در آخرین ویدئو به سوخت های فسیلی, صنعت, تجدید نظر دادگاه می فرستد کلرادو شهرداری’ آب و هوا مورد به دادگاه دولت

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای دهمین مدار حکومت اواخر روز سه شنبه که واصل طرح دعوی در دادگاه توسط سه کلرادو شهرداری در برابر دو قدرت سوخت فسیلی شرکت ها اقدام خواهد شد و در دولت به جای دادگاه فدرال در چه ضربه ای بود که به غول های نفتی.

Boulder County, San Miguel County, و شهر بولدر شکایت کرد اکسون موبیل و Suncor Energy در سال 2018 بیش از شرکت های دهه از کمک به بحران آب و هوا از طریق سوخت های فسیلی استخراج است.

بحران مؤثر است جوامع در سراسر آمریکا و شاکیان استدلال و نه فقط در مناطق ساحلی که در آن افزایش سطح دریا یک نگرانی است. به نمایندگی از استان ها و شهرستان, گروه حمایت EarthRights بین المللی (ERI) استدلال کرد که جوامع در حال مواجهه با تشدید گرما امواج آتش سوزی خشکسالی و سیل که تهدیدی برای اقتصاد محلی و عمومی بهداشت و ایمنی.

“اکسون و Suncor هستند نامتناسب مسئول بحران است که مشتریان ما در حال حاضر چهره. خود را بی پروا رفتار موجب شده است تا بخشی از خسارت است که این جوامع در حال رقیب و آنها باید پاسخگو باشند برای کسانی که خسارت.”
—مارکو سایمونز ERI

“اکسون و Suncor هستند نامتناسب مسئول بحران است که مشتریان ما در حال حاضر چهره” مارکو سایمونز مشاور عمومی برای ERI گفت: روز سه شنبه. “خود را بی پروا رفتار موجب شده است تا بخشی از خسارت است که این جوامع در حال رقیب و آنها باید پاسخگو باشند برای کسانی که خسارت.”

سازمان مورد ستایش قرار داد به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری به عنوان یک پیروزی به عنوان مورد در حال حاضر خواهد شد تصمیم گرفت در کلرادو که در آن اثرات اکسون موبیل و Suncor اقدامات به آسانی آشکار است.

“دادگاه فدرال همواره حکم داد که این آب و هوا موارد تعلق دارند در دادگاه های ایالتی—که باعث می شود حس چون این موارد در مورد مضرات تجربه در سطح محلی” گفت: سایمونز.

“کلرادو یکی از سوخت های فسیلی تولید ایالات در ایالات متحده,” او اضافه شده است. “صنعت نفت و گاز است و صرف میلیون ها دلار و بیش از چند دهه گذشته در لابی و تبلیغات فریبنده به گسترش مخرب آن پیام وجود دارد و برای جلوگیری معنی دار اقدام آب و هوا. این امر منجر به شایع سوخت های فسیلی استخراج متصل است که به آلودگی هوا و افزایش خطر آتش سوزی و خشکسالی و کاهش برف. این شاخص های روشن از تغییر آب و هوا نیز تضعیف سلامت عمومی اقتصاد محلی و ضروری زیرساخت های سیستم مانند جاده ها است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

صنعت سوخت فسیلی مبارزه کرده است به طور مداوم به محیط زیست موارد adjudicated در دادگاه فدرال شمارش در دادگاه به قانون است که مسائل مربوط به آب و هوا باید به سمت چپ به سازمان حفاظت محیط زیست برای نظارت و مسائل حقوقی.

در مارس ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر برای نهمین مدار در کالیفرنیا فرستاده موارد ثبت شده توسط سه شهرستان و پنج شهرستانها به دادگاه های ایالتی و همچنین در یکی دیگر از شکست اکسون به عنوان به خوبی به عنوان شورون BP کونوکو فیلیپس و پوسته.

همان دادگاه همچنین حکم داد که قبلا رد آب و هوا دعاوی باید ارسال به یک دادگاه منطقه به نظر مناسب میآید.

“که در حال حاضر سه فدرال تجدید نظر دادگاه است که باید رد سوخت های فسیلی شرکت در مناقصه به زدن توپ آب و هوا مسئولیت دعاوی به دادگاه فدرال ایم” روزنامه نگار محیط زیست دانا Drugmand.

این تصمیم در ایالات متحده دادگاه منطقه حاکم نیاز به داکوتای دسترسی خط لوله به تعطیل و خالی از نفت توسط Aug. 5 و تصمیم گیری توسط دو شرکت نفت به انصراف از ساحل اقیانوس اطلس خط لوله به دلیل “ادامه تاخیر و افزایش هزینه های عدم قطعیت است.” هر دو تحولات بودند روز دوشنبه اعلام کرد.

“این یک هفته سختی برای صنعت نفت” توییتی کیت شل مدیر استراتژیک تاثیر و مبارزات برای EarthRights.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>