به نظر ما: COVID-19 مارس در نهایت نیروی پاسخ: “چه کسی مسئول یوتا آموزش و پرورش؟’

از زمان همه گیر مجبور است هر دو عمومی و آموزش عالی بايد به سرعت و در برخی موارد موثر است. در حالی که نه هر جنبه ای مثبت بوده منحصر به فرد این انکوباتور ایده ها نباید هدر برود.

هنگامی که زندگی را برمی گرداند به ظاهر نرمال و استقرار آموزش و پرورش, والدین و مقامات دولتی نیاز به ارزیابی چه کار کرده ساخت از آن و تشویق مداوم نوآوری است.

آنها ممکن است در نهایت شجاعت برای مقابله با این پرسش قدیمی در ایالت یوتا: که کنترل عمومی آموزش و پرورش ؟

در پاسخ به این که یکی به طور کلی ترجمه به هر کس و هیچ کس. زمانی که همه چیز به خوبی هر کس مسئول است. زمانی که آنها را ضعیف انگشتان شروع به اشاره.

چند نفر این مشکل بیشتر به وضوح از یوتا از فرمانداران که باید از این قدرت برای تعیین هیئت رجنت حاکم بر آموزش عالی اما چه کسی باید صفر قدرت برای نفوذ در K-12 به یک منطقه نفوذ دولت تاثیر می گذارد که تقریبا در هر خانواده است.

در سال 2020 بودجه, توصیه, رژیم صهیونیستی. گری هربرت خواسته قانونگذاران برای قدرت به تعیین هیئت دولت به آموزش و پرورش که اعضای آن در حال حاضر در حال انتخاب توسط مردم است. در یک جلسه با Deseret News/KSL هیئت تحریریه او گفت که او خواهد بود به یک برنامه است که اجازه می دهد او را به تعیین حداقل برخی از اعضای هیئت مدیره و یا شاید به من بدهید تا توانایی های خود را به وتو انتصاب کمیسر آموزش و پرورش در ازای قدرت به انتصاب سرپرست آموزش و پرورش عمومی.

برخی ممکن است دیدن حکمت در راستای آموزش عمومی شکسته. با قوه مقننه برگزاری رشته کیف پول دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش و سرپرست تنظیم سیاست ها و تخصیص بودجه و چندین محلی منتخب مدرسه تابلوهای توزیع روزانه نیازهای محلی مدارس هیچ کس نمی تواند ربودن سیستم سیاسی یا حزبی اهداف است.

اما نتیجه این امر منجر به سردرگمی به خصوص در بخشی از رای دهندگان و عدم نوآوری است.

این بیماری همه گیر را مجبور نوآوری در مدارس در راه سیستم نمی تواند. معلمان مجبور به اختراع کلاس های آنلاین در پرواز است. این امر منجر به نتایج متفاوتی اما اصول و تخته باید به اصرار بر یادگیری از بهترین نمونه ها و بررسی است که آیا موثر گزینه های آنلاین می تواند در افزایش یادگیری در کلاس درس هنگامی که همه چیز به حالت عادی بازگشت. واقعیت مجازی می تواند به افزایش نه جایگزین آموزش سنتی.

این ممکن است به احتمال زیاد اتفاق می افتد اگر یک آینده فرماندار قدرتمند برای شناساندن این سیستم را در راه معنی دار.

در ضمن نوآوری ممکن است آسان تر در عرصه آموزش عالی که در آن خصوصی و دانشگاه های دولتی رقابت سر به سر. در میان چیزهای دیگر همه گیر باید به زور موسسات آموزش عالی به دست و پنجه نرم کردن با مسائل مهم مربوط به دسترسی و هزینه.

چرا مثلا باید یک دوره آنلاین هزینه به اندازه شهریه به عنوان یک فرد در دوره که احتمالا نیاز به استفاده از تجهیزات گران قیمت? می تواند پیچیده تر و موثر آنلاین درسی با ارزش تعاملی اجزای جایگزین بسیاری از کلاس های حضوری کاهش نیاز برای ساخت و ساز جدید و پارکینگ ؟ آیا این موسسات صرف پول بیش از حد در تیم های ورزشی که برای بسیاری از مدارس در حال تخلیه در بودجه ؟

در حال حاضر درجه بندی سیستم موثر است ؟ بسیاری از مدارس باید تغییر راه آنها اختصاص نمرات به دانش آموزان در نور از این بیماری همه گیر. سنتی نمرات بهترین راه برای انعکاس عملکرد دانش آموز?

و در حالی که پاسخ دادن به این سوالات آموزش و پرورش رهبران و قانونگذاران باید برای مقابله با سوال در مورد دسترسی داشته باشید. دانش آموزان از خانواده های کم درآمد محکوم به ابد پشت خود را مرفه تر همکلاسی که رشد سریع دسترسی به اینترنت و آخرین تکنولوژی ؟

با وجود urgings از برخی سابق نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده نیست و به احتمال زیاد به صندوق های کمک درسی رایگان برنامه هر زمان به زودی. در عین حال فشارهای رقابتی و نوآوری و اگر آنها را نگه دارید ملزم به رانندگی کردن هزینه ها.

این همراه با نهایت قرار دادن کسی مسئول K-12 آموزش و پرورش در ایالت یوتا می تواند به نوبه خود یک ناراحت کننده pandemic دوره به دوره ای از تغییر معنی دار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im