به نظر ما: اجازه ندهید تا در دادن خیریه در طول COVID-19

نسیم گرم به طور معمول حمل امید کارناوال rodeos و فروش پخت, کلاسیک, فصل تابستان فعالیت های آن نیز اتفاق می افتد به عنوان برخی از بزرگترین جمع آوری اعانه برای جوامع محلی و سازمان های غیر انتفاعی.

در حال حاضر آنها تبدیل به یک قربانی از COVID-19 بیماری همه گیر.

ما تشویق افراد به استفاده از محرک چک برای کمک به دیگران در نیاز با اهدای پول یا صرف آن در کوچک و کسب و کارهای محلی. این یک پیشنهاد متفاوت از “صرفه جویی در یک روز بارانی” رویکرد ما معمولا مدافع اما برای کسانی است که می تواند به بخشی با پول آن یک راه ساده برای کمک به.

در حال حاضر زمان را که با خیریه روح.

به عنوان تابستان راهپیمایی در بیشتر محلی و سازمان های بزرگ ممکن است احساس سوزش قادر به نگه داشتن خود را معمول رویدادهای مالی. به عنوان شهروندان یک کشور است که همواره در میان سخاوتمندانه ترین در جهان آمریکایی ها باید اجازه نمی دهد انسان دوستی تسلیم شدن به این بیماری همه گیر.

چند لحظه به تحقیق که از کجا و چگونه تلاش های داوطلبانه و کمک های مالی مورد نیاز زمان صرف شده است. این امر همچنین تقویت نقش خیریه دادن نقش در جوامع آمریکایی.

در سال 2018 آمریکایی ها به $427.71 میلیارد دلار به موسسه خیریه. برخی از کشور بهترین موسسات در حال نتیجه دادن خیریه. کلیساها و سازمان های غیر انتفاعی و مبانی انجام برخی از مهم ترین کار انسان دوستانه در سراسر کشور است.

ضروری نقش انسان دوستی در ایالات متحده نبود از دست قانونگذاران در هنگام عبور از مراقبت عمل می کنند. دانستن این امر می تواند دشوار برای بسیاری از سازمان ها از این بسته شامل مشوق های جدید به کمک مالی.

برای سال 2020 وجود دارد هیچ محدودیتی برای میزان کسر شما می توانید برای کمک های خیریه (در صورت جزء به جزء) و هر کسی که اهدا تا 300 $می توانید آسان و فرار مالیاتی. هر کسی که اهدا مواد غذایی نیز بسیار بزرگتر کسر — 25 ٪ به جای آن از 15% از سال قبل است.

این بیماری همه گیر است یادآوری عمومی از اهمیت به دنبال دیگران است. این که آیا آن را نگه داشتن دیگران سالم با پوشیدن ماسک, خرید, در کسب و کارهای کوچک برای کمک به اقتصاد و یا اهدا به سازمان هایی که کمک به دیگران در نیاز بسیاری شده اند سریع به انجام بخشی خود را.

با توجه به برخی از گزارش کمک های مالی در مارس شد تا به طور قابل توجهی از سال گذشته است. یک بررسی انجام شده توسط وفاداری خیریه در بر داشت اکثر اهدا کنندگان برنامه ریزی شده برای حفظ خود را به سطح در طول این زمان در حالی که یک چهارم از اهدا کنندگان را افزایش می دهد کمک های مالی خود را.

متاسفانه برخی از موسسات شده اند مجبور به توقف کمک های خود را به عنوان آنها سعی کنید به دوباره کاری و استراتژی راه را ادامه دهد. اما کسانی که به آنها نیاز دارید و نمی توانید صبر کنید ماه برای کمک به — آنها نیاز به مزایای آن در حال حاضر.

آن را نمی ممکن است به نظر می رسد اما حمایت از سازمان هایی که پشتیبانی دیگران راه حیاتی به نگه داشتن چیزهای در حال حرکت رو به جلو و کمک به بهبود سریعتر. برای کسانی که می خواهند این است که هیچ وقت به نیش و غیر انتفاعی می تواند اغلب خود را کشش دلار بیشتر است.

دریغ نکنید به من بدهید. آن را بخشی از میراث. باید آن را متوقف کند در حال حاضر.