در مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروزی برای خرس دادگاه تجدید نظر فدرال فلسطين گونه های در معرض خطر حمایت یلو گریزلیز

حفاظت و قبیله ای گروه گل پیروزی حقوقی چهارشنبه پس از یک دادگاه تجدید نظر فدرال را رد کرده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پیشنهاد حذف گونه های در معرض خطر حمایت یلو-منطقه خرس گریزلی.

حاکم از مدار نهم دادگاه تجدید نظر که ارج نهادن یک مونتانا منطقه تصمیم دادگاه به معنی گریزلیز در پارک های ملی و مناطق اطراف آن را نمی توان در معرض شکار جام.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2017 هموار راه را برای چنین شکار با اعلام خرس خواهد بود خود را از دست دادن فدرال حمایت با اشاره به افزایش تعداد جمعیت. این تصمیم باعث اعتراض از طرفداران حیات وحش که گفت آن را رد کرد و علم از جمله بحران آب و هوا و تاثیر آن بر خرس’ منابع غذایی و نیاز به بالاتر تعداد جمعیت به افزایش خود را در دراز مدت ژنتیکی سلامت.

قاضی Mary M. شرودر نوشت: در نظر دادگاه است که “به دلیل وجود بتن و مکانیسم اجرا در محل برای اطمینان حاصل شود در دراز مدت ژنتیکی سلامت theYellowstone grizzly, دادگاه منطقه به درستی به این نتیجه رسیدند که در سال 2017 قانون خودسرانه و هوس باز در این زمینه است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

متی اسقف وکیل در غرب حقوق محیط زیست, مرکز که استدلال مورد استقبال حاکم است.

“گریزلیز نیاز به ادامه حفاظت تحت قانون فدرال تا زمانی که این گونه به عنوان یک کل است که به حق بهبود” اسقف در بیانیه ای گفت. “بهترین در دسترس علم می گوید نه تنها خرس گریزلی هنوز دوره نقاهت اما آنها نیز به کمک ما نیاز به گزاف گویی از یک انقراض تهدید انسان ایجاد می شود در وهله اول است.”

“بد نمایش دادن حقایق برای ترویج قتل تهدید خرس گریزلی برای تفریح شرم آور است” گفت: اسقف و اضافه کرد که او “خوشحالم که قضات نمی افتد برای آن است.”

Accordidng به سارا McMillan, حفاظت, مدیر WildEarth نگهبان یکی از شاکیان در این پرونده این حکم نشان دهنده “یک پیروزی علم بر سیاست است.”

“این تصمیم جامد باور متعدد حیات وحش طرفداران و قبایل بومی که حفاظت از خرس گریزلی باید بر اساس علم و قانون و نه هوی و هوس از گروه های منافع خاص مانند کسانی که می خواهند به جام شکار این خرس” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>