در ‘بدتر’ تعظیم به جناح راست ضربه های شغلی, ABC News تعلیق روزنامه نگار کهنه کار برای انتقاد از شبکه مغلوب ساختن پیشی جستن-دوره پوشش

روزنامه نگاران روز چهارشنبه را محکوم کرد شبکه خبری ABC برای تعلیق آن از دیوید رایت 20 سال کهنه سیاسی خبرنگار پس از بررسی یک undercover تصویری که در آن رایت صحبت علنی درباره شخصی خود را در دیدگاه های سیاسی و اعتراض خود را به برخی از شبکه های پوشش.

این ویدئو منتشر شد شنبه صبح توسط جناح راست سازمان پروژه Veritas که هدف قرار داده و تعدادی از سازمان های رسانه ها در تلاش برای اثبات که آنها مغرضانه در برابر جمهوریخواهان و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در این ویدئو رایت و همکار تهیه کننده Andy Fies بیان آنچه که یک منتقد به عنوان “generic عقل متعارف” در مورد شرکت های بزرگ خبری از واشنگتن و مبارزات سیاسی. این دو روزنامه نگار به نظر نمی رسد به دانستن آنها در حال فیلم برداری شده است.

منتقدان ABC‘s تصمیم پیشنهاد شبکه در حال پخش است به اوکیف را روایت است که روزنامه نگاران خصوصی ابراز سرمقاله و نظرات شخصی در تماس با یک خروجی اخبار اعتبار به سوال.

“رایت نظرات نیست محکم در همه ایم” واشنگتن پست نظر مقاله نویس Radley Balko. “و این تصور که روزنامه نگاران باید هرگز بیان نظرات به صورت خصوصی پوچ است. اوکیف یک تقلب که در عمل در ایمان بد است. توقف پذیرش خود فرض.”

ویدئو زیر را تماشا کنید:

ABC و دیگر شرکت های بزرگ شبکه های خبری نیست “بسیار علاقه مند به رای دهندگان” رایت گفت: “حقیقت رنج می برد [و] رای دهندگان ضعیف هستند مطلع” به عنوان یک نتیجه.

رایت و Fies ابراز همدردی برای, اخبار بینندگان و رای دهندگان که ممکن است از دیدن جدی تر بررسی مسائل مانند نابرابری اقتصادی و ضعیف شبکه امنیت اجتماعی.

“این تصور که روزنامه نگاران باید هرگز بیان نظرات به صورت خصوصی پوچ است. اوکیف یک تقلب که در عمل در ایمان بد است. توقف پذیرش خود فرض.”
—Radley Balko, واشنگتن پست

“واقعی مردم بحث در مورد مسائل عملی در زمانی که آنها در حال فکر کردن در مورد یک نامزد” Fies گفت. “”من می خواهم به بازگشت به کار من نمی توانیم مهد کودک, من نیاز به مراقبت های پزشکی.’ آن چیزهایی نیست تلویزیون پسند چیز است.”

“من فکر نمی کنم ما باید پهنای باند را به هر کس یک نمایشگاه عکاسی” اضافه شده رایت. “و ما باید.”

معلوم بود اگر Fies نیز مواخذه برای نظرات خود را در این ویدئو.

رایت نیز گفت: این شبکه تا حد زیادی ندارد “انجام این کار ما قرار است به انجام است که به حقیقت گویی به قدرت و نگه داشتن مردم به حساب” و شبکه خبری ABC است که بیش از حد علاقه مند در پوشش “خشم از روز” و “اسب مسابقه” از سال 2020 انتخابات به جای “گفتن داستان است که ما نیاز به بگویید که شاید سخت به بگویید.”

“همه ما احتمالا به این صنعت از آنجا که ما در مورد مراقبت از کشور ایم” ترکان جوان خبرنگار اما Vigeland. “ABC فقط به حالت تعلیق دیوید رایت برای آن.”

چندین ناظران با اشاره به رایت نظرات در مورد خود و اعتقادات سیاسی به عنوان یک دلیل اصلی برای تعلیق خود را. رایت شناسایی خود را به عنوان یک “سوسیالیست” در این ویدئو ابراز نگرانی در مورد نابرابری ثروت و گفت که او با حمایت “: یک بخشی در شرکت” و مراقبت های بهداشتی جهانی.

“آیا” من خودم سرمایهداری’ بود suspendable جرم در هر خروجی اخبار پرسید:” جیمز Poniewozikof از نیویورک تایمز.

در بیانیه خود در مورد تعلیق ABC نشان داد که رایت که رهبری پوشش 2016 انتخابات و گزارش از خاورمیانه و اروپا خواهد شد و دیگر پوشش سیاست وقتی که او برمی گردد به شبکه “برای جلوگیری از هر گونه ظاهر ممکن است از تعصب.”

جالب اینجاست که رایت در این ویدئو با انتقاد از این شبکه برای ساخت مشکوک سرمقاله گیری از ترس است که محافظه کاران و مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم ABC از تعصب.

“ما دوم حدس خودمان چون ما نسبت به این اتهام که ما در مخزن برای دموکرات” رایت گفت. “و آن را احساس می کند مانند هر زمان ما را طعمه در خشم ما او را قادر می سازد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>