به نظر ما: پدر و مادر, به یاد داشته باشید که سلامت روانی فرزندان خود را بیش از حد

در پذیرش عمومی درخواست جسمی فاصله خود را از بقیه جامعه خانواده های یوتا در حال پیدا کردن خود را از لحاظ فیزیکی نزدیک تر از آنها ممکن است ترجیح می دهند به خصوص برای پدر و مادر که به فکر آنها بود و چند ماه قبل از تابستان ، اما یادگیری به رشد در چنین یک چهارم محیط زیست بسیار حیاتی است نه تنها برای بهره وری از کار پدر و مادر اما برای آسایش روحی و روانی از توقیف در دانش آموزان است.

ما معنا که کودکان در سن مدرسه به خصوص نوجوانان در حال استخوانی ارتباطات الکترونیکی از جنبه های اجتماعی فاصله. آنها در حال حاضر شبکه های گسترده از دوستان که با آنها می توانید معاشرت از طریق متن و یا تصویری چت.

چه از دست رفته است و چهره به چهره جزء می گوید جنی هاو مجوز درمانگر است که با این نسخهها کار میکند مضطرب و افسرده. “آنها به رسمیت شناختن است که آنها نیاز است که فرد انرژی به منظور احساس متصل به مردم است.”

و چرا که نه ؟ آنها صرف شش ساعت در هر روز هفته, یادگیری, خنده, خوردن و معاشرت با همسالان. نگاهی که به دور و تلفن می شود با عرض پوزش جایگزین برای یک دسته از دوستان در رستورانی.

کمک به نوجوانان در حفظ سلامت روان خود را باید به عنوان مهم دست شستن و پاک کردن دستگیره های درب.

نگه داشتن یک برنامه میباشد. دانش آموزان باید تقریبا هر دقیقه از روز مدرسه خود را برنامه ریزی شده و آنها باید احساس روال به حرکت آنها را از طریق روز خود را در خانه. اما برای بسیاری از والدین “در هنگام استرس بار آمد (برنامه) اولین چیزهایی که” با توجه به بلیک جونز استادیار روانشناسی در BYU که مطالعات تاثير روزمره بر سلامت کودکان است.

هاو توصیه نوشتن یک برنامه روزانه و به کودکان گزینه های از چگونه به صرف وقت خود را در حالی که اجتناب از مطلق سفتی. نگه داشتن وعده های غذا سازگار و کمک به بچه ها احساس متصل به خانواده تشویق کارهای روزمره و یا کمک از اعضای خانواده.

صحبت کردن در فرد نیز مهم است برای کودکان و این ممکن است بهترین فرصت برای پدر و مادر به مشکل بحث با بچه ها خود را نشان می دهد هاو. پدر و مادر می تواند دعوت خود را برای به اشتراک گذاشتن احساسات اشتغال و نگرانی و ترس یا اضطراب است. آنها می توانید ملاقات بچه های خود را به جایی که آنها هستند و در حمایت از عشق و نگرانی است.

اما گفتگو با این حال لازم است نباید دست درازی نیاز به هنوز هم می شود. “من فکر نمی کنم که مردم باید با بچه های خود را 100 ٪ از زمان در حال حاضر می گوید:” هاو. “که هدف قابل دسترسی بود.”

که در اطراف پدر و مادر در تمام طول روز هر روز می تواند بیشتر استرس زا از یک پدر و مادر ممکن است متوجه. پیدا کردن یک تعادل بین خانواده زمان شخصی و زمان ذهنی مفید برای همه طرف های درگیر.

شاید زمان تنظیم ایده آل نیست اما این نباید به معنی عاطفی تناسب اندام طول می کشد یک صندلی عقب به خانواده مناقشات سیاسی. نگه داشتن همه سالم از لحاظ جسمی و ذهنی است که این هدف در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im