به نظر ما: چشم پوشی از اقتصاد است. حفظ آمریکایی های اجتماعی با نگه داشتن آنها را امن

سراسیمگی از این هفته جوش پایین به یک ایده: اقتصاد. خوشبختانه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ترک قوی تر از بخش ادعا شده در روز دوشنبه که او را “کل” اقتدار برای بازگشایی اقتصاد آمریکا گفت: به جای “فرمانداران مسئول هستند. آنها را به اتهام.”

این آرامش مفهوم فدرالیسم نیست و در عین حال از دست رفته در پایتخت کشور است. احیای کسب و کار باید هماهنگ کار محلی و ایالتی و فدرال رهبران.

این ایده از کوه در می رم سوئیچ در اقتصاد بود و بی پروا اما غیر عملی هدف است. این سیستم سه فاز توسط رییس جمهور پنج شنبه است و بیشتر شبیه به یک شماره که به آرامی تبدیل می شود ، این سیستم اجازه می دهد تا فرمانداران به خیاط به نیازهای متحده و استان ها.

که به مراتب معقول تر و مسئول رویکرد است. هنوز هم ممکن است بیش از اندازه متمرکز به حساب چه خواهد شد هر دو انگیزه آمریکایی ها و نگه داشتن آنها را امن.

زمانی که نظر سنجی نیمی از همه آمریکایی ها فکر می کنم به سادگی قادر بودن در گروه جمع آوری در خانه کسی است که اولویت بالا برای زمانی که مستند به پایان می رسد. در مقایسه با تنها 35% لیست بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی خود را به عنوان اولویت شماره 1 — همان مقدار به عنوان درصد از جمعیت خارش خود را به بازدید از دوباره.

این پیام را به رهبران روشن است: آیا فشار به آمادگی اقتصادی بر روی مردم; بکشد آمریکایی ها به اقتصاد آن را امن برای آنها را به انجام چیزهایی که آنها واقعا می خواهید به انجام. مسیر به سمت یک اقتصاد پر رونق اجرا می شود برای اولین بار از طریق برداشت عمومی از اعتماد به نفس.

این بدان معناست که بحث نباید مرکز که در آن کسب و کار می تواند باز زمانی که. آن بهتر خواهد بود به ماندن در این دوره و ساخت زیرساخت: سطح شیب دار بالا و تست, تماس, ردیابی, حفاظت از جوامع با مناسب دستورالعمل ها و قیف منابع به سیستم مراقبت های بهداشتی بنابراین مردم می توانند مطمئن باشند آنها و دوستان خود را محافظت از ویروس.

توجه داشته باشید که در Dr. Anthony Fauci, ملت بی باک بیماری خبرچین روز سه شنبه هشدار داد: “ما باید به چیزی در جای خود است که کارآمد است و ما تکیه می کنند و ما هنوز وجود ندارد.”

اقدامات اخیر در ایالت یوتا هر چند سزاوار به رسمیت شناختن. با وجود پیگیری شواهد نشان می دهد نه در تمام طول Wasatch جلو غذای فرماندار اندرز به “ایمن ماندن در خانه بمانند” و اگر چه یوتا, شهرستان صادر نمی کند stay-در-خانه سفارش مانند همتای بزرگتر خود به شمال coronavirus مرگ و میر پایین در مقایسه با سایر نقاط کشور.

یوتا tech جامعه به شدت در بزرگ راه ها به منظور تسهیل در تحویل بحرانی تجهیزات پزشکی و راه اندازی TestUtah.com که هدف آن دو دولت را تست توانایی های خود.

کم تست میزان حال گیج کننده مسئولین دولتی که نیاز به بهبود. “در حال حاضر ما تست استراتژی است که کار برای ما فقط نیاز بیشتر مردم به دنبال آن” خواست دکتر آنجلا دان اپیدمیولوژی با یوتا وزارت بهداشت.

با کسانی که ساختاری قطعات در محل و با بیشتر Utahns با استفاده از آنها جوامع می تواند در ایجاد اعتماد به نفس در میان ساکنان خود را و الهام بخش آنها را به جمع آوری هنگامی که زمان مناسب است.

اجتماعی است که در این کشور ریشه دوانده غیر منتظره ای عمیق است. برای دور زدن که اشتها با دقت تمرکز بر اقتصاد را افزایش می دهد احتمال botched بازگشایی که در آن بیش از هزاران آمریکایی ها تبدیل به بی ارزش در معرض coronavirus شاید protracting تلاشهای این کشور به خوبی به تابستان.

به قرض گرفتن یک عبارت آمریکایی ها خواهد بود بهتر خدمت به ماندن اجتماعی توسط ایمن ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im