کنگره تا کنون گذشت چهار تسکین بسته در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. در هر حال از حمایت هر دو حزب و به عنوان ضروری برای کمک به مردم و کسب و کار رنج می برند از شرایط اضطراری که فراتر از کنترل خود.

پنجم یکی از, اما, رانده شده توسط آمریکا عملا با هیچ خرید از جمهوری خواهان. این لایحه است که تقریبا از 1800 صفحه و اضافه کردن 3 تریلیون دلار به بدهی های ملی است که در حال حاضر توسط بالونی خارج از دید.

بسیاری از مردم باقی می ماند در نیاز به کمک با توجه به کروناویروس مربوط به اخراج furloughs و مربوط به ناراحتی های اقتصادی است. بیشتر بسته امداد کامل با دور دیگری از محرک چک به آمریکایی ها ممکن است به نام اما ما مایل کنگره خواهد بود دو حزبی و باریک تر در آن رویکرد کمک به کسانی که بیشترین نیاز به جای ارسال پول به فقیر و غنی به طور یکسان.

تسکین بسته باید منعکس کننده نگرانی های هر دو حزب سیاسی اصلی در سفارش به نمایندگی از اراده مردم است. آن را نشانی از هیچ کس خوب برای دموکرات ها به فشار عظیم لایحه آنها می دانند که نمی شود در نظر گرفته شده توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و در نهایت خواهد رئیس جمهور را وتو کرد. نیست که یک تلاش جدی.

علاوه بر این آمریکایی ها باید به رشد نگران واشنگتن ظاهری تمایل به پرتاب عظیم مبالغ مورد با کمی نظارت. زودتر امداد بسته های led به گزارش های که چک شد از طریق پست به افرادی که متوفی در حالی که بسیاری دیگر از مردم هنوز برای دریافت چک. برخی از مردم گمان نمایندگان با تاخیر در چک به افرادی که به طور منظم اظهارنامه مالیاتی تحت بررسی است.

در یکی از خوبی مورد گزارش شده ثروتمند شهروند بریتانیا در لندن دریافت یک محرک را بررسی کنید. چگونه بسیاری از درهم و برهم اشتباهات ساخته شده اند در وام کسب و کار و یا بخش های دیگر از تلاش های امدادی?

در حال حاضر که همه گیر است مختل اقتصاد برای دو ماه چرا مستقیم پول به مردم و کسب و کار که آنها را بیشتر نیاز دارید یا کسانی که درآمد زیر یک آستانه خاص? خانه لایحه همچنین شامل پول کمک مالی به کشورهای بدون نظارت.

به طور قابل توجهی نیاز برای جهانی محرک ممکن است به کاهش در بخش هایی از این کشور به عنوان اقتصاد بازگشایی و حداقل برخی از مشاغل در حال اصلاح. در این شرایط یک رویکرد هدفمند می سازد ترین حس اجازه می دهد سرمایه گذاری های خصوصی به خار واقعی رشد اقتصادی دوباره.

همچنین پیش از آن تلاش شد سخاوتمندانه به اندازه کافی به عمل به عنوان یک عامل بازدارنده برای برخی از خدمات کارگران برای بازگشت به کار. در بسیاری از ایالات این است که در حال حاضر معکوس به عنوان کسب و کار سعی کنید برای بازگشایی شده است.

اساسی در این بحث باید به یک آگاهی ملت را رشد بدهی های ملی است. سیاستمداران به نظر می رسد شیفته درک مبهم از فلسفه اقتصاددان جان مینارد کینز که دفاع و پشتیبانی تقاضا محور اقتصاد کلان در 1930s و استدلال به نفع کسری هزینه در طول رکود اقتصادی.

مشکل این است که واشنگتن قبل از همه گیر تا به حال درگیر در حد کسری هزینه های طی چه بود مسلما قویترین اقتصاد در کشور ، که کینزی. در حالی که کسری هزینه های هنوز منجر به تورم کنترل نشده و یا عدم اعتماد به نفس در, دلار, بدهی های ملی در حال حاضر در $25.2 تریلیون و رو به رشد مطالبات و پرداخت بهره و کشیدن بر رشد اقتصادی است.

اگر شما در میانهی شب نگه داشته و تعداد از پول صرف شده تا کنون حزبی کمیته مسئول بودجه فدرال است. این ارائه یک شکست در اوایل این هفته. فدرال رزرو مجاز $5.5 تریلیون دلار در بانک تضمین و حمایت اقتصادی از آن صرف حدود 2 تریلیون دلار. کنگره و رئیس جمهور باید مجاز $3.6 تریلیون که 1.4 تریلیون دلار صرف شده است و یا متعهد است. و رئیس جمهور تهمت مجاز است در حدود 400 میلیارد دلار از طریق دستور اجرایی.

اواخر بهداشت ، اورت Dirksen نسبت داده شد به درستی یا نه گفت: “یک میلیارد یک میلیارد دلار وجود دارد و به زودی شما در حال صحبت کردن در پول واقعی است.”

این امر مضحک به فکر می کنم چنین ولخرجی می آید با صفر عواقب. حداقل واشنگتن می توانید انجام دهید در حال حاضر مطمئن شوید که آن را کمک می کند تا افرادی که به آن نیاز دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im