به نظر ما: هیچ چیز می تواند John Lewis به سازش ایمان خود و یا اصول خود

هیچ چیز می تواند John Lewis به سازش اصول خود و یا برای جلوگیری از راه رفتن. هیچ چیز.

اصول و اخلاق در حال قدرت وفاداری در مواجهه با یک میزبان از مقابلهای تاکتیک های وحشیانه و خشونت و نفرت و عمدی کینه توز تحریکات طراحی شده به تلخ و منحرف کردن اذهان از یک هدف.

لوئیس حقوق مدنی قهرمان که درگذشت جمعه از سرطان لوزالمعده به حال ایمان تزلزل در قدرت بدون خشونت مقاومت در برابر بی عدالتی است. او مسلما حتی قوی تر از ایمان به رستگاری قدرت بخشش و نهایی آن قدرت برای تغییر قلب انسان.

هر دو مطلع شدند خود را عمیقا برگزار اعتقادات مذهبی. از آن زمان او با استفاده از موعظه به جوجه ها به عنوان یک کودک تظاهر به یک وزیر در روستایی آلاباما تا زمان مرگ لوئیس هرگز سست گرفتن دست او در آن ایمان است. در آن بود به او بسیار قوی تر از سیاست که در آن او ماهر و یا هر نیروی دیگر. و ایمان با مته سوراخ کردن میوه.

دو تجربه در زندگی خود را نشان دادن قدرت آن اعتقادات را به تغییر جهان است.

در سال 2009 Elwin ویلسون سفر به واشنگتن برای دیدار با لوئیس که توسط پس از آن بود که مورد احترام زمان عضو کنگره است. ویلسون سفید بود که در سال 1961 شده بود بخشی از اراذل و اوباش جوان toughs که ضرب و شتم لوئیس و دیگر حقوق مدنی معترضان که تا به حال جرأت برای ورود به یک ایستگاه اتوبوس اتاق انتظار تعیین شده برای سفید پوستان تنها.

یک پست وبلاگ منتشر شده توسط دانشگاه سیتون هال توصیف روبرو می شوند این است:

ویلسون پرسید: “آقای Lewis, خواهد شما را ببخشد ؟ آیا شما قبول من عذرخواهی؟” او گفت: “بله من شما را ببخشد من قبول عذرخواهی خود را.”

مرد و پسرش شروع به گریه می کردند لوئیس که هر دو آنها را در آغوش گرفت. آنها به نام لوئیس “برادر” و او آنها را به نام همان.

از سوی دیگر در سال 2012 زمانی که لوئیس با حضور کلیسا در مونتگمری آلاباما و یک افسر پلیس جوان بود که در تریبون. افسر به او تبدیل شده و عذرخواهی برای چه مونتگمری پلیس تا به حال درمان او بیش از 50 سال قبل به شدت ضرب و شتم او و دیگر آزادی سواران.

حتی اگر افسر تا به حال متولد شده است هنگامی که آن حادثه صورت گرفت, او اشاره کرد که افسران پلیس امروز نیاز به بررسی آنچه اتفاق افتاده است که روز و همچنین به عنوان آنچه که اتفاق افتاده در بیرمنگام و سلما. آنها باید با مطالعه زندگی رهبران حقوق مدني مانند کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور و رزا پارکس و همچنین فلسفه عدم خشونت.

این افسر پس از آن به پلیس نشان به لوئیس که شروع به گریه.

به روشنی این تجارب در اواخر لوئیس’ زندگی ساخته شد ممکن است تنها با صبر عظیم آستین رنج و پشتکار از نوع است که می تواند بسیاری از مردم به اجرا در جهت مخالف.

“یکشنبه خونین” هنگامی که او و دیگر راهپیمایان اقدام به عبور از ادموند Pettus پل در حمایت از حق رای فقط یک مثال است. یک سپاهی ضرب و شتم لوئیس بنابراین به شدت او cracked جمجمه خود را و حدود او را کشتند.

خود خاطره او دستگیر شد و حدود 40 بار در دهه 1960 و مورد ضرب و شتم چندین بار. و در عین حال او نگه داشته راهپیمایی نگه داشته و صف آرایی دیگران به علت خود نگه داشته و درست به اصول هدایت زندگی خود را.

جنبش های بزرگ در طول تاریخ هدایت شده است با ایمان به یک قدرت بالاتر چیزی است که ارزش به خاطر سپردن و در طول زمان از سال زمانی که تعطیلات نیز نقطه ما نسبت به انقلاب آمریکا و پیشگامان.

به عنوان آسوشیتد پرس با اشاره لوئیس’ زندگی یک نمونه از “فعالیت سوخت دین است.”

“من فکر می کردم با رفتن چند بار به مرگ او گفت:” در سال 2004 و اضافه کرد “من فکر کردم من دیدم مرگ است.”

از همه مهمتر او را دیدم زندگی — یک متفاوت از آنچه او را احاطه مقدار از زمان.

آن بود که ایمان و صبر و شکیبایی و چشم انداز و تعیین گل نشسته ساخته شده است که لوئیس مردی که میراث را تحمل و ادامه این علت که به او اختصاص داده شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>