به نظر ما: جری اسلوان میراث است که به عنوان سخت به حذف به عنوان یکی از یوتا کوه

شما می توانید یادگیری همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد جری اسلوان با نگاه کردن به پیراهن خود را حلق آویز در rafters از زندگی خانه هوشمند آرنا.

بازیکنان وجود دارد به نمایندگی از تعداد آنها عینک در دادگاه; تعداد که آمد به آنها را شناسایی و شخصی خود را به دست آوردهای. اسلون نیوجرسی خرس تعدادی 1,223 — به نمایندگی از کل بازی های خود تیم برنده با او به عنوان سر مربی.

به عنوان کسی که زندگی در ایالت یوتا در طول 23 سال او مربی جاز باید بدانید اسلون هرگز به بوق زدن و فریاد کردن در مورد کسی که به ثمر رساند که بیشترین امتیاز یا ساخته شده flashiest dunks. پیروزی تیم تلاش کنند. پیروزی در زمان کار سخت و فداکاری های همه در یک, یونیفرم, و اگر کسی به اندازه کافی خوش شانس به لباس یکی از کسانی که لباس اسلون انتظار می رود که فرد به بازی با هر اونس از انرژی خوبی از این تیم در هر بازی.

اسلون مرگ جمعه در 78 برای چندمین بار از طریق Wasatch کوه مانند پایان یک دوران است. اما این درست نیست. اسلون نمی تواند محدود به یک عصر. میراث او خواهد بود به عنوان سخت به حرکت از این دولت به عنوان یکی از کسانی که در کوه ها.

یوتا اغلب به نظر می رسید بعید است برای یک تیم NBA با توجه به ورزش glitzy شهر بزرگ تصویر. این یک محل قدیمی ارزش که در آن صداقت و باارزش است و در جایی که زمین و افرادی که از آن بهره مند هستند هرگز دور از هم جدا شوند. آن را به یک محل که در آن یک دبیرستان با افتخار خود می بالد طلسم از یک beetdigger و دیگری در حال حاضر سابق دبیرستان به سادگی خود را با نام تیم کشاورزان.

دولت و خود را حق رای دادن بسکتبال یافت می شود صدای خود را در اسلوان ریگ روستایی مزرعه پسر بچه ای که نه تنها می دانستم که چگونه به کار می کنند اما چه کسی دوست داشت آن را انجام می دهند که مورد قبول هیچ بهانه و میانجیگری هیچ ادعای; که نشان داد تا به کار هر روز مهم نیست که چگونه او احساس می کرد و اصرار داشت بازیکنان خود را همان; و کسانی که مورد احترام سخت به دست آورده پول در آن زمان برای طرفداران به پرداخت هزینه بلیط به بازی و احساس تعهد به ارائه یک محصول و شایسته است که قربانی.

کسانی هستند که ویژگی های بسیاری از Utahns را به قلب است. اسلون هرگز عذرخواهی برای آنها و به خاطر احترام او به دست آورده خود را به عنوان تیم نگه داشته و برنده بسیاری از Utahns احساس غرور و احساس تعلق. اسلوان را اثر داد و این تیم با یک نام غیر محتمل (صحبت از کثافت) تمیز جدایی از آن نیواورلئان و ریشه های جامد و منحصر به فرد جای پای در میان لیگ flashiest تیم است.

و به عنوان با تعداد زیادی از Utahns خانواده اهمیت زیادی به Sloan, آیا عشق و احترام او احساس برای مادرش که او مطرح شده و نه دیگر کودکان پس از درگذشت شوهر یا همسر اول خود bobbye می را یار دبیرستان که در سال 2004 درگذشت, همسر دوم خود, Tammy Jessop, فرزندان و نوه ها.

از نزدیکترین افراد به او او را به عنوان توضیح softhearted مهربان و احساساتی. بازیکنان احترام او را برای قوام خود را برای ارزش خود کلمه و برای راه او واقعا مراقبت در مورد آنها.

اسلون ندارد به خصوص جلا. او تا به حال هیچ صبر و شکیبایی برای سیاست از ورزش است. در سن که در آن همه به نظر می رسد ارزش فکر کردن خارج از جعبه او کلاسیک داخل جعبه مرتب کردن بر اساس ، آنچه شما را دیدم آنچه به شما کردم. در شکوه سال همه می دانستند جاز تکیه بر جان استاکتون پرتاب توپ در زیر سبد به کارل مالون. این قابل پیش بینی بود اما چند تیم می تواند آن را متوقف کند.

با وجود همه او انجام اسلون هرگز برنده مسابقات قهرمانی. به نحوی که به نظر نمی رسد در همه مهم است در حال حاضر. آنچه که او پشت سر گذاشت شد درس که نمی تواند محدود به یک زمین بسکتبال است. آنها شامل یکپارچگی شخصی و حرفه ای هدایت و نظم و وفاداری.

کسانی که سخت برای اندازه گیری با یک شماره اما 1,223 انجام خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de