به نظر ما: برای پرستاران این است که در زمان جنگ. در اینجا چگونه شما می توانید آنها افتخار

یوتا پزشکی حرفه ای است که به تازگی از یک ماموریت رحمت برای کمک به رفقای خود را در شهر نیویورک توصیف یک وضعیت شبیه به ارائه مراقبت های پزشکی در زمان جنگ.

“وصف ناپذیر” است که چگونه یک پرستار آن قرار داده است. “این تکان دهنده ترین و با ارزش و تجربه زندگی من است.” مشروط از Intermountain Healthcare دیدم بيماران هر روز می میرند و آمد به درک ماهیت واقعی و ویرانگر خطر COVID-19.

یوتا خوشبختانه دیده است چنین شدید شیوع اگر چه همه گیر ادعا کرده است 61 در اینجا زندگی می کند که از پنج شنبه. شاید این است که با توجه به تراکم جمعیت بسیار پایین تر از در شهر نیویورک هر چند که نمی خواهد توضیح شدید شیوع در رزرو ناواهو. شاید این تمایل در میان جمعیت در اینجا به فاصله اجتماعی, کار از خانه و جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

بدون در نظر گرفتن همه ممکن است مطمئن باشید که باید بیشتر نیاز بوجود می آیند و پرستاران در خصوص وجود دارد خواهد بود به ارائه کمک های اولیه.

حتی قبل از COVID-19 حمله سازمان بهداشت جهانی تعیین شده سال 2020 به عنوان سال ، این مناسبت باعث شده 200 تولد فلورانس بلبل است که روز سه شنبه.

این اتفاقی بود که دارای نعمت غیر مترقبه. پرستاران را از تبدیل شدن به چهره از سال 2020 است. به طور خاص آن است که چهره یک خسته, پرستار, سه روز کاری پس از روز از طریق شیفت های طولانی و اغلب ماندن در گذشته زمان برای رفتن به خانه به دلیل نیاز بیش از حد بزرگ است. جمعی از چهره های متعلق به پرستاران و سایر کارکنان پزشکی که با ایران در تماس خود را برای کمک به کسانی که رنج می برند و در حال مرگ از یک ویروس که در مورد خیلی کمی هنوز هم شناخته شده است.

چرا که از آنها بیمار در حال درمان با عزت و عزیزان می توانید بقیه مطمئن باشید که مراقبت های ارائه شده خواهد بود و مهربان و با بالاترین کیفیت. در عصر بدبینی و بی اعتمادی های اخیر گالوپ نظرسنجی در بر داشت که پرستاران تا کنون بیشتر مورد اعتماد حرفه ای با 85% از آمریکایی ها امتیاز آنها را به عنوان بالا و یا بسیار بالا استانداردهای صداقت و رفتار اخلاقی.

به طور قابل توجهی تنها 40 درصد به همان امتیاز به اعضای روحانیت و تنها 12 درصد از اعضای کنگره است.

در آن وب سایت است که می گوید: “جهان نیاز به 9 میلیون بیشتر پرستاران و ماماها اگر آن است که برای رسیدن به جهانی پوشش بهداشت تا سال 2030.” در واقع در سراسر جهان کمبود پرستاران صحبت می کند نه تنها به سختی از کار و نادر کیفیت این خواسته اما همچنین به خدمات ارزشمند آنها در هر جامعه است.

آن است که ارزش به خاطر سپردن است که فلورانس بلبل بد نامی در طول جنگ کریمه, زمانی که او در واکنش به شرایط هولناک با سازماندهی بهتر مراقبت. در طول عمر از خود گذشتگی به تماس او بالا از وضعیت پرستاران تاسیس اولین مدرسه پرستاری و برقرار اصلاحات که بهبود کیفیت مراقبت به طور کلی و در سطح بین المللی. او احساس یک ضرورت برای از بین بردن درد و رنج هر جا که او آن را در بر داشت.

او را در خانه احساس در میان یوتا پرستاران که در سفر به نیویورک برای کمک به COVID-19 افراد مبتلا به.

برای بقیه از ما, بهترین راه برای احترام به این اختصاص داده شده حرفه ای در حال حاضر به دنبال مشاوره از کارشناسان پزشکی با حفظ فاصله اجتماعی از دیگران شستن دست و غالبا با پوشیدن ماسک و اجتناب از جمعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im