به نظر ما: یک بسته محرک امیدوار است اما جزئیات نیاز به سه گانه-چک کردن

به عنوان بخشی از آنچه که در حال تبدیل شدن نزدیک به روزانه جلسات مطبوعاتی در coronavirus وضعیت در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin خطاب به اعضای رسانه ها بعد از ظهر سه شنبه در مورد اقتصاد آمریکا. پیام امیدوار است اما جزئیات نیاز به سه گانه-چک کردن.

رئیس جمهور با تایید دولت است که هنوز بررسی همه گزینه های خود را برای کمک به مردم آمریکا در میان بیماری همه گیر. طرح های پیشنهادی از جمله ممکن است مالیات بر حقوق برش باقی می ماند بر روی میز است. در حالی که منتقدان می گویند مالیات بر حقوق و دستمزد خواهد بود بیش از حد آهسته به کمک بیشتر مردم و دولت تاکید کرد که در حال حاضر با تمرکز بر همکاری با کنگره به سرعت در حال نگاهی به نوع عمل است که می تواند پول با سرعت بیشتری به آمریکایی ها نیاز دارند.

Mnuchin اظهار داشت: “ما به دنبال در ارسال چک به آمریکایی ها بلافاصله. … بسیاری از شرکت ها در حال حاضر تعطیل, آیا این کافه یا رستوران.” او ادامه داد: “آمریکایی ها نیاز به پول نقد در حال حاضر رئیس جمهور می خواهد برای دریافت پول نقد در حال حاضر. و منظور من در حال حاضر در دو هفته آینده.”

پس از این جلسه به خبرنگاران خواست در مورد طرح شناور های مختلف هستهای از جمله یوتا بهداشت ، میت رامنی که پیشنهاد ارسال a $1,000 بررسی برای هر آمریکایی بالغ. بدون گفتن چقدر پول آمریکایی ها به طور بالقوه می تواند انتظار برای دریافت Mnuchin آیا پیشنهاد دولت بود و با توجه به مقدار که ممکن بود “کمی بزرگتر از آنچه که در مطبوعات است.”

دولت به وضوح نقش بازی در میان یک بیماری همه گیر. احتیاط این است که در حالی که با سرعت مورد نیاز است در پرداختن به بسیاری از چالش های این کشور چهره شور و مشورت باید در کنار روند. کنگره و دولت باید مراقب باشید که خود را با عجله به کاهش درد و رنج از برخی نمی بلند مدت ایجاد درد و رنج برای بسیاری از.

که رنج می برند به احتمال زیاد در فرم آینده مشکلات اقتصادی. هزینه های مورد انتظار از مغلوب ساختن پیشی جستن بسته محرک است $1 تریلیون. اگر هدف در آسیب پذیر ترین در میان ما است که می تواند پول خوبی به سر برد اما در محیط فعلی نشان می دهد که چرا عدم رسیدگی به بدهی ملی در طول زمان مقدار زیادی می تواند اثر قابل ملاحظه بر توانایی آمریکا برای پاسخ به یک بحران است.

با مالی خانه را بهم ریخته, a $23 تریلیون بدهی های ملی و نرخ بهره بعدی به صفر, کشور, چند اهرم در سمت چپ به جلو است که تحریک اقتصاد در حالی که ارائه یک اندازه گیری برنامه ریزی برای جبران هزینه. این محدودیت برنامه های است که می تواند پرورش قوی تر اقتصاد ضروری ارائه عملکرد دولت و ارائه خدمات مورد نیاز برای آسیب پذیر ترین.

کنگره باید به سرعت حرکت می کند. همچنین باید جزئیات قانون پیشنهادی قبل از اینکه به بازیگران یک رای. چنین است که قانونگذار وظیفه. آن حیاتی است که اعضای هر دو حزب سیاسی این فرصت را به بحث و اصلاح هر گونه پیشنهاد. رای گیری در صورتحساب است که هرگز به عنوان خوانده شده با هیچ شانس برای اصلاح یا بهبود آنها است که در آن تصمیم گیری های بد به طور منظم رخ می دهد. بدون باز کردن اصلاحات و واقعی بحث کنگره ارائه خواهد شد یکی دیگر را-آن-یا-ترک-آن را جعلی-مبارزه با پسوند چه مقدار به یک انتخاب نادرست.

ما را تشویق کامل و صادقانه و باز روند. اگر انجام شود در مقابل مردم آمریکا و نه در backrooms کنگره می تواند ثابت کند که شفقت و مسئول هزینه های سازگار اصول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de