به نظر ما: Coronavirus مستندات در حال پاکسازی آسمان. این اشتباه خواهد بود به آن را نادیده بگیرد

Coronavirus و همراه آن ویرانی به یاد بشریت از آن در ارتباط تنگاتنگ با طبیعت — که یک فرد اقدامات تاثیر دیگری که هر یک از زندگی در راه های کوچک و بزرگ متکی به کمک از خارج. “ما همه در این با هم” نباید رد کرد به پاره ای; واقعا راه را برای جهان به مبارزه با دشمن کوچکتر از چشم می توانید ببینید.

با هر نوع شانس بیداری به این رابطه خواهد شد که اثرات مثبت در مناطق دیگر از زندگی است که نیاز به توجه. محیط زیست باید شمارش در میان آنها است.

آن را ناچیز 50 سالگرد روز زمین که در جهان امروز نشانه می افتد در طول زمان هنگامی که پناهگاه در محل سفارشات را به طور چشمگیری کاهش آلودگی هوا در مناطق متراکم و زمانی که بسیاری از کسب و کار در حال یادگیری آنها می تواند مولد در حالی که تولید زباله کمتر است.

و در حالی که این امر می تواند به طرز وحشیانه ای نامناسب برای جشن یک بیماری همه گیر به دلیل اثرات زیست محیطی آن نیز اشتباه خواهد بود به چشم پوشی از درس های این لحظه را ارائه کرده است یک بار این ویروس را شکست داد.

اول: این ویروس در رد این اسطوره که هیچ چیز می تواند انجام شود برای کمک به محیط زیست است. داده های ماهواره ای به وضوح نشان می دهد شهرستان پس از شهرستان کاهش آلودگی هوا به دلیل مستند محدودیت. ساکنان دهلی نو در جهان آلوده ترین شهر توصیف دیدن آسمان آبی به عنوان “شادی خالص.” وجود دارد نمونه کیفیت هوا روز دارای 200 در کیفیت هوا شاخص با خوشه رسیدن به 900s. آن را در حال حاضر نشانگر حدود 30.

همان داستان نمایشنامه در پکن شهر نیویورک و ونیز و حتی کوچکتر در مناطق مترو. کیفیت بد هوا که سازمان بهداشت جهانی تخمین زده است که مسئول 4.2 میلیون مرگ در سال می توان با اقدامات به عنوان ساده به عنوان گرفتن ماشین از جاده.

درس دوم مکمل اول: این امر می تواند احمقانه به فکر می کنم دولت مستندات هستند بهترین راه برای مراقبت از این سیاره است. این بی سابقه ای بار که سزاوار اقدام سریع از سوی دولت به حفظ حق زندگی است. اما هنگامی که این بیماری همه گیر است که در آینه آن را سخت به تصور عمومی stomaching یک مستند برای چیزی مانند کیفیت هوا در روز است.

اکثر کارشناسان صرفا شمارش آلودگی هوا کاهش به عنوان انحرافات یک “پوشش نقره ای” به یک مشکل وحشتناک. آنها اذعان زندگی خواهد شد در زمان مقتضی و با آن خواهد آمد الگوهای مشابه به عنوان قبل از.

یک رویکرد بهتر خواهد بود برای تشویق کسب و کار و ساکنان خود را به تغییر رفتار است. احتقان قیمت گذاری برای ماشین و یا اعتبارات به کسب و کار است که ترویج از راه دور در حال متواضع مراحل است که می تواند اثرات قابل ملاحظه در یک شهر کیفیت هوا.

یک درس سوم: تکنولوژی و بخش خصوصی باید منجر شود. شرکت های فن آوری با هیچ چیز برای به دست آوردن اما رضایت از انجام کار درست را اثبات ارزش خود را در سن coronavirus. تولید گیاهان retooled تجهیزات خود را به دنده محافظ در یک ماده از روز. آن را تنها در زمان James Dyson — جاروبرقی شهرت — و شرکت خود را یک هفته و نیم به ابداع یک COVID-19 بيمار.

این بخش از جامعه که در حال آماده کردن خود برای تسلط بر اقتصاد سبز است. با مقدار مناسب از انحراف و بازار مشوق آنها می تواند انقلابی در راه جامعه در تعامل با این سیاره است.

نهایی درس نیز اساسی ترین: غلبه بر سختی می شود آن را یک ویروس و یا یک لکهدار محیط واقعا نیاز به کمک همه یک واقعیت ساخته شده آسان تر زمانی که محیط زیست فراتر از سیاست و تبدیل به یک ماده نظارت و مسئولیت. مادر زمین است که گسترش یک ویروس نیاز جوامع به گروه با هم است که همان زمین است که نیاز آن جوامع برای حفاظت از آن در آینده.

Coronavirus است که به ما کمک میکند تا با تکیه تلفظ کردن ما پاسداشت بیش از یک دیگر. این باید کمک به ما در بهتر دیدن نقش ما به عنوان جانشین این سیاره بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de