به نظر ما: همه گیر مارس رگبار مه گل … اما تنها اگر Utahns در هیئت مدیره هستند

مارس رگبار گل ها ممکن است به طوری که می رود. اما آنچه که ممکن است را در این سال ؟

برای بسیاری از این وعده دیگر خسته 31 روز از سردرگمی و تردید و بیماری و نا امیدی. وجود ندارد و تازگی که مجبور وظیفه افراد با رعایت بهداشت احتیاطی و کدام گره جوامع در وحدت برای بسیاری از ماه مارس و آوریل این کشور وارد ماه جدید خسته و بی تاب.

اما با دومین مایل beckoning از اطراف گوشه این زمان به ترک نژاد.

یوتا قرنطینه محدودیت سهولت کمی امروز اجازه می دهد کسب و کار خاص برای از سرگیری عملیات تا زمانی که آنها رعایت بهداشت عمومی دستورالعمل. آن را اندازه گیری لازم است برای پرش شروع یک اقتصاد لرزاند جهانی اختلالات از فروش زنجیره تامین و مصرف کننده اعتماد به نفس است. دیگر مناطق در سراسر کشور نیز در حال معاشقه با آرامش محدودیت.

این ترفند به عنوان یوتا اقتصاددان ناتالی Gochnour توصیف این هفته در یک ستون برای Deseret News, است به بهبود تدریجی ولی مداوم مسیر در حالی که کاملا اجتناب از “W” شکل است که در آن حیات ویروس مخازن اقتصاد فقط آن را به عنوان نشان دادن بهبود است.

که نیاز به احتیاط و صبر و شکیبایی است. این همچنین بدان معنی است که در حال اجرا فقط با چند سیلندر شلیک — آنچه اقتصاددان خواستار “90% اقتصاد است.”

چنین اقتصادی دولت است که اکونومیست آن را “بدبختی” ولی “بهتر از یک شديد مستند.” اما دیگر آن طول می کشد برای بازیابی باقی مانده 10% بیشتر زخم این کشور خواهد ماند. شرکت های تحت بیکاری افزایش می یابد تولید ناخالص داخلی کاهش می یابد و آمریکا رنج می برد.

خبر خوب این است که رسیدن به 100 ٪ است که تا حد زیادی نتیجه شما — و ما — را انتخاب کنید.

تا زمانی که یقین روش ویروس کنترل در دسترس است — می گویند یک واکسن با میزان موفقیت بالا — ملت نیاز به ساخت اعتماد به نفس. حدود یک سوم از آمریکایی ها گزارش ناراحت بودن, بازدید از یک مرکز پس از آن باز می شود تا. تامین اعتماد به نفس نیاز به یک نرم افزار از فلسفه نویسنده Joseph Grenny مشترک با Deseret News اوایل این هفته — “ایمن خواهد بود. احساس امن است.”

آزمون یوتا امروز شروع می شود. آن را آسان تر برای رسیدگی به افراط و از خانه محدود قرنطینه و سپس آن را به مسئولانه سرمایه گذاری. اعتدال همیشه سخت تر به حفظ.

در نظر گرفتن راه هایی که مردم سعی می کنید — و اغلب موفق به حفظ معتدل تغییرات. سفید-knuckling از طریق یک رژیم غذایی مد زودگذر برای چند هفته شدنی است. حفظ عادت های سالم برای مسافت های طولانی دشوار است.

یوتا را بهبود اقتصادی اتفاق خواهد افتاد در نسبت مستقیم به نظم و انضباط رفتاری Utahns قادر به حفظ طول نارنجی مرحله از این بیماری همه گیر. اگر با پوشیدن یک ماسک نمی کند تبدیل به مد روز اجتماعی, فاصله ثابت نمی کند پایدار و اگر ساکنان قادر به ارائه مراقبت برای آسیب پذیر ترین نبرد از دست داده است.

عاقلانه رهبر مذهبی یک بار گفت: “شخصیت واقعی است که توانایی به انجام یک هدف طولانی پس از خلق و خوی که در آن ایجاد شده بود را تصویب کرده است.” شکست یک ویروس و بازآفرینی اقتصاد را نمی توان با متناسب و شروع می شود. آن نیاز به نظم پایدار تلاش همه.

چند روز اول ممکن است باید احساس آزادی پس از پایان غم انگیز حبس از coronavirus دوش تحمل در ماه آوریل است. حصول اطمینان از اقتصادی ممکن است رشد گل بستگی به شخصیت مردم یوتا صفحه نمایش — شروع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net