به نظر ما: آمریکا باید اجازه نمی دهد بی اعتمادی از خط خارج 2020 انتخابات

نگران کننده اقلیت های بزرگ آمریکایی — اوباما — آماده به سوال نتایج ماه نوامبر انتخابات اگر نامزد خود را از دست می دهد. این یک ضربه به اعتماد و آرمان های دموکراتیک در زمانی که ایمان در نهادهای کشور باید بالاتر از همیشه است.

تحلیلگران در دموکراسی صندوق رای دهندگان مطالعه جذب گروه بدبینانه عکس فوری آمریکا در آخرین گزارش “دموکراسی شاید” جایی که آنها پیدا کردن نزدیک به 40 درصد از دموکرات ها را برای یک revote اگر تهمت برنده کالج انتخاباتی را از دست داد رای مردمی و تقریبا 30 درصد از جمهوری خواهان می گویند این امر می تواند مناسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به ترک اتاق زیر ادعای تقلب انتخابات.

این یافته ها را تیره به نوبه خود به عنوان پژوهشگران همچنین تبصره 2 از 10 پارتیزان را در پیدا کردن حداقل “یک کمی” اگر نه یک “معامله بزرگ” از توجیهی برای خشونت اگر حریف خود را به دست آورد.

بیشتر مربوط به این گزارش نشان می دهد که این نتایج منجر به چنین خشونت تمام حالات قابل تصور: مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع برنده دوره اول خود را با پیروزی در کالج انتخاباتی در حالی که از دست دادن رای مردم دخالت خارجی در انتخابات 2016 است که به خوبی مستند شده است و رئیس جمهور در ادامه به سوال مشروعیت اجتماعی فاصله گرفت.

هر چیزی محتمل است این سقوط.

درمان ساده است: آمریکایی ها باید ایمان خود را در قانون اساسی موسسات به انجام کار خود را. به عنوان نویسندگان این مطالعه مشاهده “وجه تمایز پایدار لیبرال دموکراسی از خود بیشتر در معرض خطر همسالان نیست فقط کیفیت و یکپارچگی خود را به نهادهای دموکراتیک اما عمق مردم خود تعهد به آنها را.”

چنین مطیع تضمین — نه به مردم بلکه به ساختار دولت بوده و مشخصه دموکراسی آمریکایی پس از جورج واشنگتن خراشیده جهان با کنار رفتن او از قدرت پس از دو دوره به عنوان رئیس جمهور.

تجویز که درمان این است به مراتب مشکل تر است. بازیگران هر دو در خانه و خارج از کشور انجام داده اند کار بسیار عالی دامن زدن به ناامنی در انتخابات ایالات متحده و حتی رئیس جمهور در ادامه به baselessly ادعای پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود سرقت از صندوق های پستی و یا که آنها چاپ خواهد شد توسط دولت های خارجی و حمل به آمریکا “خواهد بود رسوایی از زمان ما!” او در توئیتر خود نوشت.

بپرسید هر دولتی مانند یوتا اگر رای از طریق پست می تواند موثر و امن و شما را بشنود صریح “بله.” یوتا اجرا شده است رای-با-پست الکترونیکی انتخابات هشت سال گذشته است. آخرین هفته مقدماتی بدون دردسر رفت. کلرادو, هاوایی, اورگان و واشنگتن در کشورهای دیگر ارائه صدا شواهد عمل امن است.

به عنوان برای دخالت خارجی یک میزبان از سازمان های ملی هستند سخت در محل کار, حصول اطمینان از این کشور امن است, اگر چه معلوم نیست اگر این کشور است و هر گونه آمادگی بیشتری برای این سقوط از آن در سال 2016. تلاش برای از خط خارج کردن رای دهندگان همچنان روزانه.

نتیجه به عنوان نویسنده هشدار می دهند این است که “آمریکایی ها تعهد به هنجارها و نهادهای دموکراسی را نشان می دهد نشانه های نگران کننده از نرمی equivocation, مشروط و یا حتی عیب دقیقا در همان لحظه ای که سیستم ما از خود دولت بیشتر نیاز متقابل خویشتن داری و حمایت بی قید و شرط.”

دولت و رسانه ها باید به سرعت اتخاذ اقدامات عملی مانند کسانی که ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا ارواین را 2020 کمیته انتخابات انصاف و مشروعیت.

فراتر از آن هر یک از رای دهندگان مسئولیت به قطع از طریق din و به یاد داشته باشید که قانون اساسی موازنه قدرت هنوز به شکست آن کشور در زمان بحران. اعتماد در فرایند تضمین مدنی در انتخابات است. مهیج بی اعتمادی از سوی دیگر تضمین بد, بازیگران, برنده شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>