به نظر ما: از coronavirus به امنیت اقتصادی وجود دارد هیچ کلید های میانبر

جهان امروز به نظر می رسد با وسواس کلید های میانبر. در همه جا شما نگاه کنید کسی یا فروش و یا جستجو برای یک راه سریع تر و کامل با وعده سریعتر و راحت تر مسیر به سلامتی شادی و ثروت و آزادی و رفاه و امنیت است.

طول بزرگ غربی مهاجرت از 1800s مردم از سراسر جهان و در تمام جنبه های زندگی sojourned در سراسر این قاره در جستجوی آزادی, طلا, فضای صلح و فرصت است. در میان بسیاری از گروه های که دنبال چنین پیشگام رویاهای اعضای Donner-نی پارتی که هدف این بود که به کالیفرنیا.

واگن شرکت سفر غرب در Oregon Trail. تا به حال آنها ماندند که تست دنباله آنها را به راحتی از آن ساخته شده به کالیفرنیا بدون مشکل و یا تاخیر. به جای نقره ای-زبان پروموتر Lanford W. Hastings متقاعد گروهی که خود را “هیستینگز’ قطع شد کوتاه تر و آسان تر راه به مقصد خود را. پیشنهاد صدا بیش از حد خوب درست باشد و به عنوان است که معمولا مورد آن بود.

پس از خروج از ثابت دنباله حزب تلف ساعت های بی شماری و روز پاکسازی یک مسیر را از طریق نا معلوم و بی رحم زمین. آنها به زودی بیش از یک ماه در پشت برنامه. در نهایت آنها ساخته شده آن را به پایه های سیرا نوادا محدوده آغاز شد و صعود خود را به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است در تلاش برای ضرب و شتم شروع فصل زمستان است.

فقط یک روز از اجلاس سران آنها بودند گرفتار در کولاک که ترک آنها را سرگردان در قله برای زمستان. نیمی از Donner-نی پارتی درگذشت و تنها از طریق تلاش های قهرمانانه از امدادگران بودند که دیگران را نجات داد.

یکی از بازمانده بود 13-year-old ویرجینیا نی. طولانی نیست پس از او وارد شده در کالیفرنیا او نوشت: نامه ای به پسر عموی او که زندگی در غرب میانه. او گفت: از مشکلات سفر و travails و پس از آن به پایان رسید او نامه را با برخی از مشاوره سیج: “هرگز هیچ قطع و عجله همراه فقط به عنوان سریع به عنوان شما می توانید!”

بی شماری وجود دارد مروج وجود دارد که مانند Hastings تماس با مردم و دولت ها را به خود سریع و آسان راه را برای یک قیمت ، هیچ میانبر وجود دارد در دنباله که منجر به آزادی پایدار جامعه, رفاه و فرد تعقیب خوشبختی.

به عنوان یک ملت و به عنوان جوامع همه باید مایل به شرکت در کارهای سخت و بلند کردن اجسام سنگین از بالا گفت و گو اصولی سیاست های عمومی و تعاونی حل مسئله در حالی میداد میانبر جذبه آسان بودجه فدرال و یا تبانی شرکت cronyism.

دولت فدرال همچنان به دندانه دار کردن رکورد کسری در حالی که بدهی های ملی بالن بالاتر از $25 تریلیون است. رفع سریع برنامه های اجتماعی کمک مالی و اجرایی سفارشات به ندرت نتایج مثبت. اغلب از آن است که آسان تر به پرتاب پول و یا به شکل یک روبان آبی کمیته به عنوان یک میانبر برای حل مشکلات به جای انجام کار سخت پیشرو.

رمان coronavirus همه گیر نیز در معرض تاثیر منفی کوته کلید های میانبر. فدرال برنامه طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک به اثبات رسیده برای تقلب و سوء استفاده به دلیل مناسب پادمان بودند در محل نیست. هیچ پیشنهاد قرارداد و عدم شفافیت در نام سرعت برای قرارداد ردیابی و اثبات نشده داروها نیز منجر به ضایعات در حالی که فرسایش اعتماد عمومی است.

پرتاب پول در مشکلات به نظر می رسد مانند یک میانبر فوق العاده اما معمولا فقط همه برگ سرگردان در کوه های نوار قرمز اداری کسری هزینه های بدهی و وابستگی به دولت.

از همه گیر راه حل و اجرای قانون اصلاحات آموزش و پرورش و توسعه اقتصادی; از مسکن و بهداشت و درمان به فقر برنامه های مهاجرت کیفیت هوا و فرصت های برابر برای همه کشور باید به یاد داشته باشید مشاوره داده شده توسط ویرجینیا نی: “هرگز هیچ قطع و عجله همراه فقط به عنوان سریع به عنوان شما می توانید!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>