به نظر ما: “عشق به همسایه خود است و برای درمان بیماری های کروناویروس پارانویا

زمان را کمی ارام کردن ترس است. اواخر بعد از ظهر جمعه رژیم صهیونیستی است. گری هربرت اعلام وضعیت اضطراری پس یوتا می تواند آماده شدن برای یک پتانسیل شیوع کروناویروس. اعلامیه خود را به جای روال ماده یک که خواهد باز فدرال دلار برای تقویت اقدام جامعه.

به امید اطمینان Utahns که یک “وضعیت اضطراری” تنها به معنای فرض کنید یک دولت از “آمادگی” سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر کاکس گفت: “در حالی که هیچ کس در ایالت یوتا هنوز تست مثبت برای COVID-19 صدور این منظور در حال حاضر اجازه می دهد تا ما دولت ها و جوامع برای دسترسی به بودجه اضافی و منابع خواهد شد که ابزاری در کمک به ما آماده است.”

یک ساعت بعد تایید مقامات بهداشتی ایالت یوتا اولین مورد از این بیماری است.

اما مصرف آن به عنوان یک نشانه یوتا است که در تلاطم یک بحران بهداشتی خواهد برای کمک بیشتر به پارانویا نسبت به متفکر آماده سازی است. آن را به بشریت غریزه به دست بالا گرفتن تهدید غیر قابل تشخیص از یک خطر است. به عنوان ریچارد فریدمن استاد روانپزشکی در کالج پزشکی ویل کورنل نوشت: روز یکشنبه برای نیویورک تایمز “ما بسیار منطقی است وقتی که می آید به ارزیابی خطر است.”

یک پاسخ بهتر است برای خدمت به یکدیگر است.

با تشکر از ارتباطات دیجیتال خطر یک رمان coronavirus همه گیر است که به خوبی شناخته شده برای اخبار خوانندگان در سراسر جهان — شاید کمی بیش از حد به خوبی شناخته شده است. کارشناسان می تواند مذاکره با این که شانس مرگ ناشی از COVID-19 رقت انگیز است. آنها می تواند استدلال می کنند که از صبح روز شنبه, 17 آمریکایی مرده بود از این ویروس پس از وقوع تشخیص داده شد در اواخر سال گذشته در حالی که حدود 100 آمریکایی کشته در تصادفات روز شنبه به تنهایی. اما آمار نمی تسخیر پاسخ عاطفی از ترس.

مبارزه است که نیاز به یک اندازه و واکنش عاطفی اما یکی است که بر انسان ارتباط به جای isolationist اثرات اضطراب. نوع دوستی استدلال فریدمن ممکن است تنها چیزی که برای خاموش کردن وحشت.

خودخواهی حاکم فردی بهداشت عمومی تصمیم گیری و بیشتر مردم می تواند فراتر از خود بهتر نتایج. آینده به کار بیمار ندارد نشان از شکیبایی به عنوان آمریکایی اخلاق کار را بسیاری بر این باورند آن را بی دقت عمل می کنند که گسترش میکروب ها. انباشت آب نمی محافظت در برابر ابتلا بیماری, اما آن را می تواند به محروم کردن کسی از یک نیاز واقعی.

فداکاری و خدمات از سوی دیگر باید کنجکاو اثر بهره هر دو فرد و تعداد بی حد و حصر دیگران است. یادآوری یکی دیگر که هر یک بخشی از این بیشتر داستان انسانی را ترویج فداکارانه تصمیم گیری. تمرکز بر روی چه چیزی بهترین را برای دیگران بالا روح است.

این است که یک جمعی مشکل است; هر کس نیاز به حمایت و کردار از دیگری است.

قبل از پاکسازی قفسه دارو سرد و یا حضور در یک گردهمایی مصمم توسط سرفه در نظر پرسیدن یک سوال ساده: “چگونه می توانم عشق همسایه من امروز؟” با یکدیگر اتصال از طریق فداکاری مشترک خواهد بود یک پادزهر قوی برای وحشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de