به نظر ما: پدر و مادر نباید خجالتی و دور از بحث نژاد پرستی با فرزندان خود

در عرض چند ماه همه گیر مرگبار مجبور پدر و مادر به یاد بگیرند که چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد ناراحت کننده مسائل جهانی. در حال حاضر با پخش اخبار با تصاویر در مورد نژاد پرستی و تظاهرات آن دقت گردد مهارت های ارتباطی نباید متوقف شود.

جهانی و همه گیر می تواند در زمان ساده تر به بحث در مورد از چیزی به عنوان متنوع و پیچیده به عنوان حقوق مدنی نژاد و نژادپرستی در آمریکا. در مقایسه با بیماری های همه گیر نسبتا ساده اثر: بسیاری از مردم در حال گرفتن بیمار است. تاریخ ماندگار نژادی و نابرابری است که به راحتی توضیح داد. در عین حال کارشناسان می گویند که پدر و مادر نباید خجالتی و دور از بحث در مورد موضوع و در جریان آن مسائل با کودکان بدون در نظر گرفتن سن.

مطالعات نشان می دهد که کودکان شروع به رسمیت شناختن تفاوت در ظاهر فیزیکی از جمله رنگ پوست در اوایل 6 ماه سن. در سن 5, آنها می توانند شروع به نشان دادن تعصب نژادی و اولویت درمان برخی گروه های نژادی متفاوت است.

آغاز گفتگو و مواجهه با مردم از زمینه های مختلف و نژاد اوایل گام مهمی در جلوگیری از ناخواسته تعصب که کودکان ممکن است انتخاب کنید تا از طریق محیط اطراف خود و محیط زیست است.

برخی از والدین ممکن است احساس ناراحت کننده اما یک موضوع نیست آنها را به طور کامل درک, اما نادیده گرفتن این بحث به طور کامل می تواند باعث آسیب.

خبر خوب این است که وجود دارد نیست و فقط یک راه برای نزدیک شدن به موضوع است. پس از اخبار اخیر را به تصویر می کشد مرگ و جرایم خشونت آمیز این مهم برای اولین بار استفاده از آن مهارت به دست آورد در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر برای چک کردن با یک کودک احساسات و روانی خوبی بودن.

یک لیست از پیشنهادات و دستورالعمل از ذهن کودک موسسه مورد بحث نگران کننده اخبار اقتباس شده به خانه در زمان مسابقه مربوط به مکالمات. همراه با اعتبار احساسات پدر و مادر نباید ترس به خود را نشان می دهد احساسات خود و کار به شکستن این گفتگو به شرایط است که کودکان ممکن است بهتر قادر به درک.

توضیح اعتراضات و نژادپرستی نظاممند نباید موجود به تنها نشسته صحبت کنید. به عنوان مشکل خبر چرخه ممکن است آن را یک فرصت برای پدر و مادر به طور مستمر باز کردن درب در یک موضوع است که می تواند و باید یک زندگی مکالمه. آن را نیز یک فرصت برای بزرگسالان برای یادگیری بیشتر. زمانی که ناراحت کننده سوال مطرح می شود که به درک در نی و نظریه پردازی ، در عوض به کودکان آموزش ارزش یادگیری مادام العمر با تحقیق و به دنبال درک با هم.

در پاسخ به اخبار بسیاری از رسانه ها از جمله مرکز نژادی عدالت در آموزش و پرورش شده اند سریع به انتشار منابع برای پدر و مادر و بچه ها در تمام سنین است. کودکان جوانتر می توانید آماده هر تعداد تصویر کتاب به منظور معرفی آنها به مسابقات مختلف و فرهنگ ها. اگر پدر و مادر مطمئن نیستید از چه بحث ها سن مناسب یونیسف مفید است با تفکیک گروه سنی است.

نژادپرستی سنگین است موضوع — تاریخچه آن در این کشور مملو از قتل lynchings mob خشونت و همه شیوه ای از شیوه های غیر انسانی — اما که یک دلیل به خجالتی و دور از آن بخش مهمی از رشد است. جشن تنوع و ورود به مطالعه از سنین گام ضروری در دستیابی به یک جهان است که بیشتر باز شناخت و راه حل گرا.

نقشه کشی در منابع از کارشناسان و داستان دیگران آن را ممکن است برای ایجاد یک محیط سالم اطراف یک موضوع مشکل. پدر و مادر باید بسیاری از گزینه های در دسترس به آنها. تنها رویکرد غیر قابل قبول است و سکوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im