یک بار دیگر رژیم صهیونیستی است. گری هربرت گفت: “حق وتو قانونی تلاش برای خنثیسازی سازش است که اجازه می دهد تا نامزدها در انتخابات یا از طریق سنتی حزبی و کنوانسیون مسیر و یا با جمع آوری امضا در دادخواست.

فرماندار ساخته شده است که مشابه تهدید از طریق سال پس از سازش شد قانون در سال 2014. آخرین نشانه های او تغییر کرده و موقعیت خود را در آمد از طریق رئیس جمهور مجلس سنا استوارت آدامز که در حال صحبت با او و بعد از آن تایید شد توسط دفتر فرمانداری Utahpolicy.com.

ما خوشحالیم که فرماندار باقی مانده است ، آن زمان در گذشته پس از شش سال از اختلافات برای کسانی که چسبیده به ایده منحصر به فرد حزبی/کنوانسیون مسیر به مبارزه با آن. در سال دخالت رای دهندگان نشان داده است که آنها اغلب ترجیح می دهند نامزدهای دیگر از کسانی که ظهور از طریق کنوانسیون.

قابل توجه ترین مثال ممکن است انتخابات در کنگره, جان کری به کنگره از دولت 3 منطقه. او به ظهور اولیه رای گیری از طریق دادخواست چرا که او انتخاب جمهوریخواه کنوانسیون نمایندگان و سپس اقدام به ضرب و شتم این کنوانسیون را انتخاب و رفتن به برنده انتخابات عمومی.

هربرت وتو تهدید کرد: دولت آمریکا به مردم ایران ، دن McCay حمایت SB91 یک لایحه که به احزاب سیاسی این گزینه یک بار دیگر بازگشت به کنوانسیون-تنها روش انتخاب یک نامزد حزب. حتی اگر این لایحه کاهش آستانه برای وادار کردن اولیه است که در آن کنوانسیون آن را به احتمال زیاد رد داوطلبانی که در غیر این صورت خواهد بود محبوب با رای دهندگان.

اصل دادخواست-جمع آوری سازش خارج از رشد تمایل به رای گیری ابتکار عمل که به دنبال انجام دور با انجمن سیستم به طور کامل. نمایندگان مجلس با تصویب سازش در آن زمان شناخته شده به عنوان SB54 برای حفظ این نظام اما اجازه می دهد یک مسیر دوم به انتخابات.

نظر سنجی را به طور مداوم نشان داده شده است رای دهندگان ترجیح می دهند این سازش است. با وجود این دولت حزب جمهوری خواه برپا طولانی و گران نبرد برای سرنگونی آن است. این تلاش ها دچار ضربه سال گذشته زمانی که دیوان عالی ایالات متحده تصمیم خود را برای شنیدن قانونی بودن سازش به طور موثر حمایت یک تصمیم دادگاه استیناف که قانون “اعتصاب یک تعادل مناسب میان حقوق آزادی بیان از اعضای حزب و دولت را وظیفه خود را به طور موثر مدیریت مراحل انتخابات.

احزاب سیاسی وجود داشته باشد به عنوان نهادهای خصوصی و از حقوق سندیکایی و آزادی بیان است. اما حزب جمهوری خواه تسلط در ایالت یوتا سیاست آن را می دهد یک موقعیت منحصر به فرد از نظر حکومت و قدرت است.

این سیستم حزبی می دهد نامتناسب نفوذ به اکثر پرشور بسیار فعال اعضای حزب که تمایل به بازتابی از اعضای حزب به عنوان یک کل. میانه و کسانی که انتخاب کرده اند به جلسه نمایندگان استدلال می کنند که سیستم آنها را محروم از این حق به طور موثر به دفاع از صدای خود را در روند.

سازش حفظ این توانایی در حال حاضر بهترین گزینه های دولت رای دهندگان. امضای مسیر از سوی دیگر گران است به دنبال و می تواند از مزیت های ثروتمند و یا به خوبی شناخته شده نامزدها. Utahns بهترین خدمت هستند با حفظ هر دو این مسیرها.

برای لحظه ای SB91 هنوز شنیده می شود توسط یک کمیته مجلس سنا. رهبران مجلس سنا اذعان کرد که به احتمال زیاد نمی خواهد جلب اکثریت دو سوم مورد نیاز برای نادیده گرفتن حق وتو.

ما تحسین هربرت برای محکم ایستاده در حفظ یک نظام است که کار خوبی برای ایالت یوتا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im