را به عنوان اعداد. یک بیهوش پال پذیرش نزولی است بر ما.

“برای کسی که می میرد وجود دارد پایان رسید اما این طوری نیست برای کسی که بدحال,” روانکاو Stephen Grosz اشاره کرده است. “کسی که سوگوار می رود زندگی می کنند و تا زمانی که او [او] زندگی همیشه این احتمال وجود دارد از احساس غم و اندوه است.” در کتاب خود “بررسی زندگی,” Grosz نوشت: “تجربه من این است که بسته است یک بازی فوق العاده فانتزی فوتی و فوری از عزاداری. این داستانی است که ما می توانیم عشق و از دست دادن رنج می برند و پس از انجام کاری به طور دائم ما پایان دادن غم و اندوه است.”

شرکت سیستم است که به دنبال خود اشکال اجتماعی “بسته شدن” در میان این همه گیر در دور مرگبار تحول. در حال حاضر ما قرار است به قبول.

شاید شما نمی خواهید به آن تماس بگیرید, جنگ طبقاتی. اما هر آنچه که شما آن را تماس, سیستم باعث می شود همیشه یک قتل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de