در یک خانواده از ستاره NBA, Andy Thompson می شود کانون توجه خود را به عنوان مستند مایکل جردن در نهایت پخش

آن صبح مه هنگامی که Andy Thompson, گیر افتاد, بوی سیگار دود wafting پایین سالن. آن را بی تردید بوی Michael Jordan, brooding.

نبود سیگار برگ است که تعجب آور بود آن زمان. شیکاگو بولز را از دست داده بود بازی 2 سال 1998 نیمه نهایی کنفرانس شرق را از شب قبل به Charlotte Hornets به مراتب کمتر تیم در دو پرتاب آزاد توسط گلن برنج. یک تمرین امروز صبح برنامه ریزی شده بود قبل از بولز شد برای پرواز به کارولینای شمالی اردن ،

او Airness کشیدن سیگار قبل از عمل ؟ تامپسون می خواستم به آن را دریافت در فیلم است. اما او ترس به اندازه کافی است که او فرستاده خود را با دوربین و صدای مردان جلوتر از او به اتاق قفل خوک گینه برای دیدن اگر اردن خواهد به آنها اجازه. دقیقه بعد او به دنبال در پشت سر آنها و شروع به درخواست اردن پرسش: اگر او عصبانی شد اگر او می خواست انتقام آنچه که او فکر B. J. آرمسترانگ (تیمی سابق خود) صحبت سطل زباله پس از اورلئانز بسته کردگی سری.

به این نقطه تاریخ می داند آنچه در اردن بود — خود را گاو زدم اورلئانز در سه بازی بعدی در راه به طوفان به یک دوم سه-ذغال سنگ نارس و ششم و نهایی عنوان NBA. اما برای اولین بار مخاطبان را به دیدن آنچه در اردن فکر خود را در لحظات خصوصی به عنوان “آخرین رقص” پخش این هفته است.

“باور من: ما نیست که این طرح” تامپسون گفت: این آخر هفته در آستانه این مستند را برای اولین بار برای اولین بار از 10 قسمت. “این یکی از تاریخی ترین, یاد, تیم, که محافظت از حریم خصوصی خود و فضای خود را با شدت. ما فقط تلاش برای رسیدن به یک محل که در آن آنها می تواند احساس ما را پس از آن اجازه دهید بقیه بازی کردن به عنوان فصل توسعه. من مطمئن هستم که وجود دارد بسیاری از مربیان و یا سازمان هایی که می خواهید که محوری بر آنها امروز است.”

این کار بیش از دو دهه در ساخت تامپسون در حال حاضر معاون رئیس جمهور از NBA سرگرمی که خواب ایده های زیر اردن برای آنچه که بسیاری فکر می کردم در آن زمان خواهد بود آخرین NBA فصل است. تامپسون اعطا شد دسترسی بی سابقه برای زمان به بزرگترین مشهور ورزشی دستگیر و بیش از 500 ساعت از فصل در فیلم, و پس از صرف مقدار زیادی از زمان و پس از زمانی که جهان را دیدن کار خود را.

برای Thompson برادر سابق Laker Mychal تامپسون و عمو به گلدن استیت استار کلی تامپسون از آن خود لحظه ای در کانون توجه — شاید بلند پروازانه ترین پروژه از طبقه و به خوبی سفر حرفه ای chronicling NBA بزرگترین ستاره. تامپسون اول را به دست آورد اردن اعتماد به عنوان او به دنبال 1992 تیم رویایی و قوی تر است که ارتباط به یک زمین برای یک فیلم مستند — تحت فشار قرار دادند به زندگی آدم های نقره ای که پس از آن منجر NBA سرگرمی.

این فیلم شده است اسیر در سوپر 16 فیلم است که به خوبی ترجمه به HD دوران — در واقع “آخرین رقص” احتمالا شامل اکثریت قریب به اتفاق این بار در اردن شد و در فیلم برداری HD با کیفیت. اما خود فیلم بود hibernating در نیوجرسی سال قبل از مایک Tollin یک فیلم اجرایی کمک به احیای پروژه و اردن تصویب به هوا این فیلم است. در چند سال گذشته ESPN انجام مصاحبه از کسانی که نزدیک به اردن میراث به مکمل فیلم تامپسون اسیر از پایان Bulls سلسله — که verged در افسانه.

در این 10 ژوئن 1998, فایل, عکس, Cicago بولز’ مایکل جردن می رسد بالاتر از هم تیمی های Dennis Rodman, سمت چپ, Scottie Pippen و اسکات بارل (24) به صورت یک واکنش در برابر یوتا جاز در نیمه دوم بازی 4 در NBA Finals در شیکاگو است. (AP Photo/Michael S. سبز فایل)

Mychal تامپسون یکی از این افراد است که ضروری به بینش برادر خود را جمع آوری تمام کسانی که از سال پیش, و او خوشحال است که اندی است در نهایت گرفتن برای دیدن آنها به ارمغان آورد به مخاطب است.

“هر سال برای 20 سال گذشته آن را مانند وقتی است که این جاوا منتشر شده ؟ من شنیده ام خیلی در مورد این مستند شده اند و ترجمه برای 20 سال,” او گفت:. “برادر من است که خیلی خوب در کار خود را به عنوان خوب به عنوان Giannis (Antetokounmpo) است که در کار خود را. آن را خوب است برای دیدن او در نهایت به برخی از به رسمیت شناختن آن است.”

فیلمسازان حال هدایت توافق با مدیران این مستند که شامل Phil Jackson, Scottie Pippen و دیگر تر از زندگی ارقام و غرور در گاو: اگر آنها می خواستند آنها را به یک اتاق را ترک میکردند. اما Andy Thompson هدف این بود که یک مگس روی دیوار گرفتن بحرانی صحنه در حالی که به حداقل رساندن حضور خود و بار بیش از نه او و خدمه اش اجازه داده شد به گاو’ خلوتگاه درونی.

یکی از این لحظات است که خارج از غرفه را بیشتر به او مراجعه رختکن قبل از بازی 6 NBA Finals: آنها فیلم برداری به عنوان Pippen بود دریافت درمان جدی آسیب به عقب و اردن بی سر و صدا از نظر ذهنی آماده بازی بدون او را قبل از یک بازی که در آن او خواهد نمره 45 امتیاز به پرچ عنوان. آنها اسیر زمزمه بین جکسون به Pippen که مبارزه را از طریق فیزیکی و اندوه به مدت 25 دقیقه از یک نقطه پیروزی است.

“اضطراب و تنش که در اتاق قفل بود و بنابراین قابل لمس” تامپسون گفت. “من امیدوارم که آنها را اجرا کنید که صحنه را در تمامیت آن به دلیل آن بود پرچین.”

چه بسیاری از جوان طرفداران NBA را شاهد برای اولین بار است که یک نسل مختلف با عادات مختلف: نوشیدن و سیگار کشیدن در اتاق قفل خواهد بود یک بار-در-یک-ماه آبی وقوع مدرن, NBA, اما آن را بخشی از فرهنگ است. به عنوان تامپسون دقیق است در دیگر فیلم های مستند او فیلم برداری, اردن یک جغد شب — زمانی که تیم ایالات متحده آمریکا به اروپا رفت و در سال 1992 او در بازی گلف در طول روز در آنجا ماند و قمار در شب و هنوز هم steamrolled مخالفان روز پس از در که می داند که چگونه کمی خواب.

اما این فعالیت های شبانه — و در ’98 گاو هر یک از اردن غیرمتعارف گرایش بودند به مراتب بیشتر سخت, مهمانی, Dennis Rodman (که این سری ضبط خواهد شد) — به نظر نمی رسد به اردن بزرگترین گزارش نگرانی با مستند. در حالی که افسانه های شهری خود را پژمرده بی رحمی به هم تیمی های خود منتقل شده اند در طول سال های “آخرین رقص” است که به ترین صاف و پوست کنده و تصویری کامل خود را از شواهد سلطه گر حضور — او چگونه شدت انتقاد کرد و در آن نزدیک به او در طول راه.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم می دانستند مایکل شخصیت می تواند بسیار طاقت فرسا رهبر” تامپسون گفت. “این یک چیز را هنگامی که شما در مورد آن بشنوند آن را یکی دیگر از چیزی که شما ببینید که چقدر شور او می تواند چقدر خواستار است. در آن طول می کشد در معنای جدید بیشتر از فقط گفتن مردم چگونه او آن را به نشان می دهد که چقدر او می خواست به نفع خود.”

این COVID-19 شیوع حال غیر معمول اثر بالا بردن سرعت انتشار این مستند که تامپسون گفته است که به طور فعال در حال ویرایش شده توسط یک تیم از افراد برای تکمیل در تسریع برنامه — تمام قسمت ها هنوز به پایان رسید: “آن boggles ذهن من چگونه آنها در حال کشیدن آن است.”

کمی روحیه اش را تضعیف بخشی از این بیماری همه گیر است که یک red-carpet-شایسته مستند است به جای جشن گرفته بودن در تامپسون خانه در نیوجرسی. اما او را نجات داد یک بطری شراب از برادرش که او برنامه ریزی شده برای تقسیم با همسر خود.

“من به تماشای تمام این قسمت برای آخرین سال و نیم بر روی لپ تاپ من ارسال یادداشت ها به تولید کنندگان,” او گفت:. “من 70 اینچ صفحه نمایش در زير زمين و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید این در صفحه نمایش بزرگ با فرمت.”

در گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de